Jump to content

Recommended Posts

Nie dodają nic do wszystkich pakietów jako gwarantowane bez podwyżek pakietów. A poza tym to takie zapezpieczenie ze strony operatora przed ewentualnym wycofaniem kanalu z oferty albo jego likwidacją. 

W innym temacie @pawlo26 informuje, że do Eska TV wchodzą programy MTV - "Catfish", "Warsaw Shore" itd. Wygląda na to, że współpraca między Polsatem i Viacomem będzie głębsza niż tylko przy CC Family.

• Confused 1

Podobno miało nie być zmian w ramówce, a tu kiepscy i kabarety XDD dobrze ze przynajmniej South Park itp. zostaje, ale i tak żenada. Było ogłoszone że to tylko zmiana marketingowa a tu takie coś

To kto to mówił że Polsat nie da swoich śmieci? To było jasne jak słońce...

Tak jak wcześniej powiedziałem, nazwa Polsat Comedy Central Extra trochę głupio będzie wyglądać przy samym Comedy Central, czyli Polsat Comedy Central. Lepiej byłoby, aby oba kanały dostały „Polsat” do nazwy, żeby przynajmniej zachować jakąś spójność i porządek, a nie robić taki bałagan.

Cytat

Polsat Comedy Central Extra zaoferuje wyjątkowy zestaw najlepszych międzynarodowych hitów komediowych oraz, dzięki współpracy z Telewizją Polsat, najpopularniejszych polskich produkcji komediowych. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie oraz preferencje polskiej publiczności, która ceni rodzime komedie i poczucie humoru, oferta koncentrować się będzie na polskich serialach komediowych oraz formatach pochodzących z bogatych bibliotek obu partnerów.

Widzowie szukają w mediach rozrywki, a współpraca Telewizji Polsat z ViacomCBS jest dla widzów gwarancją najlepszej, najciekawszej i najwyższej jakości oferty w tej dziedzinie. Z tak ważnym dla nas i doświadczonym partnerem jak ViacomCBS, stworzymy widzom doskonałe miejsce dla uśmiechu i dobrej zabawy.

A w ofercie?

Świat według Kiepskich

I kto tu rządzi

Spadkobiercy

Niania

Przyjaciele

• denne kabarety

Ja rozumiem, że PR jest ważny i trzeba takie sztywne formułki przekazywać mediom, bo nawet sami prezesi tych firm pewnie się z tego śmieją. Ale bez przesady… Takie bzdury wciskać? Brawo!

Oferta rzeczywiście, prima sort. Jedynie Świat według Kiepskich mógłbym włączyć. O ile to będą stare odcinki, bo te mogę w kółko oglądać i nigdy się nie znudzą. Spadkobiercy też nieźli, ale też z wyjątkiem tych nowych.

Boże, co oni zrobią z tym kanałem? Czy Polsat musi wszędzie wpychać swoje powtórki powtórek? 😵

• Like 1

Kanał z średniej półki awansuje na samo dno jak nie głębiej. Polsat za wszystko co się weźmie to schrzani. Gdy tylko przeczytałem informację że Polsat wyciągnął szpony po CCF od razu wiedziałem co znajdzie się w ramówce. Ja się tylko dziwię gdzie Solorz znajduje chętnych którzy to oglądają w koło, zapętlone. Czy telewidzów nie obchodzi co jest na ekranie? Jeśli tak to niech Polsat zrobi jeszcze z 10 kanałów bo przecież ma czym wypełnić ramówkę. Dziękuję ale ja wysiadam, niech aby trzymają się z dala od głównej anteny CC. Wystarczy że popsuli jeden z moich ulubionych kanałów.

Przeżywacie, jakby było co zepsuć ;). CC Family w kółko pokazuje te same seriale od paru lat, łącznie z Rodziną Zastępczą i innymi Graczykami od Polsatu.

Teraz po prostu wymienią jeden zapętlony tytuł na drugi, zapewne taniej pokazać Kiepskich niż starać się o jakieś prawa do zagranicznej produkcji.

• Like 1

Żadna strata, tam ciągle leciało to samo, teraz przynajmniej Wujek Solorz zapewnił nam "wyjątkową" rozrywke w postaci "Świata Według Kiepskich" 

• Like 1
  • Upvote 1

przy okazji zapytam Was, co sie stało z takimi tytułami jak np. Jak poznałem waszą matkę? Czemu od paru lat nie powtarzają tego serialu, tylko do porzygu np. Przyjaciół?

"Jak poznałem..." jest od jakiegoś czasu w Fox Comedy. Pomęczą to jeszcze z rok i pewnie znowu trafi do CC. Bo jak wiadomo jest tylko 10 seriali komediowych.

22 minuty temu, bugmenot napisał:

Przeżywacie, jakby było co zepsuć ;). CC Family w kółko pokazuje te same seriale od paru lat, łącznie z Rodziną Zastępczą i innymi Graczykami od Polsatu.

Teraz po prostu wymienią jeden zapętlony tytuł na drugi, zapewne taniej pokazać Kiepskich niż starać się o jakieś prawa do zagranicznej produkcji.

To akurat puszczali w nocy, a teraz raczej zapowiada się, że będzie dawane w dzień. Sorry ale ja na przykład wolę oglądać powtórki tego co leci obecnie, niż to co leci na każdym kanale spod szyldu Polsat powtarzane niezliczoną ilość razy. Z czasem pewnie tych powtórek będzie tylko przybywać jak będą miały oglądalność. Kanał dla mnie przestaje istnieć, a do tej pory oglądałem częściej niż główny CC. 

• Upvote 1

55 minut temu, SatExpert napisał:

Czy Polsat musi wszędzie wpychać swoje powtórki powtórek? 😵

Tak.

36 minut temu, Globus903 napisał:

Żadna strata, tam ciągle leciało to samo, teraz przynajmniej Wujek Solorz zapewnił nam "wyjątkową" rozrywke w postaci "Świata Według Kiepskich" 

Kiepscy są już na tyle kultowi, że bawią do dziś, a pewne rzeczy zgadzają się również z dzisiejszą rzeczywistością.

Wydaje mi się że Viacom szukał partnera by marka była jeszcze bardziej rozpoznawalna przez współpracę z Polsatem, bo inaczej zmiana nazwy i jak i sam kanał przeszedł by bez żadnego echa,  wśród widzów nikt by nawet tego nie zauważył tej całej zmiany :rofl:

Malutki OT odnośnie serwowania powtórek przez CC: W Italii nie jest lepiej jeśli chodzi o główny CC - też są ciągłe powtórki i abonenci Sky też się na to uskarżają, czyli to jest chyba standard w Europie, że CC serwuje same odgrzewane kotlety. ;)

36 minut temu, Emil.1603 napisał:

Tak.

Kiepscy są już na tyle kultowi, że bawią do dziś, a pewne rzeczy zgadzają się również z dzisiejszą rzeczywistością.

Lubię Kiepskich szczególnie do 250 odcinka, ale wszystko ma swoje granice. Możemy już ich oglądać na Polsat 2 czy ATM Rozrywka po co kolejny powielacz? Potem się dziwią że ludzie z CP rezygnują ..

• Upvote 1

Caly Viacom to jedna pomyłka. Paramount Channel i odgrzewane kotlety, MTV i śmieci rozrywkowe, kanaly muzyczne coraz mniej muzyczne. 

Paramount Channel to jeden z lepszych kanałów filmowych na naszym rynku.

• Upvote 1

2 godziny temu, rotalplus napisał:

Caly Viacom to jedna pomyłka. Paramount Channel i odgrzewane kotlety, MTV i śmieci rozrywkowe, kanaly muzyczne coraz mniej muzyczne. 

Zgadza się. Kanały profilu muzycznego już prawie nic nie mają z muzyką wspólnego. Ramówka w nich to talk show i reality show. Zaś co się tyczy Comedy Central Family, to był to taki klon Comedy Central i nic poza tym. Teraz w tym z dopiskiem Polsat to będą same śmieciowe seriale jakie emitowane są na wszystkich pozostałych kanałach Polsatu. Ot, powtórki powtórek. 

8 godzin temu, Pawop napisał:

Paramount Channel to jeden z lepszych kanałów filmowych na naszym rynku.

Tylko ucina napisy końcowe filmów, raz udało mi się zobaczyč pół sekundy pierwsze napisy. I unikam tego programu, sam wolę decydować czy oglądam napisy na koniec filmu.

• Upvote 2

Ramówka będzie wyglądać tak: 

- Kabaret na żywo od pon do pt: 10:30 (powtórka:4:00)

Niania: od pon do pt: 20:00, 20:30 (powtórka: soboty i niedziele od 13:30)

Świat Według Kiepskich: od pon do pt: 8:00 (trzy odcinki), 12:30 (dwa odcinki) i 17:30 (trzy odcinki) i w weekendy od 16:00

I Kto tu rządzi: od pon do pt: 19:00, 19:30 (powtórka: soboty i niedziele od 12:00)
Spadkobiercy: weekendy o 18:30 (trzy odcinki)

Pół ramówki to Kiepskie...

Z góry przepraszam, może to niezbyt mądre pytanie.

Czy teraz można spodziewać się kanału pod nazwą Polsat Sundance?