Skocz do zawartości

Polsat Comedy Central Extra


Kazik29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem zrobić temat ponieważ nigdzie nie było odnośnika co do CC Family, jeśli uznacie że jest to zbędne to przenieście post do MTV/VH1, albo Comedy Central.

 

Nie wiem czy już ktoś to napisał, ale ostatnio ruszyła strona internetowa kanału CC Family

http://www.comedyfamily.pl/

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie chcę nikogo obrazić, ale Comedy Central, VH1 czy tam MTV uważa chyba Polaków za niedorozwojów. Dlaczego w tym paśmie na VH1 walą te same seriale co na Comedy Central? Już nie będę wspominał o tym, że wszystkie (czy prawie wszystkie?) są znane z innych polskojęzycznych stacji telewizyjnych. Mogli by nas uradzić jakimiś nowościami, a nie samymi kotletami. Do tego walą co chwilę powtórki. Bleee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety chęć zarobienia kasy jest większa. Ostatnio, jeszcze przed wprowadzeniem pasma Comedy Central Family na VH1, ludzie narzekali na pasmo wieczorne znane z MTV (MTV Cribs, Gorzkie życie... itp.), to wprowadzili im od 17 Comedy Central. Brawo Viacom, gratuluję zepsucia kolejnej stacji (po samym MTV i Vivie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli zrobić przecież osobny kanał, który nadawał by od 17 do którejś tam w nocy i nie czepiałbym się.

Niekoniecznie. Stworzenie nowe kanału wiązałoby się ze znalezieniem miejsca na transponderze, do tego trzeba by budować od zera jego dystrybucję w platformach i sieciach kablowych. Znacznie łatwiej było utworzyć właśnie takie pasmo na jednym z już obecnych na rynku kanałów z grupy MTV Networks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję im, żeby nie szukali miejsca na Comedy Central Extra, które ma pojawić się u nas na jesieni, a po prostu niech zlikwidują polskie VH1, zaczną nadawać w jego miejsce CC Extra, na którym puszczaliby te seriale które obecnie są w paśmie CC Family, a nam niech dadzą o niebo lepsze VH1 Europe. Myślę że wszyscy byliby zadowoleni z takiego obrotu sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprowadzenie tego pasma ma na celu podniesienie ogladalnosci kanalu vh1/comedy family i co za tym idzie wplywow z reklam bo ja kwidac sam kanał comedy central ma dobra ogladalnosc a vh1 slaba, tylko pytanie jest takie jak ludzie przykma kolejny kanał "comedy central" i czy ludziom nie znudzi sie powtarzania tych samych seriali na 2 antenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wszyscy. VH1 Europe mogłoby być droższe, a poza tym ten kanał już był w Polsce i został z niej wycofany. Zastąpili go najpierw MTV Classic a następnie obecnym VH1 Polska. Nie sądzę aby chcieli robić krok wstecz.

 

Znane są przypadki "kroku wstecz". Przykłady? Kanały z MTV Baltics - zamknięte - przywrócono MTV European, VH1 Rosja - przywrócono VH1 European.

Dlaczego europejskie VH1 miałoby być droższe, skoro powstaje w tym samym budynku co VH1 Polska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Użytkownikiem "Kazik29". VH1 w podobnym czasie antenowym emitowała programy niskiej jakości typu "Uparta jak Brooke", Hogan itp. Chociaż aktualnie na VH1, również emitują wyłącznie programy (seriale) produkcji amerykańskiej, to są bardziej przystępne intelektualnie. Oczywiście osoby, które zatęsknią np. z Brooke, będą mogły ją obejrzeć na MTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

– Na razie nie panikuję. Trzeba trzech-czterech tygodni w przypadku kanałów tematycznych, aby móc ocenić działanie nowych programów – mówiła Izabella Wiley, dyrektor generalna MTV Networks Polska.

I mam nadzieję że im nie poprawi. Jeśli to nie wypali, to zobaczymy jaki będzie ich "nowy" pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goście z MTV nadal udają, że nie wiedzą w czym tkwi problem spadku oglądalności! Dopóki nie dopuszczą tej oczywistej myśli do siebie jakiekolwiek zmiany nic nie dadzą! Muzyka panowie, muzyka ma być i tylko tyle! Dajcie jak 10-20 lat temu 100% muzyki, a nie reality show, pasma komediowe i inne pożal się boże eksperymenty programowe!

 

Music, music, music - it's so simple!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...