Skocz do zawartości

Golden Media Uni-Box 9060/9080 2CR2CI HD PVR


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam to tracisz gwarancje jak zmieniasz soft nie na taki jaki powinien być.Mylę się?

Nie mając tego tunera można śmiało powiedzieć że tuner powinien zachować się pozytywnie z kartą cyfry + gorzej jest Polsat moduł a karta cyfry+

Niech ktoś podzieli się jak tam EPG,nagrywanie,i inne bajerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Wersja 1.1.52 oprogramowania dla tunerów Golden Media Uni-box modele 9060 oraz 9080. Plik zawiera domyślną (odtwarzaną w przypadku resetu fabrycznego) listę kanałów wg stanu na 22 czerwca 2010. W porównaniu z poprzednią dodano kanały TVP HD oraz BBC HD dla Cyfry+.

W oprogramowaniu jest poprawka dotycząca odczytu EPG na kanałach BBC z transpondera 11117.

W przypadku aktualizacji wyłącznie oprogramowania proszę w opcjach aktualizacji wybrać wartość "Software" bez kanałów.

 

GM_Unibox_1_1_52_20100622_lista.zip

 

*******************************************************************************************************************************************

 

Wersja 1.1.60 oprogramowania dla tunerów Golden Media Uni-Box modele 9060 oraz 9080. Plik zawiera domyślną (odtwarzaną w przypadku resetu fabrycznego) listę kanałów wg stanu na 16 lipca 2010. W porównaniu z poprzednią dodano kanały Discovery Travel&Living i Animal Planet HD oraz kanał AXN HD do listy Cyfrowego Polsatu. W oprogramowaniu jest zmiana pozwalająca na obsługę dowolnego typu głowicy w każdym z 2 gniazd na płycie głównej tunerów Unibox.

W przypadku aktualizacji wyłącznie oprogramowania proszę w opcjach aktualizacji wybrać wartość "Software" bez kanałów.

 

 

GM_Unibox_1_1_60_20100716_lista.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

POMOCY!!! Mam pewien problem:/ do Golden media 9060 zainstalowałem nowe oprogramowanie ze strony Golden Interstara. po wgraniu próbowałem wyszukać kanały ale gdy wchodze w zakładkę instalacja obraz jest pusty, nie ma zadnej listy programów oraz nie mogę wyszukać ich z żadnej satelity ponieważ wyświetla się tylko szary ekran i nic więcej. nie ma żadnej satelity w menu..Wgrywałem inne oprogramowania z tej strony i nic nie pomogło. nie wiem co to jest... Mam nadzieje że zna ktoś odpowiez bo ja męcze się z nim juz kolejny dzień... z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
2010-08-16

Oprogrammowanie do tunerów Golden Media Unibox 9060/9080 2CR2CI HD PVR, wersja 1.1.75. Lista zmian:

 

* usunięty błąd odbioru kanałów NatGeo Wild HD, Nickelodeon, Eurosport 2HD

* poprawione przełączanie kanałów BBC

* optymalizacja współpracy z modułem CAM Cyfrowego Polsatu

 

Plik z oprogramowaniem zawiera listę kanałów wg stanu na 16 sierpnia 2010. Kanały polskie posortowane na początek, listy Ulubionych:

 

* 1- Cyfra+

* 2- Cyfrowy Polsat

* 3- TnK

 

Lista kanałów jest zapisana jako domyślna, odtwarzana w przypadku resetu fabrycznego ("ustawienia fabryczne"). Dodatkowo w archiwum jest również instrukcja wgrania z zachowaniem dotychczasowej listy użytkownika, jak również ustawienia diseqc dla Hot Birda oraz Astry.

 

 

GM_Unibox_1_1_75_20100816_lista.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przyszedł dziś do mnie listonosz z nowiuśkim tunerem. Wrażenia opiszę później bo póki co mam wielki problem. Zaktualizowałem oprogramowanie do wersji z 16.08.2010 (GM_Unibox_1_1_75_20100903_lista.zip). Oprogramowanie pobrałem ze strony Golden Interstara. Po wgraniu zniknęły wszystkie kanały DVB-T. Są na liście ale pokazuje komunikat BRAK SYGNAŁU. Inne tunery podłączane pod tę antenę działają jak trzeba. Nie mogę wgrać starszej wersji oprogramowania bo tuner jej nie przyjmuje. Błagam o pomoc bo tuner kupiłem w prezencie i już go przekazałem. Chciałem go zaktualizować a tu zonk i pełno wstydu. Błagam o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reset do ustawień fabrycznych i nowe przeskanowanie. Problemem jest lista kanałów w nowej wersji oprogramowania również dla DVB-T.

Oczywiście pisze wyłącznie o zachowaniu przy oryginalnym sofcie 1.1.75.Jeśli ten wariant nie pomoże to tylko kontakt z serwisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orion - dziękuję. Kamień z serca.

 

Zgrałem ustawioną listę kanałów, przywróciłem ustawienia fabryczne, wgrałem zgraną listę kanałów, skasowałem z niej wszystkie kanały DVB-T i wyszukałem je na nowo. Ten problem mam już z głowy. Rozumiem, że z najnowszym oprogramowaniem jest coś nie tak i już go mam nie wgrywać?

 

Zauważyłem inne problemy:

1. Nie działa obraz w obrazie (PIP)

2. Nie działa wyświetlanie mozaiki z kilkoma kanałami, która powinna być pod niebieskim przyciskiem

3. Nie działa Timeshift

4. Tuner nie nagrywa wszystkich kanałów w MPEG. Nie wiem jaka jest zależność, że jeden idzie w MPEG a przy próbie nagrania innego tuner automatycznie przełącza format na TS.

5. Nie zawsze tuner przeszukuje tę częstotliwość, która mu się do przeszukiwania ustawi. Zamiast niej przeszukuje pierwszy transponder danego satelity.

6. Jest funkcja zmiany nazwy kanału ale jak skasować tę, która jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jarek999 - nie wysilili sie za bardzo programisci przy tym dekoderze.

1. to nie działa

2. to nie działa

3.Ustawienie nagrywania w menu USB (Timeshift trzeba włączyc)

4. zauważyłem ze kanały sd nagrywa w mpeg. natomiast wszystkie hd tylko w TS

5. nie zauważyłem tego problemu. z menu wyszukiwania trzeba wybrac transponder do przeszukania.

6. nie bawiłem się tym.

Poczytaj forum na stronie interstara. tam sporo sie mozna dowiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...