Skocz do zawartości

Usługa multiroom


MaBri
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Multirum po pol roku przestał działać . Na turbodeoderze nie ma w spisie dekoderów drugiego dekodera i w\ogole multirumu . Czy to kara za rozwiązanie umowy konczy sie 30 kwietnia.Ma ktoś podobnie?

Już wiem telefon do boa mam mieć powtórnie przesłane uprawnienia.Jednocześnie oferta przedłużeniowa do końca maja na starych warunkach 85 z multirumem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie! bardzo proszę o pomoc.

 

Posiadam Multiroom Standard HD.

Do Białego i czarnego podłączona jest antena ( 1x ) Sat.

Do tego kabel ethernet podłaczony do nich.

 

Biały dekoder wykrywa czarny, leci w tle sobie kanał ale nie może się z nim połączyć.

 

Czy ktoś ma pojęcie dlaczego tak jest?

Dekoder to turbobox

 

Cały czas jest komunikat w menu diagnostyki multiroomu że szuka sygnału drugiego dekodera i nigdy go nie znajduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Hej.

Nie wiem czy dobry dział.

Mam pytanie co do podłączenia multiroom-u. Mianowicie nie uśmiecha mi się do drugiego dekodera ciągnąć 2 kabli z talerza, może mi ktoś powiedzieć czy dało by radę pociągnąć jeden i rozdzielić go np. multiswitchem albo sumatorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

chyba jednak nie wszystkie dekodery w nc+ można podłączyć przez unicable. Właśnie stałem się posiadaczem konwertera unicable , dekodera nbox HDTV z dyskiem 1 Tb oraz Box+/HD ADB 5800S , i ten ostatni nie ma opcji podłączenia do unicable ( chyba, że o czymś nie wiem).Natomiast ten pierwszy działą bezproblemowo ( nagrywa inny program niż oglądany i jest podłączony do jednego kabla - przez rozgałęźnik). Jeśli ktoś wie jak podłączyć multiroom w w/w konfiguracji ( czyli unicable i Box+/HD ADB 5800S) to bardzo proszę o pomoc .Niestety nie mogę puścić dodatkowego kabla od anteny - więc ta opcja odpada.Czy jakiś inny dekoder w nc+ multiroom standard wspiera technologię unicable? ( ale to chyba też mi nic nie da bo nie wymienią mi dekodera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Czy ktoś z kolegów posiada np. mediaboxa + wifiboxa? Jeśli dekodery te połączone są wspólnie kablem ethernetowym, to zajęte jest gniazdo lan i nie można dekodera podłączyć do internetu.

Czy rozwiązaniem na to jest podpięcie obydwu dekoderów do routera (oczywiście każdy z osobna) no i przy okazji laptopa? Ktoś z kolegów ma takie rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...