Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ich dekoder HD to tylko PVR, w grę wchodzi tylko dzierżawa (20 zł./miesiąc), swój dekoder możesz oczywiście mieć wtedy bierzesz tylko kartę, jeśli nie masz dużych wymagań sprzętowych to polecam FERGUSONA ARIVE 100, sam mam takiego do multiromu i sobie go chwale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu dołączenia Polsatu do Cyfry+ odwiedziłem dzisiaj ich stronę internetową.Na dzisiaj promocję są słabe.Jest pakiet Canal+ przez 10 miesięcy po około 25zł,fajnie.Ale żeby cała rodzina miała co oglądać trzeba wziąść do tego jeszcze przynajmniej pakiet Podstawy,który kosztuje 42,90.Dają taniej ten pakiet ale tylko 4 miesiące. Podsumując-umowa na 18 miesięcy.Pierwsze 4 miesiące cena wynosi 46.68zł,potem do 10 miesiąca 63,84 a ostanie 8 miesięcy umowy 77,80zł.Drogo jak za samą piłkę i trochę kanałów ogólnych.Za tą kasę lepiej wypada CP.No i szkoda Bundesligi którą mam obecnie razem z 8 innymi kanałami sportowymi za 51,80zł.CP trzyma mnie do końca grudnia potem się zastanowie.Może dadzą lepsza promocję na multipakiet w grudniu ? Jaka była rok temu ? Jaki własny dekoder byłby najlepszy do C+? Chodzi mi żeby miał dvb-s2 ,mpeg4,własną listę i nagrywanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze promocje są w grudniu. Warto czekać. Rok temu za ok. 55zł miałeś pakiet Komfortowy, Canal+, Filmboxy i wszystkie kanały HD. Myślę że w tym roku będzie podobnie. Z tańszych dekoderów to polecam Ariva 200 ale musisz mieć własny dysk twardy. Dekodery z dyskiem to koszt ponad 1200zł wzwyż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie zapytanie czy w serwisie c+ wgrywaja oprogramowanie do dekodera ?? mam dekoder opticum x11p z tego co w necie wyczytałem jest możliwośc wgrania softu na ten sprzet ,zgadzam sie z postem wyżej ze najlepsze promocje sa na świeta by klienta przyciagnac mnie ciekawi tylko co bedzie w promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kicha :evil: a jak ze sprzetem mam swoja antene po cyfrowym polscie dadza mi pewnie jeszcze jedna z konwerterem i bede musiał zapłacic wiem ze monterzy sa gratis maja ustawić i ma grać .Mnie jak dobrze wyjdzie to zapłace tylko za aktywacje i przegranie dekodera bo całą instalacje antenowa juz mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak własnie uważam pytałem sie takiego akwizytora co proponował c+ to powiedział mi ze wszyskie koszta(cała instalacja od zera(nowa ant.i dekoder) ) to ok 700 zł a inny zaśpiewał 1300 za to samo :lol2: Ja jak podliczyłem swoją instalacje to wyszło 430 zł( Sam sobie ustawiłem i zamontowałem wiec trochę sie zostało w kieszeni :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...