Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Wojt@s - oczywiście możesz włączyć Orange Sport 2 maja i od razu ci go aktywują, natomiast podziękować możesz np. już następnego dnia z tym że wyłączą ci OS dopiero z końcem czerwca i za czerwiec będziesz musiał zapłacić pełną stawkę (oczywiście maj darmowy). Ogólnie zapłacisz w sumie 10zł za maj i czerwiec.

 

@piotr2802 - tak, możesz wymienić dekoder na inny model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Zamierzam dołączyć do cyfry + i mam Parę pytań :]

 

Dzwoniłem wczoraj do cyfry i zamówiłem pakiet prestiżowy z opcją Premium HD z dekoderem PVR i tak mam Parę pytań:

 

1.Zapytałem się ile mnie wyniesie instalacja to powiedział mi że 300zł antena 100zł a 200zł za co???

za montaż tak dużo przecież takie coś powinno kosztować max 100zł no nie wiem drogo :/

 

2.Na stronie cyfry pisze coś takiego:

Do zestawu należy dokupić przewód antenowy odpowiedniej długości, złącza typu "F" oraz w zależności od miejsca montażu uchwyt lub maszt, do którego montuje się antenę.

Czy aby na pewno muszę te trzy rzeczy kupować czy może to jest wliczone z montażem jeśli nie to ile mnie to około wyniesie????

przewód antenowy mam z kablówki który teraz nie będzie mi potrzebny ale pozostałych rzeczy nie mam :/

 

3.Czy wraz dekoderem dostane kabel hdmi czy będę musiał sobie dokupić???

 

i ostatnie :D

 

4.Dzwoniłem do nich wczoraj że chce zamówić Jak trzeba długo czekać na montaż czy zdążą przed świętami???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Zamierzam dołączyć do cyfry + i mam Parę pytań :]

 

Dzwoniłem wczoraj do cyfry i zamówiłem pakiet prestiżowy z opcją Premium HD z dekoderem PVR i tak mam Parę pytań:

 

1.Zapytałem się ile mnie wyniesie instalacja to powiedział mi że 300zł antena 100zł a 200zł za co???

za montaż tak dużo przecież takie coś powinno kosztować max 100zł no nie wiem drogo :/

 

2.Na stronie cyfry pisze coś takiego:

Do zestawu należy dokupić przewód antenowy odpowiedniej długości, złącza typu "F" oraz w zależności od miejsca montażu uchwyt lub maszt, do którego montuje się antenę.

Czy aby na pewno muszę te trzy rzeczy kupować czy może to jest wliczone z montażem jeśli nie to ile mnie to około wyniesie????

przewód antenowy mam z kablówki który teraz nie będzie mi potrzebny ale pozostałych rzeczy nie mam :/

 

3.Czy wraz dekoderem dostane kabel hdmi czy będę musiał sobie dokupić???

 

i ostatnie :D

 

4.Dzwoniłem do nich wczoraj że chce zamówić Jak trzeba długo czekać na montaż czy zdążą przed świętami???

Witam

Dzwoniłeś do Cyfry + czy Autoryzowanego Punktu Sprzedaży Cyfry +? ,co do ceny montażu to zależy od Aps-a,średnio 100-150 usługa montazu plus osprzęt (kabel, złączki,mocowanie).

Kabel HDMI musisz sobie dokupić, nie ma go w zestawie

Co do montażu to zadzwoń jeszce raz i sie dopytaj,przecież nikt tego nie wie kto ile ma montaży i czy sie wyrobi przed świetami

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TVP Info to nie udało mi sie aktywować żadnej karty już od 2 miesięcy :-)

 

Zrób tak: ustaw na TVP1 następnie zadzwoń pod numer 022 310 45 45 (ale nie łącz sie z konsultantem) poczekaj aż system powie Ci żeby w celu rektywacji karty wciśnąć w telefonie klawisz 1 (w godz 22.00-8.00) lub klawisz 5 (w godz 8.00-22.00) następnie z klawiatury telefonu wystukaj numer karty (bez dwóch ostatnich cyfr), poczekaj az system potwierdzi numer karty i wciśnij 1 8)

 

Jeśli w ciągu max 10 min karta nie ruszy to coś masz nie tak ze sprzętem :(

 

My tak robimy po kilka rektywacji kart dziennie i ruszają po kilku minutach na TVP1

 

Powodzenia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy jak mam antene 80cm i dekoder z nagrywaniem (Cyfra+) to czy moge podłączyć też dekoder Polsatu HD bez nagrywania? Mam tzw twin ale czy niebędzie potrzebna pomoc w regulowaniu anteny i jakieś dodatkowe urządzenia? Prosze o odpowiedź i niekasowanie tak szybko tego tematu. Chce poprostu odłączyć kabelek od nagrywania od Cyfry + i podłączyć go do dekodera Polsatu. Da rade bez zbędnych opcji? Odpiszcie prosze. Czy potrzebuje jednak tego quada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz mógł jednocześnie nagrywać i oglądać jakiś inny kanał na tunerze Cyfry. W grę wchodzi tylko nagrywanie i jednoczesne oglądanie tego kanału nagrywanego na TV. Zresztą dobrze by było, abyś w ramach testów odłączył kabelek od "nagrywania" i sam sprawdził, jak PVR HD zachowuje się z jednym kablem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...