Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie radzę za bardzo teraz kombinować, bo możesz stracić promocje. Po podniesieniu na Komfortowy+ na pewno płaciłbyś 60 zł, a nie 30. Natomiast powrót byłby też pewnie już bez promocji. Po zakończeniu okresu promocji jak najbardziej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Modul CAM od cyfry...

 

Zlecilem matuli zaletwienie modulu cam do cyfry aefacet powiedzial ze trzeba podpisac umowe ze niem ozna tak poprostu kupic... cos mi tu nie gra bo slyszalem ze wchodzisz do punktu i kupujesz...czy ktos wie jak to jest dokladnie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos mi pw szwankuje daj znac na maila jordan.jurgiel@yahoo.co.uk ile za niego sobie zyczysz.I która to wersja jest... potrzebuje zeby hd dzialalo na dekoderze comag 110 hd...

Czyli jesli dobrze rozumiem ( o ile nie kupie go od ciebie) to jak wróce do PL to moge wymeinic swojego dzierzawionego PVR'a na modul?czy musze nowa umowe podpisac cyz o co chodzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chocby nawet ci zle odpowiedzilei to jak uscislisz pytani to i tak na 2 maile od nich doczekasz sie szybciej niz na dodzwonienei sie do nich, nie mowie juz o kosztach bo telefon kosztuje a jak kaza Ci czekac na rozmowe 10 minut to wisszac na linii placisz normalnie jak za polaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem jeszcze (kilkanaście dni) abonentem CP, po 15.III juz nim nie będę, noszę się z zamiarem kupna Cyfry+ (Pakiet Komfortowy) w związku z tym mam dwa pytania i z góry dzięki za odpowiedź.

 

1. Czy na antenie "polsatowskiej" 60cm, bedzie mi "śmigać" odbiór Cyfry (nie zamierzam kupować Cyfry HD, tylko zwykłą), tzn czy musze przestawiać cos w ustawieniach anteny czy też po po prostu przepinam dekoderki i będzie hulać:)???

 

2. Jaki dekoder i za ile wybrać- bo na stronie cyfry nie jest to do końca wyjaśnione- wolałbym wziąć dekoderka na własność niż bawić sie w jakieś dzierżawy. Co sądzicie o takim dekoderze np. DEKODER STRONG SRT 6860 i czy za podaną kwotę 149 zł "opyla się" go wziąć.

 

Jeszcze raz dzięki za wszelkie info.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy na antenie "polsatowskiej" 60cm, bedzie mi "śmigać" odbiór Cyfry (nie zamierzam kupować Cyfry HD, tylko zwykłą), tzn czy musze przestawiać cos w ustawieniach anteny czy też po po prostu przepinam dekoderki i będzie hulać:)???

Wszystko będzie śmigać bez żadnych zmian :)

 

P.S. Nie bierz stronga! A tym bardziej na własność :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej opłaca się jednak wziąść Mediasata za 49zł. Nie są to złe tunerki, do oglądania w sam raz, jednak jeśli ktoś chce czegoś więcej to zawsze można takowego sprzedać np na allegro za 200-300zł (w zależności jaki model Mediasata dostaniemy) i za uzyskane pieniądze kupić sobie coś innego ;] Zawsze człowiek będzie te 150-250zł do przodu, niż w momencie gdyby wziął samą karte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki masz tuner do odbioru Cyfry. Na HotBird nie znajdziesz żadnego kanału, z Astry 19.2E jest dostępny niekodowany kanał informacyjny CT24. Kilka dodatkowych programów znajdziesz na Astrze 23.5E.

 

Edit: W innym temacie przeczytałem, że posiadasz Philips HD PVR, a więc istnieje możliwość odbioru CT24 z Astry 19.2E, oczywiście należy mieć zainstalowanego "zeza" na tego satelitę. Tuner ten nie służy do "latania" po orbicie, dla Astry 23.5E szykuj inny sprzęt, ale uprzedzam Ciebie, że oferta czeskich kanałów FTA z 23.5E jest dosyć marna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...