Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o info jak wyglada sprawa dolaczania opcji dodatkowych do pakietu start hd. Interesuje mnie dodanie Canal+ HD. Jak to wyglada kiedy najlepiej wlaczyc i wylaczyc zeby najdluzej ogladac i czy mozna to samemu aktywowac przez ICA czy trzeba dzownic na infolinie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na stronę C+ i tam wejdź w zakłądke kontakt / formularz i wyślij do nich email ze strony z informacją że chcesz włączyć HBO. Od nastepnego dnia będzie działać. Niepełny miesiąc masz za Free a za kolejny chyba 30zł, chyba bo nie jestem pewien.

Możesz też zadzwonic do nich o ile masz czas na połączenie z konsultantem i włączą od ręki.

Masz też możliwość zrobienia tego przez ICA ale ja tego nie robię tam jakieś głupoty mam. Np: zamawiam HD Optimum to teraz mam 62zł za pakiet Optimum ale po zamówieniu HD Optimum bedzie już Optimum pro HD + HD Optimum za razem 88zł...

Nie wiem oco w tym chodzi ale wole emailem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kwota to mini kara za zmianę oferty, za kompakt hd 57 zł.

 

Jaka kara? Jakie 57zł? Chłopie co Ty bredzisz!?

 

Opłata 10zł jest zgodnie z regulaminem pakietową opłatą aktywacyjną za zmianę pakietu za który opłata jest niższa niż obecnie opłacana. Pakietu na niższy nie można zmienić w trakcie okresu minimalnego oraz nie ma możliwości zejścia na Start HD (za który pakietowa opłata aktywacyjna to 59zł, a nie 10zł jak twierdzisz).

57zł to nie wiem skąd wziąłeś. Kompakt HD w standardzie kosztuje 52zł + 11zł za opcję HD kompakt (TVP HD tu jest). Kwestia rabatów, to może wyjść taniej. Tu nie chcę gdybać, bo nie wiem jakie są załączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem nowy użytkownikiem i na początek mam kilka pytań. Posiadam od 5 lat telewizję "n" ale szczerze mówiąc nie jestem zadowolony. Moją pasją jest oglądanie meczy ligi angielskiej oraz hiszpańskiej, zdarza się też NBA. Teraz mam do was pare pytań:

 

1. Czy w tym sezonie znaczy 2012/13 będzie w Cyfrze + liga angielska jak i hiszpańska, NBA ?

2. Jak pakiet mi polecacie myślałem od Canal + Kompakt HD ale bez tej opcji HD Kompakt, za którą później trzeba płacić 8 zł/mc czy można zrezygnować orazu z HD Kompakt w którym jest z tego co wiem 8 programów i odrazu z MOOD podczas podpisywania umowy ?

3. Jakie dekoder wybrać ? myślałem o Philipsie PVR HD

4. Czy Cyfra wyświetla lepszy obraz niź "N-ka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...