Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie w ofercie C+ jest za mało kanałów w HD w niższych pakietach. Dla porównania podam, że w CP za 14,90 zl mam już kanały w HD tj. Polsat HD, TVN HD, TVN HD+, TVP HD. W cyfrze można pomarzyć o np. TVP HD w pakiecie za 52 zł o reszcie nie wspomnę.

TVP HD w pakiecie za 49zł, już w listopadzie pakiet Start za 19zł. będzie zawierał jakieś 8 kanałów HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

Mam takie pytanie. Otóż planuję sobie zamówić Multipakiet Canal + za 35zł miesięcznie do drugiego TV. Piszę tam m.in. o wypożyczeniu dekodera za 20zł/mies. . Oczywiście takie coś mi się nie kalkuluję i rozumiem żę tej opcji wypożyczenia dekodera nie muszę brać pod uwagę prawda? Druga sprawa to jaki dekoder dobrać do tego Multipakietu. Chodzi mi o dekoder SD i głównie o cenę. Żeby jak najtańszy był. Krótko mówiąc chcę jak najtaniej oglądać ligę angielską. Z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie musisz brać dekodera za 20zł. Multipakiet wychodzi nawet taniej bo średnio 33 zł. Ale przemyśl czy lepiej nie opłacasię wziąść C+start za 41zł. różnica tylko 8 zł. ale więcej programów i dotego część HD.

 

http://www.cyfraplus.pl/multipakiet/canalplus.php

 

http://www.cyfraplus.pl/oferta/pakiet.html#CANAL-STA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

niech mi ktoś mądrzejszy ode mnie wyjaśni jedną rzecz związaną z Canal+ Sport HD.

 

Oglądam sobie Liga+ Extra w HD, ujęcie z kamery na prowadzących Smokowski / Twarowski - obraz jak żyleta, bankowo Full HD.

 

Ujęcia na gości programu z innej kamery są o wiele gorszej jakości, jakby lekko zamglony, wygląda to na polepszone SD.

 

Więc jak to jest, mają jakieś gorsze kamery czy co? chyba nie powinno tak być skoro jest napisane że program jest w HD?

 

Oczywiście mam tv full HD.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...