Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na grudniową promocje by wziąść Cyfrę którą rozdziele na dwa tv. Mam dwa pytania

 

1. Jakie dekodery

- splitter żeby chodził bezproblemowo

- łatwo można go było kupić np. na allegro , a jaki wziąść od C+?

- nie muszą być hd

 

2. Jaki splitter

- bezprzewodowy czy nie

- w grę chodzi raczej diviso jeśli bezprzewodowy

- Telewizory za ścianą ale jednak trzeba wiercić i puszczać kable

- zleży mi na tym bym raz założył i szło bezproblemowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Do splittera tuner C+ każdy za wyjątkiem Sagemcom HD, jaki weźmiesz ( zakupisz od C+) a jaki na allegro to Twoja sprawa, na allegro można kupić tylko te, które C+ oficjalnie sprzedawała, czyli żadnego PVR , a najczęściej strongi i pace SD.

2. Diviso przewodowy lub smartcards splitter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się opłaca bardziej Multiroom czy splitter to zależy od oferty, ja mam jedno i drugie, początkowo miałem Multiroom ponieważ w domu były dwa TV, teraz są 3 TV, a jeden z dekoderów to SagemCom więc do PVR i SagemSD mam podłączony splitter, a w SagemCom mam drugą kartę.

 

Gdybym miał płacić po 20 zł miesięcznie za Multiroom to wybrałbym splitter i zmianę dekodera, ponieważ w ciągu roku to jest 240 zł, a splitter jest moją własnością i mogę z niego korzystać do woli.

 

Jeżeli zdecydujesz się na splitter bezprzewodowy to pamiętaj że ich zasięg nie jest nieograniczony, np. u mnie w bloku gdzie do niedawna mieszkałem (4 pokoje 85 m2) router linksysa z dwiema antenami nie był w stanie się przebić przez ściany, żeby mieć bezprzewodowy internet w całym domu musiałem postawić AP tplinka w drugiej części domu, ten też nie przebijał się przez cały dom. Morał z tego taki że musisz być pewien gdzie go będziesz używał, i że sygnał będzie silny i stabilny, ja się przeprowadziłem do nowo wybudowanego domu i teraz bezprzewodowy byłby lepszy, ale wcześniej był nieprzydatny, problem w tym że sytuacja może być odwrotna, choćby przeniesienie TV w inne miejsce gdzie już nie sięga sygnał. Jeżeli masz pewność że w całym domu będziesz miał dobry zasięg to możesz się bawić bezprzewodowym, inaczej daj sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam takie pytania dotyczące ICA, jak mam pakiet C+ Kompakt i teraz np jakbym sobie poprzez ICA wykupił HD Kompakt za 11 zł to przypuśćmy za 2 miesiące mógłbym sobie go normalnie usunąć i znowu zmienić na sam C+ Kompakt?

tyle że nie przez ICA a przez CTA... odłączanie tylko przez telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...