Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Strong 6880 ma możliwość ułożenia własnej listy kanał, osobiście nie toleruje tego modelu bo najwięcej tego modelu wymieniałem klientom :(

 

Osobiście preferuje albo Thomsona TS4 albo Pace DSR 2221, róznią się wielkościa i tym, że Pace nie analogowego wyjścia audio (posiada tylko cyfrowe SPDIF) natomiast Thomson ma cyfrowe i analogowe L+R :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolny, duży, mniejsza lista kanałów niż w wyższych modelach (tylko 300 i bez Astry), brak Diseq :-( Jak Ci nie zależy na tych "szczegółach" to bierz :-) No i są to 10 letnie odbiorniki po regeneracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Mam pytanie natury technicznej.

Czy są takie telewizory na rynku aby nie trzeba było używać dekodera?

Wczoraj słyszałem ze najnowsze telewizory Samsunga mają jakiś wbudowany dekoder w sobie.

Czy to prawda?

Najprawdopodobniej to ten model Samsunga:Telewizor 3D Samsung UE46D7000

 

Dzięx za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiając w necie masz abonament o dwa zł niższy, ale i tak podpisujesz umowę i sprzęt odbierasz we wskazanym punkcie. Co do obecności w pakiecie kanałów HD... Wybrałeś pakiet a nawet nie spojrzałeś na jego zawartość na stronie Cyfry+? Polecam link:

 

http://www.cyfraplus.pl/zamow_cyfre.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no oczywiście spojrzałem i na podanej stronce są kanały HD a w punkcie powiedziano mi że wystarczy mi dekoder SD gdyż kanałów HD w tym pakiecie nie ma dlatego chcę się upewnić która opcja jest prawdziwa?

z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...