Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej za jakis miesiac, moze dwa bede chcial zostac abonentem cyfry. przegladalem sobie pakiety i zauwazylem ze trzeba bedzie placic za wynajem dekodera co mi sie srednio podoba wiec moglibyscie polecic mi jakis normalny, w miare tani dekoder??? lepiej brac cos od nich czy kupic cos na allegro??? dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj, Zdecydowanie polecam zakup dekodera od Cyfra+. Dekodery indywidualne dla laików są czesto trudne w obsłudze i nie mają wielu funkcji które mają dekodery od operatora. Lepiej skorzystac z promocji jaką oferuje operator C+ i zakupić dekoder od nich. Szczerze polecam zakup dekoderów od operatora chyba że lubisz się bawić i masz na to czas żeby przy zmianie parametrów przeprogramowywać dekoder. Aktywacja za dekoder SD jest teraz 1 zł a dekodery no zalezy 1-99 zł Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Planuje kupno telewizji cyfrowej do bloku. Najbardziej zależy mi na ofercie canal + sport, praktycznie to dlatego zdecydowałem się na zakup.

Chciałbym jak najtaniej mieć dostęp do meczów, myślałem nad pakietem podstawowym za 19zł + 30zł za pakiet canal +, tylko odstrasza mnie cena za sprzęt, tj. 99zł dekoder, 50zł antena oraz 99zł opłata aktywacyjna. W bloku też korzysta się z anteny satelitarnej, nie ma innej opcji? Ciekawi mnie jeszcze długość umowy, na stronie jest jedyna opcja 19miesięcy a to mi się średnio widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: Jaka jest różnica pomiędzy konwerterem twin, a pojedynczym? Jak powinno być u mnie ustawione?

 

Powiem, że posiadam dwa dekodery (stary i HD), a na antenie jest konwerter HD na 4 wejścia (z czego 2 wykorzystane).

Twin = 2x pojedynczy.

Ty masz quada , który = 4x pojedynczy.

Ustawienia w tunerach jak dla pojedynczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Planuje kupno telewizji cyfrowej do bloku. Najbardziej zależy mi na ofercie canal + sport, praktycznie to dlatego zdecydowałem się na zakup.

Chciałbym jak najtaniej mieć dostęp do meczów, myślałem nad pakietem podstawowym za 19zł + 30zł za pakiet canal +, tylko odstrasza mnie cena za sprzęt, tj. 99zł dekoder, 50zł antena oraz 99zł opłata aktywacyjna. W bloku też korzysta się z anteny satelitarnej, nie ma innej opcji? Ciekawi mnie jeszcze długość umowy, na stronie jest jedyna opcja 19miesięcy a to mi się średnio widzi.

Canal+Start 43zł., dekodery od 1zł - Sagem SD, antenę polecam 80cm za 99zł., aktywacja 1zł do dekodera SD, Multiroom za 10zł + dekoder Strong 6880 za 1zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na stronie Cyfry (http://cyfraplus.pl/technologie/sprzet.html) jest 14 różnych dekoderów do odbioru ich platformy. Moje pytanie jest takie: czy każdy z nich można kupić w punkcje cyfry+ ? Czy po prostu niektórych już nie produkują i nie sprzedają ?

 

W trakcie umowy możesz kupić dekoder tylko przy przedłużaniu umowy lub jak masz w systemie dekoder na własność na który skończyła się gwarancja. W pierwszym przypadku ceny są jak dla nowych w drugim:

 

- Thomson SD, Pace SD, Strong SD - 99 zł

- Sagem SD - 1 zł

 

 

Dla nowych:

- MEDIASAT - 1 zł :D

 

Pytałem się na infolinii konsultanta czy to jest możliwe co napisał cyfra.tv. Okazało się że nie można w czasie trwania umowy kupić drugi dekoder SD na własność jeżeli nie posiada się opcji multiroom.

Więc jak to jest : czy mogę w czasie trwania umowy wziąść drugi dekoder SD na własność ? (nie posiadam multiroomu).

 

P.S Jest mi potrzebny do splittera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak napisałem, możesz ale warunkiem jest posiadanie na kontrakcie (w systemie) dekodera na własność na który skończyła się gwarancja, akcja sprzedażowa nazywa się "DPGW" (dekoder po gwarancji) :D

 

Natomiast jeśli nie masz na kontrakcie przypisanego dekodera ze skończoną gwarancją lub ten który masz jest na gwarancji to nic nowego nie kupisz :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Planuje kupno telewizji cyfrowej do bloku. Najbardziej zależy mi na ofercie canal + sport, praktycznie to dlatego zdecydowałem się na zakup.

Chciałbym jak najtaniej mieć dostęp do meczów, myślałem nad pakietem podstawowym za 19zł + 30zł za pakiet canal +, tylko odstrasza mnie cena za sprzęt, tj. 99zł dekoder, 50zł antena oraz 99zł opłata aktywacyjna. W bloku też korzysta się z anteny satelitarnej, nie ma innej opcji? Ciekawi mnie jeszcze długość umowy, na stronie jest jedyna opcja 19miesięcy a to mi się średnio widzi.

Canal+Start 43zł., dekodery od 1zł - Sagem SD, antenę polecam 80cm za 99zł., aktywacja 1zł do dekodera SD, Multiroom za 10zł + dekoder Strong 6880 za 1zł.

posiadam dosyć duży tv 42' i jednak chciałbym oglądać sport w hd, dekoder sd jednak to za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz1017, mylisz pojęcia i czytaj ze zrozumieniem. Nie obchodzi Cię kod akcji promocyjnej, tylko termin gwarancji dekodera przypisanego do głównego kontraktu. Jeżeli na nim skończyła Ci się gwarancja, to możesz skorzystać z zakupu dekodera w ramach tego, co CYFRA.TV napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...