Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O jakim Pace 250GB mówisz? Kurcze tyle czasu pracuję w dziale technicnzym i nic mi nie wiadomo, czas się dokształcić.

A co do samej umowy to nie orientuje się jak wygląda to w sprzedaży dla nowych ab, najlepiej zadzwoń na tele sprzedaż 22 411 00 00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder PVR HD 250GB - to Pace. Daj emaila to wyślę Ci fotkę. Taka nazwa widnieje nad numeren seryjnym i to już od bardzo dawna. I nigdzie nie dzwoń, tylko udaj się do najbliższego dystrybutora. Bo nie w każdym punkcie podpiszesz umowę z telesprzedaży, a dany pracownik napewno sprzeda Ci to co naprawdę chcesz, bo jak widzisz nie wszyscy o wszystkim wiedzą. Więc nie kupuj kota w worku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Samych modułów już nie ma praktycznie w sprzedaży chyba że dystrybutor będzie gdzies miał egzemplarze, których nie sprzedał od pół roku. Co do dekoderów HD z DVB-T to nie ma już nic w ofercie na własność, tylko PVR na wynajem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem lista punktów sprzedaży różni się od wszystkich dostępnych punktów sprzedaży. Więc może być tak, że Twój lokalny Dystrybutor ma moduły CAM, a infolinia wyśle Cię do najbliższego, który ma w ofercie taką sprzedaż czyli nawet 100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

posiadam obecnie cyfrę pakiet optimum{tylko canal plus w HD}

cyfra jest rozdzielona przez splitter{Card splitter } na 3 odbiorniki ,dekodery pace dsr2221

chcę zamienić jeden dekoder na HD, współgrający z tym splitterem{chyba da się tak ? }

jaki dekoder HD polecacie z niższej półki cenowej, tak żeby nie gubił sygnału i dobrze odbierał na programach SD, jaki model jest teraz szczególnie polecany, z którego jesteście zadowoleni.

jakby było to pomocne mam plazmę lg50pj350,hd ready 720p}

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej mogą mieć wpływ na odbiór. Zamów montera w punkcie, gdzie będziesz podpisywał umowę. Jeśli monter stwierdzi, że nie da rady umowa ulegnie natychmiastowemu rozwiązaniu bez żadnych kosztów dla Ciebie. Jedynym kosztem może być usługa dojazdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamawiając 2 sierpnia Canal + Optimum + HBO za 27 zł + multiroom + Cinemax za 15 zł - za co będe płacił za miesiac sierpień? Tzn czy tylko na pakiet główny jest ulga w sierpniu czy pozostałe pakiety dodatkowe tez?

 

 

Pytanie 2. W promocjach na stronie cyfry jest napisane ze przy canal + optimum i HBO jeden miesiąc pakietu canal + optimum gratis. Oznacza to ze nie będe płacił za główny pakiet w sierpniu i wrzesniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...