Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skontaktuj się w grudniu z infolinią.

Powiedz, że chcesz rozwiązać umowę na koniec okresu minimalnego (w styczniu),

przełączą Cię do działu utrzymania abonentów, gdzie przedłużysz dotychczasową umowę na warunkach z grudniowej promocji.

Mam jedynie nadzieję, że uda Ci się dodzwonić, bo w grudniu nie będzie to proste...

...no może w niedzielę o 8:00 rano :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć 2 umowy, potrzebna jest do tego zgoda wpisana do systemu - dzwonisz na infolinie i przełączą cię tam. Jeśli nie miałeś problemów z poprzednimi umowami i jesteś bez zaległości na obecnej umowie to po rozmowie od razu będziesz mógł podpisać nową. Co do dekodera masz możliwość, podczas przedłużania, zakupić nowy dekoder lub wynająć (najczęściej bezpłatnie) inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz.

Jeśli na pierwszej umowie nie zalegasz z płatnościami, to nie powinno być problemu.

...a może lepiej byłoby zmienić pakiet na prestiżowy+ (a może masz taki) i skorzystać z usługi Multiroom.

Jeśli masz ponad roczny staż, to dodatkowa opłata miesięczna tylko 15,- PLN + koszt dodatkowego dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie o to mi chodziło Wojt@s :) czyli wezmę sobie początkiem grudnia bo na pewno wtedy będą już najlepsze promocje w tym roku a w styczniu po prostu rozwiąże tamtą umowę;) i zapłacę tylko w jednym miesiącu podwójną stawkę:) No i wszystkie umowy będą na mnie :) super to czekam... a jeszcze mam pytanie czy można włączyć HBO HD samo bez paczki HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Was panowie, że procedury Cyfry przewidują takie przypadki.

Przeczytajcie jeszcze raz (tym razem ze zrozumieniem proszę) mój pierwszy wpis w tej sprawie:

Skontaktuj się w grudniu (...)

przełączą Cię do działu utrzymania abonentów, gdzie przedłużysz dotychczasową umowę na warunkach z grudniowej promocji.

Mam jedynie nadzieję, że uda Ci się dodzwonić(...)

Jeśli nie mam racji, to i tak masz czas do końca grudnia, żeby wysłać wypowiedzenie umowy, żeby było skuteczne na koniec stycznia i zapłacisz sobie podwójnie...

Pozdrawiam 8)

 

p.s.

Co do

...Tak samo powiedział mi sprzedawca jak podpisywałem u niego Cyfrę, żebym tak właśnie zrobił za rok.

 

Powiedział tak, bo sprzedawca ma prowizję od podpisanych nowych umów, a nie od tych przedłużonych na infolinii.

Ty korzystasz na takim przedłużeniu, bo liczy się staż jednej umowy, a nie to że miałeś ich kilka w przeciągu ostatnich lat.

Patrz np. na Multiroom, nowa umowa to opłata 35,- m-cznie, starsza niż rok - 15,- PLN

Kolejne przedłużenia mogą mieć lepsze warunki, niż promocje dla nowych abonentów.

Kwestia do przemyślenia dla Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Czy biorąc w Cyfrze Philipsa PVR mogę wybrać tylko standardowy pakiet np. podstawowy + opcje HD czy też warunkiem otrzymania tego tunera jest zamówienie jakiegoś VOD czy HBO Digital??

:roll::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy pakiet Podstawowy+ z przynajmniej jednym kanałem HD jako opcją dodatkową, do wyboru: National Geographic HD, MTVNHD lub Eurosport HD.

Pozostałe opcje, Eurosport 2 HD i Animal Planet HD można podłączyć do minimum pakietu Komfortowego+, a Canal+HD i HBO HD wyłącznie jako dodatek do wersji SD.

HBO Digital można podłączyć tylko jeśli masz wykupione HBO i nie jest przymusem.

Za VOD płacisz tylko wtedy, kiedy korzystasz... skorzystasz z jednego filmu, to tylko za ten jeden film zapłacisz - nie ma abonamentu za tę opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie. :D

 

Ciekawi mnie jeszcze, czy C+ daje filmy w formacie "normalnym" czyli 16/9 8) czy zdarza się im puszczać [beep]y w 4/3 ?? :crazy:

 

A czy da się wziąć tylko C+ i C+ Film a nie brać C+ Sport ?? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z cyfrowym polsatem (jak ktoś chce to zobaczy moje posty odnośnie tego problemu) :D

 

Ale mem inne zapytanie:

 

 

Będę najprawdopodobniej brał cyfrę plus, pakiet komfortowy z umową na 13 miesięcy (czyli 8-9 miesięcy 50 % ceny pakietu płacę) i jaki byście polecili mi dekoder wziąć od cyfry, a może kupić sobie samemu jakiś (jak tak to w cenie do 200 zł) ??? :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Byc moze gdzies jest juz podobny temat ale chcialbym sie dowiedziec ktory z dekoderow Cyfry+ najlepiej wybrac? Chodzi mi o dekoder SD, ktory mialbym w drugim pokoju tzw. "do łóżka" na wieczor. Nie oczekuje cudow. Chce aby po prostu dzialal i nie robil jakichs kawalow. Czytalem o Strongach i chyba kazdy ma z nimi jakis problem. Najlepszy wychodzi z tego Pace ale sa jeszcze jakies Philipsy i Thomson. Byc moze te dwa beda lepsze od Pace. Czy ktos moglby mi cos powiedziec na temat tych tunkow i ktory z nich bylby godny polecenia? Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam PACE 2221, naprawdę dobry dekoder, ani razu nie zrobił mi jakiegoś problemu, wszystko działa jak należy. Miałem wcześniej pStrąga i zawsze coś mu nie pasowało. PEACE, mały dekoder zasilany zasilaczem 13V, przyjemny w obsłudze, ma wszystko czego trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...