Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zamierzam kupić cyfre - moje pytanie czy z tunerów cyfry ( tych które proponują przy podpisywaniu umowy )jest jakiś godny polecenia ( opcja HD odpada z tego nie będę korzystać ) czy lepiej nie kupować od nich żadnego (wynajem odpada) a kupić inny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Orange sport mam włącząną tą opcje dodatkową od października 2008 i płace 10zł miesięcznie a teraz po zmianie telewizora z CRT na LCD tego kanału nieda się oglądać (tragiczna jakość) i wzwiązku z tym mam pytanie czy w cyfrze jesta jakaś opłata za rezygnacje z opcji dodatkowych bo do końca umowy zostało mi troche ponad 3 miechy i niewiem czy po prosty rezygnując i płacąc jakąś opłate rezygnacyjną nie wyjdzie mi drożej niż bym płacił jeszcze te trzy miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak dzwoni się do Cyfry w środku miesiąca w celu dodania opcji to włączają je wcześniej. Czy to działa także jak się zmienia się cały pakiet na większy? I czy ktoś wie jaka jest reguła? Czy już teraz przełączą jak chcę w przyszłym miesiącu zmienić komfort+ na prestiż+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michal6005 Z opcją dodatkową jest tak, że dzwonisz do Cyfry tego 1 kwietnia i potem, żeby zrezygnować dzwonisz dopiero 1 maja bo możliwa jest jedna operacja na wybranym pakiecie w miesiącu. Jeśli chodzi o opłaty to płacisz tylko za kwiecień 29 zł a maj masz tak jakby za darmo bo wtedy przyjdzie faktura korygująca z doliczonym pakietem HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie oto pytanie w poniedziałek wyjeżdzam do pracy do Francji i chciałbym aby cyfra wyłączyła mi opcje dodatkową Orange Sport z końcem maja (koniec polskiej ligi) więcy pytam czy jest możliwość aby zadzwonić do nich i zaznaczyć żeby wyłączyli z kąńcem maja czy dopiero w maju będe mógł ją włączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie w grudniu wziąłem świąteczną promocje cyfry (9miesiecy 50%ceny za pakiet + HBO, CINEMAX, FILMBOX przez 4 miesiace gratis) Pani przy podpisywaniu umowy zastrzegła jednak bym zadzwonił po tych 4miesiacach żeby wyłączyli mi te promocyjne pakiety bo w 5miesiacu bede musiał za nie zapłacić. Tylko za bardzo nie wiem kiedy to zrobić? teraz w marcu czy może ostatniego dnia kwietnia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wziąłem podpisałem umowę na 13 miesięcy i wziąłem samą kartę , bo mam tuner z czytnikiem uniwersalnym. Okazało się jednak że przydałby się też drugi tuner, tak aby zabrać kartę i oglądać na działce.

Czy moge dobrać teraz do mojej oferty darmowy tuner w promocji 0 zł. Zaznaczam że nie minęły jeszcze 72 godziny od podpisania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz brał nowego, to będziesz musiał zapłacić 99 zł (chyba) albo wypożyczyć za darmo (ale będziesz musiał później go oddać), a tak za "zeta" będziesz miał tuner po wieki wieków... znaczy aż nie padnie ;) Będziesz mógł również z nim zrobić co chcesz, sprzedać albo (że to działka) przerobić na skrzynkę na warzywka. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zapytać, bo nie jestem do końca jeszcze zdecydowany jeżeli chodzi o program ORANGE SPORT

 

mam w promocji ten kanał do końca kwietnia 2009

dzisiaj zrezygnowałem z opcji dodatkowych jakie mam na swoim koncie

od maja 2009 został mi tylko Canal +

 

chce zapytać: czy jak się jednak zdecyduje to mogę włączyć ORANGE SPORT 2 maja 2009 ??

 

i chciałbym oglądać ten kanał przez cały maj 2009, bo koniec ligi jest 30 maja 2009

to zgłosić 31 maja opcje wyłączenia ORANGE SPORT ??

 

ile mnie takie coś będzie kosztowało ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...