Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W INTERNETOWYM CENTRUM ABONENTÓW

zamówiłem sobie SMYCZ Z LOGO CANAL+

punkty oczywiście zostały odjęte

moje pytanko brzmi

co teraz :wink:

jak ? kiedy ? gdzie ? można odebrać tą smycz

czy może z kolejną faktura to przyjedzie ?

czy może kurier ?

dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do dzisiaj nie otrzymałem faktury, napisałem do nich i dostałem odpowiedź, że została wysłana 7 stycznia. To już ponad 3 tygodnie temu! Ale podali mi też indywidualny numer konta do wpłat, zaraz zlecam przelew, mam tylko nadzieję, że mnie nie odetną w ciągu najbliższych kilku dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki :] kończy mi sie umowa w maju.Mam obecnie komfort i opcje canal+(4 kanały). niechce juz dłużej przedłuzać umowy ale jestem zainteresowany pozostawic tylko Opcje Canal+.Czy jest taka mozliwość? bez brania żadnego pakietu cyfry+.Póżniej wezme N z trzema pakietami tzn sport film ,dzieci + darmowy z informacja razem 48 zł do tego z Cyfry Tylko opcje Canal+ 39zł co daje razem 87 zł.ale w promocjach przez 6 miesiecy TYLKO 58 zł. Obecnie płace 89 zł czyli i tak 2 zł wiecej niz po promocjach . Mam dekoder Strong i co bedzie mi potrzebne rozgałeżnik na dwa dekodery?jak tak to jaki i czy ktos wie ile takie cos kosztuje? zgory dziekuje za odpowiedz

 

Podsumowujac :

Dla mnie : Canal+ sport ,Canal+ sport2 ,3xEurosport ,Nsport ,Sport klub ,Tvp sport i pare innych

Dla żonki: Canal+ .Canal+ film .i kanały filmowe z N

Dla dziecka: Bajki z N

razem 87zl(przez 6 miesiecy 57zł ) w tym pare kanałow HD z N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tetrachion, jeśli przez dwa miesiące nie oplacisz abonamentu to Cyfra wyłączy Ci sygnał, natomiast jeśli przez 3 miesiące nie zapłacisz to rozwiążą z Tobą umowę za zaległości

 

Kuba, musisz najpierw rozwiązać umowę z C+, a następnie podpisac nową na multipakiet ( okres umowy 12 miesięcy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki :] kończy mi sie umowa w maju.Mam obecnie komfort i opcje canal+(4 kanały). niechce juz dłużej przedłuzać umowy ale jestem zainteresowany pozostawic tylko Opcje Canal+.Czy jest taka mozliwość? bez brania żadnego pakietu cyfry+.Póżniej wezme N z trzema pakietami tzn sport film ,dzieci + darmowy z informacja razem 48 zł do tego z Cyfry Tylko opcje Canal+ 39zł co daje razem 87 zł.ale w promocjach przez 6 miesiecy TYLKO 58 zł. Obecnie płace 89 zł czyli i tak 2 zł wiecej niz po promocjach . Mam dekoder Strong i co bedzie mi potrzebne rozgałeżnik na dwa dekodery?jak tak to jaki i czy ktos wie ile takie cos kosztuje? zgory dziekuje za odpowiedz

 

Jak dobrze kombinuje to właśnie dla Ciebie jest opcja Multipakiet Canal+ (wszystkie programy canal'a bez żadnego pakiety cyfry). Kartę z abonamentem multipakietu będziesz miał w strongu z cyfry, do tego kupisz sobie dekoder/recorder z nki.

Będziesz potrzebował konwertera twin lub quad (jeśli z nki będziesz brał recorder) - jeden kabel z konwertera podłączasz do stronga a jeden/dwa do dekodera/recordera nki. I wszystko będzie działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z samym konwerterem Twin nie ma takiej możliwości - no chyba, że ręcznie przestawisz antenę na Astrę :] Twin służy tylko do odbioru tego satelity na którego ustawiona jest antena i pociągnięcia z niego dwóch osobnych kabli do dwóch dekoderów, a żeby odbierać dodatkowo Astrę, trzeba mieć konwerter Monoblock lub dwa zwykłe konwertery single oraz przełącznik DiSEqC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowicjuszem i nie chce zakładać nowego posta. Moje pytanie jest natury technicznej. Kupiłem C+ z tunerem thompsona i połączyłem za namową eksperta z innym konwerterem niż dostarczony przez C+. Ekspert powiedział, że nie ma to znaczenia i będzię odbierać. Postępując zgodnie z instrukcją - HOTBIRD itd doszedłem do tego, że poziom sygnału jest ok ale pozostałe parametry jak częstotliwość, polaryzacja, sygnał 22kHz itd kompletnie odbieagają od tych zalecanych w instrukcji. Ponadto nie mogę ręcznie zmienić tych parametrów na te zgodne z instrukcją. Zatem żadnego z programów cyfry nie jestem w stanie odebrać. CZy ktoś mógłby mi odpowiedzieć czy w takim zetsawieniu to może a jeśli tak to w jaki sposób, działać.

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Cyfrze+ jest taka możliwość, jak np. w CP, że na dany miesiąc można sobie zamówić jakiś wyższy niż posiadany pakiet? Ja w tej chwili mam Podstawowy+ i Orange Sport, ale chciałbym sobie np. wykupić na jakiś miesiąc Komfortowy. Ale tylko na jeden miesiąc - po prostu płace jeden rachunek wyższy i ten pakiet mam. A po miesiącu nadal odbieram tylko ten co obecnie. Jeżeli jest taka możliwość, to można to zrobić inaczej niż telefonicznie? :D Pytam orientacyjnie, ponieważ dodzwonić się na infolinie graniczy z cudem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można na jeden miesiąc zwiększyć sobie pakiet poprzez internet (ICA), telefonicznie albo osobiście w Centrach Cyfry+ (adresy w internecie). Zwiększenie na komfortowy+ jest bezpłatne, natomiast powrót, czyli zmniejszenie na podstawowy+ jest płatne 10 zł.

 

 

Piaskowy, nie jestem ekspertem ale być może znalazłeś inną satelitę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...