Skocz do zawartości

MUX 3 (TVP)


apk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wolą dać puste miejsca niż chociaż czasowo te kanały aby ludzie się nie przyzwyczaili i w momencie zamiany na TVP Seriale/Parlament nie podniósł się lament. Jakież to wszystko łatwe do rozszyfrowania. Teraz to już nie ma po co walczyć o trzy miejsca na stałe (po 2013 roku) w mux I. Panowie Walterze i Solorzu, szampan się już mrozi? :lol2: Panie Dworak, nie grzmi Pan? Wielka litera z litości dla Pana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z testów w Wielkopolsce wynika, że TVP HD i TVP Sport w multipleksie się mieszczą - a jakość jest wysoka (okazało się, że nie docenialiśmy możliwości MPEG-4:) ).

 

Jedyne na co można teraz liczyć, to TVP w multipleksach uruchamianych po wyłączeniu analogu (tzn. od 4 wzwyż).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie zrobią mux4 z płatnymi PUBLICZNYMI kanałami za nasze pieniądze... w tym kraju TYLKO [beep]zy będą dalej płącić abonament RTV widząc jak nas dyma w biały dzień TVP.

 

niech TVP wejdzie na giełdę i się w 100% sprywatyzuje bez abonamentów, niech rywalizuje na wolnym rynku a nie wiecznie piszczy o kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdańsk już odbiera mux3 (tvp 1 i tvp 2), moc i jakość sygnału B.Dobra, nawet z byle druta na parapecie odbieram stabilnie i mocno, a bałem się że tylko 15 kW na początku będzie.

 

 

mux2 od grudnia z mocą 100 kW, a skoro mux3 ma 15kW i tak dobrze pokrywa Gdańsk to ho ho hoo

 

 

@luxorr: z Gdańsk - Chwaszczyno już próbuj łapać bo nadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jaką ja dostałem odpowiedź z TVP

 

viewtopic.php?f=111&t=16431&start=1395#p401132

 

TVP HD i TVP SPORT są kanałami dodatkowo płatnymi i dostępnymi "wyłącznie"?! :crazy: dla abonentów platform cyfrowych i sieci kablowych.

 

Więc w związku z tym że TVP emituje reklamy i pobiera abonament (pamiętajmy że płacimy za posiadanie odbiornika RTV :lol2::lol2: , a nie za oglądanie TVP :read: - dodatkowo teraz jak nie zapłacisz abonamentu tzn. haraczu od posiadanego telewizora czy radia możesz nie dostać kredytu czy zakupić telefonu na abonament) mogła by się UKE zainteresować. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogła by się UKE zainteresować. :read:

założenie darmowej sprawy w UKE jest BARDZO PROSTE

 

kiedys netia wymyslala mi problemy z przeniesieniem numeru, zglosilem przez www sprawe do UKE i oni w moim imieniu zalatwili to, a potem ja dostalem z netii az 3 polecone z wyjasnieniami, tak ich naciśnęli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jaką ja dostałem odpowiedź z TVP

 

viewtopic.php?f=111&t=16431&start=1395#p401132

 

TVP HD i TVP SPORT są kanałami dodatkowo płatnymi i dostępnymi "wyłącznie"?! :crazy: dla abonentów platform cyfrowych i sieci kablowych.

 

Więc w związku z tym że TVP emituje reklamy i pobiera abonament (pamiętajmy że płacimy za posiadanie odbiornika RTV :lol2::lol2: , a nie za oglądanie TVP :read: - dodatkowo teraz jak nie zapłacisz abonamentu tzn. haraczu od posiadanego telewizora czy radia możesz nie dostać kredytu czy zakupić telefonu na abonament) mogła by się UKE zainteresować. :read:

 

Tak Cię to dziwi, że musisz płacić haracz od posiadanego telewizora? Zapewne chciałbyś również, żeby TVP robiła doskonałe programy i dawała wszystko za free. A skąd miałaby być finansowana? Z reklam? A nie lepiej byłoby, żeby jednak z abonamentu i w zamian nie musiałbyś oglądać idiotycznych reklam tak jak jest to w BBC. W wielkiej Brytanii taki właśnie model obowiązuje i tam nikt nie biadoli, że musi płacić TV licence, tyle, że tam społeczeństwo jest na prawdę obywatelskie a państwo wie jak wyegzekwować od obywateli zapłatę. Każdy wie, że BBC musi z czegoś mieć kasę na nowe produkcje i realizacje telewizyjne. Osobiście uważam, że u nas powinno być dokładnie tak samo. Spełniając ten warunek TVP przy odpowiednich dochodach nie musiałaby odsprzedawać swoich kanałów kablówkom i platformom satelitarnym, bo byłoby ją stać na zaoferowanie całej floty kanałów za darmo. Zgodzę się również, że cała zawierucha z kolejnymi zarządami TVP nie sprzyja pozytywnemu wizerunkowi, ale to nie znaczy, że my jako obywatele możemy czuć się zwolnieni z obowiązku płacenia. Tylko solidne prawo i przepisy mogą sytuację znormalizować i to zarówno pod względem doboru odpowiedniego zarządu tej spółki jak i egzekwowania opłat od obywateli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...