Skocz do zawartości

CANAL+ Premium, CANAL+ Film i CANAL+ Family


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, kkzk81 napisał:

Jest niemal tak samo jak 2 lata temu jeśli chodzi o ilość premier.

 

2 lata temu premiery filmowe były także na tygodniu praktycznie zawsze we wtorki oraz środy(na C+ Film) i czasami także w poniedziałki, więc zdarzały się tygodnie z 6 filmowymi premierami. 

Obecnie w poniedziałki już nie ma żadnych premier, a we wtorki lub środy są tylko czasami. Zatem są maksymalnie 4 premiery tygodniowo(przeciętnie 3), a jeśli w niedziele nadają serial własnej produkcji,

to mogą być jedynie dwie premiery. Chociaż i bez serialu w niedzielę bywały dwie, bo czasami nie ma premiery w sobotę. Oczywiście te premiery w środku tygodnia, to nie bywały raczej hity 

tylko mniej znane filmy(często francuskie) lub po prostu niskobudżetówki(mam na myśli klasy B i C). Jednak w tym roku po stracie praw do Monolithu te mniej znane filmy są czasami w weekendy. 

Biorąc to wszystko pod uwagę, w reakcji na Twoje stwierdzenie "jest niemal tak samo jak 2 lata temu", można się tylko uśmiechnąć :D

Edytowane przez strzala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamyk8831

Dwa lata temu było lepiej z premierami a nawet z jakością tych premier. Gdybym miał wybierać pomiędzy C+ a HBO to wybrał bym HBO. Prawa do Monolithu podobno wracają do Canal+ więc może będzie lepiej, zobaczymy. Póki co prześledź program obydwu kanałów i zdecyduj co jest lepsze dla Ciebie. Ewentualnie możesz wziąć obydwie paczki kanałów premium i będziesz miał wszystko w komplecie. Zaznaczam że to tylko moja subiektywna opinia.

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CANAL+ jeszcze w styczniu było ok, bo niemal w każdym tygodniu było po pięć premier w tygodniu. Ale od lutego to niemal w każdym już tylko po trzy nie licząc pojedynczych tygodni - jak np. w przypadku tygodnia świątecznego gdzie było pięć filmów, czy majówki bez żadnej premiery filmowej.

 

 

Większość filmów mamy w C+ i HBO, chociaż ostatnio chyba filmy z Next Film zaczęły pojawiać się w Netflix.

 

Według mnie - C+ to głównie filmy i sport. A i ciekawy film dokumentalny można znaleźć. W przypadku seriali jest gorzej, chociaż jeżeli połączymy seriale z C+ i Ale Kino+ to coś ciekawego też można zobaczyć.

HBO - to przede wszystkim seriale. Oferta filmowa można powiedzieć, że ogranicza się tylko do niedzielnych premier.

Netflix - przede wszystkim produkcje własne, chociaż jakiś filmy też się znajdzie, dobra jakość jeżeli chodzi o obraz.

 

Wybór należy do Ciebie. Jak dla mnie jeżeli interesowałyby mnie tylko filmy to wybrałbym jednak C+, a HBO i Netflix - co jakiś czas, gdy nazbiera się więcej interesujących tytułów. Chociaż teraz każdą z tych opcji można mieć bez wiązania się umową, więc można żonglować pakietami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Ozzy666 napisał:

@kamyk8831

Ewentualnie możesz wziąć obydwie paczki kanałów premium i będziesz miał wszystko w komplecie. Zaznaczam że to tylko moja subiektywna opinia.

 

Aby mieć wszystko w komplecie należy mieć C+, HBO, Netflix, Prime Video, AppleTV+ i Disney+. ;-)

 

Jeśli nie zależy Tobie na czasie premiery i oryginalnych serialach C+, można skupić się na podstawce HBO i Netflix. Po jakimś czasie nowości z C+ lądują w zasobach Netflixa (czasem po roku jak "Zimna wojna"). Dodatkowo pakiet C+ jest droższy od HBO. W porównaniu C+ do Netflixa, to na kanałach C+ masz więcej śmieci na ekranie - oznaczenia wiekowe, logo stacji, miniaturka pod koniec filmu "co dalej w programie". I musisz do tego mieć nagrywarkę lub siedzieć niewolniczo przy ramówce. Nieco sytuację ratują serwisy Player+ i myCanal+, gdzie masz dostęp do VOD. Ale tu także jest loteria, bo szybko niektóre pozycje wylatują (nawet po miesiącu), albo nie pojawiają się wcale. W Netflixie przynajmniej jest ten komfort, że tytuł poleży dłużej - kilka miesięcy lub rok. I technicznie Netflix stoi wyżej (musisz mieć tylko stabilne łącze internetowe). W najwyższej opcji masz obraz 4K i dźwięk Dolby Atmos.  Do tego wiele funkcji użytecznych jak zmiana czcionki napisów (ich wielkości i rodzajów). I nie trzeba nic nagrywać, abyś mógł oglądać o odpowiedniej dla Ciebie porze. Wiem, że przy C+ możesz mieć nagrywarkę, ale często to rozwiązanie kuleje. Musisz pamiętać, aby cały czas mieć nagrywarkę w stand-by. Jeśli ktoś na chwilę wyłączy prąd lub przesunie się nieoczekiwanie ramówka (nawet o głupie 2 minuty), to może nie nagrać się Tobie film w całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



[mention=31180]kamyk8831[/mention]
Dwa lata temu było lepiej z premierami a nawet z jakością tych premier.

Dwa lata temu, jak i teraz (powrót Monolithu) C+ miał i ma te same prawa i to jest miarą tego czy jest gorzej czy lepiej, a nie konkretny film, który się komuś bardziej lub mniej podobał, bo na to nadawca nie ma wpływu.



 
Aby mieć wszystko w komplecie należy mieć C+, HBO, Netflix, Prime Video, AppleTV+ i Disney+. ;-)
 
Jeśli nie zależy Tobie na czasie premiery i oryginalnych serialach C+, można skupić się na podstawce HBO i Netflix. Po jakimś czasie nowości z C+ lądują w zasobach Netflixa (czasem po roku jak "Zimna wojna")

Na Netflixie ląduje również większość nowych filmów z HBO Go (rok po premierze w tym serwisie), więc jak tak na to patrzeć, to wystarczy sam Netflix.
Jeśli jednak komuś zależy przede wszystkim ma nowościach filmowych, to idealnym rozwiązaniem jest pakiet Film w Canal+ OTT, gdzie dostepne są ok 9-14 miesiecy po premierze kinowej filmy z: WB, Paramountu, Universalu, 20th Century Studios, Disneya, Sony, MGM, Kino Świat i prawdopodobnie Monolithu.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem że jest to moja subiektywna opinia. Premiery jeszcze w zeszłym roku podobały mi się bardziej niż te które pojawiają się teraz. To samo mam z HBO, premier może nie jest za wiele ale gdy już się trafią to są to dobre, znane filmy. Nikt nie musi podzielać mojego zdania.

 

Netflix? Filmy które się tam pojawiają w szczelności Netflix Original są to filmy niszowe i słabe. Nie mogę zrozumieć sukcesu jaki odniosła ta platforma streamingowa, ale co kto lubi.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery CANAL+ 8-14.06.2020:

FILM:

 

piątek, 12 czerwca 2020:

22:00 Jarhead: Prawo powrotu - thriller, Wielka Brytania 2019 CANAL+PREMIUM

 

sobota, 13 czerwca 2020:

21:00 Mayday - komedia, Polska 2020 CANAL+PREMIUM / CANAL+4K ULTRA HD

22:50 Diablo. Wyścig o wszystko - sensacyjny, Polska 2019 CANAL+4K ULTRA HD

 

niedziela, 14 czerwca 2020:

21:00 I tak Cię kocham - komediodramat, USA 2017 CANAL+PREMIUM

22:10 Jamajczyk - kryminalny, Wielka Brytania 2018 CANAL+4K ULTRA HD

 

SERIALE:

 

poniedziałek, 8 czerwca 2020:

22:00 Zbaw nas ode złego (odc. 1 i 2) - serial kryminalny, Dania 2019 Canal+Seriale

 

wtorek, 9 czerwca 2020:

22:00 Piekarz i piękna (odc. 3 i 4) - serial kryminalny, Izrael/USA 2020 Canal+Seriale

 

czwartek, 11 czerwca 2020:

21:00 Odwet (odc. 3 i 4) - serial kryminalny, USA 2019 CANAL+PREMIUM

 

DOKUMENT:

poniedziałek, 8 czerwca 2020:

20:30 Hollywoodzkie kino akcji - prawda i mity 2 (odc. 7 i 8 )  serial dokumentalny, USA 2018 Canal+Dokument CANAL+4K ULTRA HD

 

wtorek, 9 czerwca 2020:

20:30 Zdjęcia, które zmieniły świat (odc. 6) serial dokumentalny, Wielka Brytania 2019 Canal+Dokument

 

środa, 10 czerwca 2020:

20:30 Kobieta inna niż wszystkie film dokumentalny, USA 2019 Canal+Dokument

 

sobota, 13 czerwca 2020:

16:40 Czy generał Pułaski był kobietą? - film dokumentalny, USA 2018 CANAL+4K ULTRA HD

19:15 Bitcoin. Upadek kryptogiełdy - film dokumentalny, Francja 2018 CANAL+4K ULTRA HD

 

niedziela, 14 czerwca 2020:

11:00 Złombol (odc. 5 i 6) serial dokumentalny, Polska 2020 CANAL+4K ULTRA HD

12:30 Wszystkie kolory świata (odc. 13): Normandia serial dokumentalny, Francja 2017 Canal+Dokument CANAL+4K ULTRA HD

16:3Polska z góry 4 (odc. 2): Puszcza Kampinowska serial dokumentalny, Polska 2019 CANAL+4K ULTRA HD

 

INNE:

 

środa, 10 czerwca 2020:
17:45 Hollywood Buzz 12 (odc. 6) - magazyn filmowy Canal+Film

 

sobota, 13 czerwca 2020:
17:45 Aktualności filmowe+  - magazyn filmowy Canal+Film

 

Dodatkowo w piątek, 12 czerwca 2020 o 20:00 w CANAL+PREMIUM przed premierą filmu: Jarhead: Prawo powrotu przypomnienie filmu z 2005 roku: Jarhead: Żołnierz piechoty morskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2020 o 19:17, Ozzy666 napisał:

@kamyk8831

Dwa lata temu było lepiej z premierami a nawet z jakością tych premier. Gdybym miał wybierać pomiędzy C+ a HBO to wybrał bym HBO. Prawa do Monolithu podobno wracają do Canal+ więc może będzie lepiej, zobaczymy. Póki co prześledź program obydwu kanałów i zdecyduj co jest lepsze dla Ciebie. Ewentualnie możesz wziąć obydwie paczki kanałów premium i będziesz miał wszystko w komplecie. Zaznaczam że to tylko moja subiektywna opinia.

Prawda jest taka że oba kanaly premium mają malo filmow ale HBO nadrabia spora iloscia seriali a c+ jeden na sezon wypusci i to choćby gniot jak Mały Zgon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...