Skocz do zawartości

CANAL+ Premium i CANAL+ Film


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę to jest dziwne, że w przypadku praw filmowych jest zawsze taki bałagan i nigdy nie wiemy co i jak ze szczegółami. Dopiero jak ktoś wychwyci jakiś nieoczekiwany brak czy nowość, to są dyskusje czy coś się zmieniło, ubyło, doszło.

 

Nie ma takiej jawności i pełnej świadomości jak z prawami sportowymi :/

_________________________

 

- Nie komentujemy tego, mogę tylko powiedzieć, że niebawem sytuacja wróci do normy - mówi dla wirtualnemedia_pl Paulina Smaszcz-Kurzajewska, dyrektor ds. komunikacji nc+.

 

Dla mnie to ma taki sens i wygląd. Pomiędzy ITI Neovision a Kino Świat była umowa ważna do 31 grudnia 2016 r. z ostatnim zagwarantowanym seansem, który wyemitowano 1 stycznia - zgodnie z zapowiedzią - czyli 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach.

 

Wygląda na to, że negocjacje oraz rozmowy się przedłużyły i najprawdopodobniej chodzi o oczywiście o pieniądze. Kwestia czasu, dojdzie do konsensusu i wszystko wróci do normy.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem wyrażnie jakie mają wytwórnie filmowe i podał Kino  i Świat. Bo widzę że tu można wszystko szybko wytłumaczyć co pokazuje HBO to KŚ jest dystrybutorem :lol2:  :lol2:

 

Trochę to jest dziwne, że w przypadku praw filmowych jest zawsze taki bałagan i nigdy nie wiemy co i jak ze szczegółami. Dopiero jak ktoś wychwyci jakiś nieoczekiwany brak czy nowość, to są dyskusje czy coś się zmieniło, ubyło, doszło.

Nie ma takiej jawności i pełnej świadomości jak z prawami sportowymi :/
_________________________

- Nie komentujemy tego, mogę tylko powiedzieć, że niebawem sytuacja wróci do normy - mówi dla wirtualnemedia_pl Paulina Smaszcz-Kurzajewska, dyrektor ds. komunikacji nc+.

Dla mnie to ma taki sens i wygląd. Pomiędzy ITI Neovision a Kino Świat była umowa ważna do 31 grudnia 2016 r. z ostatnim zagwarantowanym seansem, który wyemitowano 1 stycznia - zgodnie z zapowiedzią - czyli 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach.

Wygląda na to, że negocjacje oraz rozmowy się przedłużyły i najprawdopodobniej chodzi o oczywiście o pieniądze. Kwestia czasu, dojdzie do konsensusu i wszystko wróci do normy.

Nie komentujemy tego bo i po co a abonent niech siedzi cicho i płaci a nie narzeka.Takie traktowanie abonenta który płaci dodatkowo za ich kanały.Nie komentować to sobie może Polsat czy TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy, ale czego nie rozumiesz? Jeżeli powstaje film, którego koproducentem jest C+/HBO, to oczywistym jest, że ta stacja zapewnia sobie prawo pierwszej emisji, niezależnie od dystrybutora.

 

Co do wyłączności, które ma C+, to mają: Universal, Foxa, Monolith i jakieś mniejsze. Filmy KŚ pojawiały się też na HBO, więc nie można powiedzieć, że mają wyłączność

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO (polskie produkcje, bo jestem fanem)

 

- Chce się żyć

- Pitbull - nowe porządki

- Zbliżenia

- Pod mocnym aniołem

- Hiszpanka?

- Służby specjalne

- 11 minut

- 33 Sceny z życia

- 7 Minut

- 80 milionów

Nie wszystkie z wymienionych są z KŚ ale większość.Większość to koprodukcja HBO ale też raczej nie wszystkie.W ostatnim roku na HBO był film Zbliżenia i tu nie widzę by była koprodukcja z HBO.I byłby to jeden przykład że nie maja wyłączności.Bo resztą mogą się tłumaczyć tą koprodukcją HBO.Są inne przykłady z ubiegłego roku jak wspomniane Zbliżenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Przecież napisałem, że filmy KŚ pojawiały się w HBO (nie koprodukcje), więc nie ma mowy o wyłączności.

"Układ zamknięty" jak się nie mylę to KŚ i jest w HBO Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Układ zamknięty" jak się nie mylę to KŚ i jest w HBO

Czytaj ze zrozumieniem! Przecież pisałem dwa razy, że filmy KŚ pojawiają się i w HBO i C+

 

Układ Zamknięty, jak i kilkadziesiąt innych starszych filmów KŚ pojawiło się w HBO Go, podobnie jak filmy Miramaxu, czy Gutka, ale to inna historia.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Pawop to był post do kolegi @czerstwy bo się pytał jakie są filmy z Kino Świat są w HBO to mu napisałem :)

Po co się unosisz?Spokojnie to tylko forum ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop to był post do kolegi @czerstwy bo się pytał jakie są filmy z Kino Świat są w HBO to mu napisałem :)

Po co się unosisz?Spokojnie to tylko forum ;)

Sorki :)

 

Porządkując. Filmy KŚ pojawiają się zarówno w C+ jak i HBO

 

Pakiet filmów KŚ w HBO Go to inna para kaloszy, ale może zwiastować początek szerszej współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop to był post do kolegi @czerstwy bo się pytał jakie są filmy z Kino Świat są w HBO to mu napisałem :)

Po co się unosisz?Spokojnie to tylko forum ;)

 

Pomyliły Ci się filmy. Jestem pewny, że chodziło Ci o film "Body/Ciało", w którym grał Gajos i ten film rzeczywiście leci na HBO, ale "Układ zamknięty" leciał na C+ - wiem,bo go nagrywałem na PVR'a z Canal+ :mrgreen: W obu tych produkcjach grał Janusz Gajos. 

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyłączność podobno  20th Century Fox,Universal,Monolith Film i Kino świat takiej dziś mi udzielił informacji konsultant.Mają i inne wytwórnie nie na wyłączność i filmy jak i ich ilość dobierają od swojego widzimisię.

Dziś dział Reklamacji mi potwierdził że posiadają  te wytwórnie.A to że posiadają na wyłączność na KŚ to nie znaczy że nie mogą od nich pokazywać inne stacje :lol2: słowa konsultanta.Jednym słowem kabaret.A zmiana ramówki to oczywiście nie ich wina tylko oczywiście KŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Jakoś nie przypominam sobie by HBO chwaliło się przejęciem MGM od CANAL+, co miało miejsce w ostatnim czasie. Także wasz tok myślenia można włożyć między wiersze.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...