Skocz do zawartości

CANAL+ Premium, CANAL+ Film i CANAL+ Family


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Canal+ odkoduje swoje kanały, niestety tylko na parę dni. :?

 

18 listopada Canal+ odkoduje sygnał swoich kanałów. Przez cztery dni, abonenci platformy satelitarnej Cyfra+ i sieci kablowych, którzy na co dzień nie mają dostępu do kodowanej paczki Canal+, będą mogli oglądać programy ze wszystkich kanałów filmowych i sportowych, należących do Canal+.

 

źródło: http://echonet.info.pl/content/view/2202/102/

 

Pamiętam, że takie numery i znacznie częściej robiło HBO, wtedy pod drzwi wrzucali ulotki, co będzie można w te dni zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płacę za C+ Film i jak dla mnie jest coraz gorzej.

Wczoraj jak włączyłem to aż od razu sprawdzałem, czy mi się nie przestawiło na 576 bo taka pikseloza i artefakty.

Bitrate na poziomie średnio 600 KBps to dla kanału premium HD jakaś pomyłka.

I do tego na zwykłym są 3 fonie, na HD tylko 2 i nie ma AC3 w pl.

 

To ma być kanał premium?

Widać, że jesteśmy daleko w ogonie Europy a C+ nadal traktuje klientów jak dojne krowy, które zapłacą byleby był znaczek HD - bo to jest w modzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki akcji promocyjnej przez cztery dni Canal+ Polska odkoduje sygnał swoich stacji telewizyjnych - Canal+, Canal+ Film, Canal+ Film HD, Canal+ Sport, Canal+ Sport HD, Canal+ Sport 2, Canal+ Gol. Odkodowany sygnał będzie dostępny drogą satelitarną (Cyfra+) oraz w sieciach kablowych (m.in. UPC Polska, Vectra, Aster, Multimedia Polska, Toya oraz wielu mniejszych). Z naszych informacji wynika jednak, że odkodowany sygnał drogą satelitarną ma być dostępny za pośrednictwem dowolnego zestawu do odbioru telewizji satelitarnej, po wcześniejszym wyszukaniu odpowiednich częstotliwości.

 

źródło: media2

 

tzn. że w Telewizji na kartę będę mógł oglądać otwarte okno ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. że w Telewizji na kartę będę mógł oglądać otwarte okno ???

 

Póki co informacje o oknie FTA są niepotwierdzone. Oficjalnie było powiedziane tylko tyle, że okno będzie dla abonentów Cyfry i kablówek. A jeśli będzie okno FTA to możliwe, że będziesz mógł je obejrzeć. Nie wiem, bo nie orientuję się jak jest z kanałami FTA w TNK - czy można odbierać dowolne, czy jest jedyna słuszna lista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od środy, 18 do niedzieli, 21 listopada br. CANAL+ udostępni w ramach otwartego okna wszystkie swoje filmowe i sportowe kanały. Przez cztery dni zupełnie za darmo będą je mogli oglądać zarówno abonenci CYFRY+, jak i sieci kablowych (m.in. UPC Polska, Vectra, Aster, Multimedia Polska, Toya oraz wielu mniejszych). Nie jest jednak prawdą, że nadawca całkowicie odkoduje sygnał satelitarny (emisja FTA) i będą go mogli odbierać użytkownicy dowolnego zestawu telewizji satelitarnej.

To w końcu od kiedy jest to otwarte okno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Tele Tygodniu nic o tym nie napisali. Jak mogą nie wiedzieć o czymś takim?

W Tele Tygodniu też jest napisane podobnie jak w To&Owo, że program odkodowany.

 

Na stronie C+ (http://www.canalplus.pl/aktualnosci-odk ... 3161252093) pisze jedynie, że będzie odkodowane dla abonentów Cyfry+ i sieci kablowych. Nic nie pisze, że będą odkodowane dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...