Skocz do zawartości

CANAL+ Premium, CANAL+ Film i CANAL+ Family


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

karol91 a czy była gdzieś informacja na ile sezonów jest podpisana umowa? Bo równie dobrze może być co sezon nowa umowa, albo jedna powiedzmy na kolejne 4 sezony, tak wiec my niestety możemy tylko przypuszczać czy Simpsonowie będą nadal w C+, ale z drugiej strony bardziej opłacalne dla Foxa jak na razie to jest sprzedawanie licencji na dana bajkę bo ponieważ oni muszą zarobić a zanim taki kanał byłby opłacalny to przychody z licencji ze sprzedaży takiej bajki wyniosły by 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

O właśnie. Brakowało mi osobnego wątku o C+ i C+ Film. Dobrze, że już są :)

 

A co do odkodowanych okienek, to nie jest już to to samo co kiedyś niestety. Dobrze, że nadal je utrzymują, ale kiedyś były większe i można było w nich obejrzeć legendarny Diabelski Młyn, a w pewnym okresie nawet któryś z seriali Star Trek (bodajże Stacja Kosmiczna, ale mogę się mylić). Mogliby pomyśleć o dodaniu do niego czegoś podobnego obecnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro trochę zeszliśmy na wspomnienia, to ja mam pytanie. Czy pamięta ktoś nazwę serialu, który leciał w Canal+ na samym początku nadawania, w którym akcja działa w jakieś szkole. Mało z niego pamiętam, ale coś tam było chyba z ciągłą synchronizacją zegarków przez głównych bohaterów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro trochę zeszliśmy na wspomnienia, to ja mam pytanie. Czy pamięta ktoś nazwę serialu, który leciał w Canal+ na samym początku nadawania, w którym akcja działa w jakieś szkole. Mało z niego pamiętam, ale coś tam było chyba z ciągłą synchronizacją zegarków przez głównych bohaterów ;)

To był oczywiście "Parker Lewis nigdy nie przegrywa" ze znakomitym dubbingiem w C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy tłumaczyć, że wymaga tego koncesja?

 

Ja wiem, że koncesja. To po co ten dziwny twór GOL? Też koncesja. Miało być więcej meczów live a tu jedna wielka powtórka.

Było lepiej jak by na zwykłam C+ był sport. Parę premier mniej nic nie zmieni a tego potworka by nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Premiery grudnia w CANAL+

 

Po drugiej stronie korytarza

Moon

Ciekawski George - Małpiszon i Gwiazdka

Filary Ziemi

Biała wstążka

Zapłata

Ostatni pociąg do domu

[REC] 2

Skarb

American Pie 7 - Księga miłości

Poirot - Morderstwo w Orient Expresie

Zwycięzca

Grinch. Świąt nie będzie

Księżyc w nowiu

Bękarty wojny

Zmiana planów

Kovak Box

Miłość i taniec

Pułapka

Zdobyć Woodstock

Gwiazda Kopernika

Randka w ciemno

Żurek

 

Do niektórych nie znalazłem opisów, bądź nie wiedziałem które to, bo jest kilka o tym tytule

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Canal+ powinien o wiele częściej takie rozkodowanie robić. Kiedyś takie rzeczy się zdarzały, również HBO zawsze przynajmniej raz w roku odkodowywało swój sygnał. Z niewyjaśnionych powodów wszyscy od tego odeszli. Może nie zależy im już na promocji?

A może zaczyna znowu zależeć? Oby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...