Skocz do zawartości

Ostrzegam przed pohopnym podpisywaniem umowy


Marek-B
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś ma Neostradę , a skusi się na namowy tfuu!! " konsultanta" , ostrzegam .

 

 

....dzwoni do mnie " konsultant" , ..

"

 

Nawija .....

"..jako ,ze jest Pan naszym dobrym klientem od wielu lat , mamy dla Pana propozycję .

Oferujemy panu, darmowa Telewizję Satelitarną. Oferta bezpłatna , kanały HBO i wiele innych za darmo.

 

Pytam się co jest w umowie ...drobnym druczkiem . Oczywiście , nic nie ma drobnym druczkiem , wszystko legalnie , bez opłat . W ramach dobrej współpracy.

Mam abonament Cyfry + i jest mi ta TV nie potrzebna ...więc dziękuje . Za pare dni ponowny telefon.

Ta sama gadka . Syn stwierdził ,ze jak tak " ZA DARMO " ..to weźmie sobie do pokoju na góre , bo talerzy sat. u nas ci dostatek to sie podłaczy.

OK. Niech przysyłają . Parę dni kurier jest . Przywiózł zestaw.

Umowa podpisywana w busie u kuriera ...wiele stron.

No OK.

po południu podłączamy LIVEBOXA i tuner . [beep]a blada nie działa. A że , w tv sat raczej jestem obeznany stwierdzam awarie LIVEBOXA.

Pożyczam od znajomego...działa. Sprawdzam kanały ..no jest z 5 szt ..reszta ogólnie dostępne FTA .Tuner muli ,aż miło :) Takiego [beep]u dawno nie miałem do testów , a przewinęło sie przez moje ręce duuuzo.

Z racji ,ze to badziewie jakich mało , chcę zrezygnować z tego "dobrodziejstwa" na mocy....że umowa sporządzona poza firmą .

 

Obyście się nie zdziwili. najbliżyższy punkt , gdzie ten szajs moźna oddać ...80 km od mojego " za[beep]ia".

Syn studiuje w Waw-ce , to mu wysmażyłem upoważnienie ...coś mnie tak tknło :) wziął sprzet ...dwie spoere paczki pod pachcy i pojechał .

Nic z tego . By rozwiązać umowę ...trzeba telefonicznie ( spróbujcie się dodzwonić do w miare kompetentnej osoby)..zgłosić rezygnację i odczekać pare dni. OŻ kutwa!!!

No dobra . Sa Święta , będę dzwonił po.

Dziś dzwoni jakas lala i nawija co ja chcę . Czy rezygnuje , czy podtrzymuje umowę " NA DWA LATA"!!!.

Tłumacze jak chłop krowie na rowie , że nie potrzebne mi to i chcę zrezygnować i oddać im sprzęt " nówka sztuka nie śmigana"

Ale coś mnie tak tknęło drugi raz i pytam się ...czy rezygnacja z TV nie wiąże się tez z rezygnacji z internetu...???

Ależ oczywiście , jeśli Pan zrezygnuje z TV ....w ramach podziękowania za owocną współpracę ...

pozbawimy Pana też internetu.

Macie z rana słabe ciśnienie.....spróbujcie zrozumieć TPSA. Nie na darmo zwą ją " Telekompromitacją SA".

Więc wg . ich poj@@@@@@j logiki , nie można zrezygnować z ostatniej proponowanej opcji , bez wymówienia całości.!!!

Teraz bądź mądry..zrezygnuj , podpisz nową , a może masz nikłe szanse na tym " za[beep]iu" ,że ci nie zablokują portu w centrali.\ i podłącza cię znowu.

Syn jutro w punkcie będzie wyjaśniał sprawę dalej , bo już chciałem wysłać " Rezygnację z rezygnacji" , żeby to badziewie stało w pudłach przez dwa lata , aby mnie nie odcięli od świata, ale kazali mi wysłać fax na 9394 ( w dobie internetu , XXI wiek , nie można mailem!!!) ..ale niestety 9394 ...NIEMA TAKIEGO NUMERU!!!!

 

No krew jasna zalewa.

Nie dawno miałem podobna akcję ...

odcieli mi neta . Na parę dni . dzwonię , a ci [beep]i ,że ...JA SAM ZREZYGNOWAŁEM!!!Okazało sie ,że to jakiś [beep] konsultant coś namieszał. W ramach przeprosin , przysłali mi podkładkę pod mysz ...oczywiście z logo TPSA!! Nie chciało mi sie juz dymać na povcztę by im ten WSPANIAŁY podarunek zwrócić .

No ale nie ma lekko ...na koniec miesiąca rachunek ......1700 zł. ZA CO???? bo przeciez Pan zrezygnował i to jest kara za zerwanie umowy.

Potem to już standart ..kupa telefonów , korekta rachunku, potem korekta , korekty.....................wyprostowali.

Szkoda tylko ,że inernet z neostrady jest jedyną opcją w mojej mieścinie. Radiówka chodzi słabo. Przejście na innego operatora po ich kablach...miesiąc bez neta standart.

 

 

 

 

no wyzaliłem się ....

ale czy Drzewiecki nie miał racji???:)

 

v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...