Skocz do zawartości

Pierwsza oferta CP


tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na samym poczatku oferta polsatu 2 cyfrowego byla mizerna ,raptem kilka programow. Do tego pozniej doszly problemy z kanalami TVP,i jak cos kojaze to chyba z viva polska cos bylo nie tak bo byl okres ze ten program nie byl dostepnyP2C. A co do dekodera sagem to mialem dwa i obydwa padly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

ja pamiętam jak dodali discovery i Animal Planet i chyba Reality tv moi rodzice zastanawiali się wtedy czy nie kupić CP ale nie niestety nie kupili :-(później dodali do cp Polsat Sport który miał Lm i Bundeslige , wspominam magazyn super gol na tv 4gdzie pokazywali wszystkie bramki Bundesligi było to ok 2000 r lub 2001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

mam ktoś jeszcze stare ulotki polsatu 2 cyfrowego???

chodzi mi o te z okresu 1999-2002!!!

ale najpierw lista kanałów z 2001 roku:

kanały polskie:

1 TVP1

2 TVP2

3 POLSAT

4 POLSAT 2

5 WOT

6 RTL 7

7 TV4

8 ON

9 ONA

10 JUNIOR/FILMAX

11 RELAKS

12 POLSAT SPORT

13 REALITY TV

14 INFO

15 KOMEDIA

16 PORTAL ITV

17 ANIMAL PLANET

18 DISCOVERY

19 SUPER 1

20 POLONIA 1

21 TV POLONIA

22 TVN

23 VIVA POLSKA

24 TELEUNIWERSYTET

kanały zagraniczne:

1 MULTIVISION

2 MULTIVISION 8

3 ALPHA DIGITAL

4 ALPHA TV

5 ALPHA TV NEWS 24

6 ALPHA SPORTS 1

7 ALPHA SPORTS 2

8 ALPHA MOVIES

9 ALPHA CINEMA

10 ALPHA PPV 1

11 A-LIFE

12 BOULH

13 INITES TV

14 TV 5

15 TV ROMANIA

16 MRTV

17 102,5 HIT CH

18 TLC SAT

19 PRO-SAT

20 CHANNEL SUN

21 SERTE TEST

22 3 ABN

23 123 SAT/69 XTV

24 RAI 1

25 RAI 2

26 RAI 3

27 ULTRA BLUE TV

28 RAIMED

29 CHNNELE LAVARO

30 RAIMOSAICO

31 REINEW 24

32 CAMERA DEPUTATI

33 TELEPACE

34 RAISOPRTSAT

35 RAINETTUNOSAT 2

36 RAIDUCATIONAL

37 RAINETTUNASAT 1

38 STREAM NEWS

39 SNAI

40 I 1

41 C 5

42 R 4

43 TST 1

44 VETRINA D+

45 SAT 2000

46 PALCO

47 HB CHANNEL

48 INERACTIVE SA

49 TEST

50 ARMENIA TV

51 AL JAZEERA

52 COMING SOON TV

53 SALUTE BENSSERE

54 AH-EDP1

55 SIMAYE AZAD 1

56 ESPRESSO

57 ALCE

58 NUVOLARDO

59 LEONARDO

60 AH-EDP 3

61 RTS SAT

62 TRIAL

63 TEST KANAL

64 NAPOLI INT

65 MAGIC

66 COUNTDOWN

67 TBNE

68 KURDISTAN

69 ATLAS TV

70 TELE 24 SWIZE

71 ABV DHABI TV

72 RTV MONTENEGRO

73 INN

74 SEASON

75 SICILIA INTERNA

76 SARDEGNA UNO

77 EIROMED

78 TGRT

79 BUN

80 VIDEOLINA

81 MTN TV

82 PAKISTAN CH

83 24 ORE.TV

84 CNES-TOULOUSE

85 NEXTREAM

86 MBC

87 ANN

88 BET

89 EURONEWS

90 DIGITALY

91 TELEMARKET

92 INTERNET DATA1

93 EVISION

94 THAI TV5

95 STUDIO EUROPA

96 VIDEO ITALIA

97 GAME NETWORK

98 EWTN

99 NEWSLYNX

100 MTA INTL

101 VOX

102 SAT 1

103 RTL 2 AUSTRIA

104 NBC

105 ZDF

106 K-TV

107 RTL TELEVISION

108 DEE JAY TV

109 KURDSAT

110 ARD "DAS ERSTE"

111 SUPER RTL

112 CHANNEL FOUR

113 CHANNEL FIVE

114 SAT-7 ARABIC

115 CHNNEL SEVEN

116 EDTV 1

117 EDTV SPORT

118 EDTV BUSINESS

119 EDTV DRAMA

120 S.VERDE

121 EGYPT SAT.CH 2

122 IQRA

123 BOLSA

124 TELESIERRA

125 ITALIASAT

126 C. MILAGRO

127 ELPITEL

128 TVE INTERNACI

129 TV GLOBO

130 FIESTA

131 UBN

132 CC TV

133 PROMO

134 AIOE

135 ARI RANG-TV

136 ATN BANGLA

137 BK TV

138 FASHION

139 AJARA TV

140 SRG SSR SAT A.

141 JAAM-E-JAM 1

142 JAAM-E-JAM 2

143 SAHAR

144 ART EUROPE

145 IRB FEED

146 IRINN

147 TEST

148 EBS

149 MOU.2

150 TEST 2

151 LIBERTY TV.COM

152 ZM MAROC

153 MEDIOLANUM

154 WWW.TRAWEL

155 MANTECARLOSAT

156 BULGARIA TV

157 SHARJAH

158 QATAR

159 SAUDI 1

160 KUWAIT

161 LIBYA

162 SUDAN

163 OMAN

164 JORDAN

165 IRAQ TV

166 DUBAI SPORT

167 PASSION

168 ONYX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak Polsat trochę sposobem brał widzów na skorzystanie z oferty P2C. Uruchamiając własną platformę szybko wycofał się z konkurencji - Wizji TV oraz Cyfry+. Podczas gdy z tą pierwszą cała akcja przebiegła dość łagodnie, Cyfra+ się postawiła i siłą retransmitowała sygnał Polsatu z transpondera analogowego na 13E. Pamiętam, że przerywano wtedy transmisję satelitarną Polsatu wyświetlając plansze oskarżające C+ o bezprawne emitowanie sygnału stacji Solorza, jednocześnie zachęcając do oglądania kanału naziemnie oraz za pośrednictwem Polsatu 2 Cyfrowego.

 

Przejrzałem ten temat i jeszcze raz odpowiem tym, którzy nie wiedzą, dlaczego CP wcześniej miał inną nazwę. W momencie wprowadzenia na rynek cyfrowej oferty Polsatu, formuła kanałów tematycznych była odzwierciedleniem konkretnych pasm programowych Polsatu 2 - znalazł się kanał:

- dla kobiet (Dla Ciebie/Ona) z serialami obyczajowymi i telenowelami. Niektóre programy to m.in. "Sztuka projektowania", "Kontakt - magazyn Unii Europejskiej" czy też seriale/telenowele "Nieznane tematy", "Kochankowie końca wieku" oraz "Miłosne wyzwanie".

- dla mężczyzn (Formuła 1/On) z serialami i filmami (dużo filmów sensacyjnych i dla dorosłych)

- komediowy (Komedia) z serialami i filmami a także programami rozrywkowymi (np. "Dyżurny satyryk kraju)

- dla dzieci (Smyk/Junior) z serialami animowanymi. Emitowano m.in. "Muppety i ich goście", "Świat dzikich zwierząt Toyoty", "Pokemon", itd.

- muzyczny (Muzyczny Relaks/Relaks) z polską muzyką (m.in. magazyn "Disco-Relax"

- popularnonaukowy (Info Dokument/Spotkania/Info). (m.in. Polskie Kroniki Filmowe)

 

Rzecz jasna nie było wtedy w ofercie kanałów sportowych czy filmowych, nowością było dopiero Discovery Channel z siostrzanymi stacjami oraz Reality TV. Wracając do kanałów tematycznych do Polsat 2 stał się wtedy kanałem dokumentalno-informacyjnym, a do kanałów tematycznych przerzucono jego całą dotychczasową ofertę. I w zasadzie były to same powtórki z anteny głównej Polsatu, Polsatu 2, starych kanałów tematycznych ATV oraz niektóre filmy pamiętające emisję w Polonii 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem nawet więcej kanały tematyczne polsatu od początku nadawania były nadawane w wielu sieciach telewizji kablowej w polsce, ale gdzieś w 2000 roku tylko niektóre telewizje kablowe zabroniły ich nadawania, po za jedną chodzi o radomską telewizję kablową Dami (obecnie Vectra Radom).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

tak opisywano kanały tematyczne polsatu w roku 2001:

Polsat Sport - najważniejsze wydarzenia sportowe na świecie. Rozgrywki piłkarskiej Ligi Mistrzów i Bundesligi, Największe turnieje tenisowe ATP Tour, klubowe rozgrywki koszykarskiej EUROLIGI z udziałem Mistrza Polski Idei Śląska Wrocław, klubowe rozgrywki siatkarskie z udziałem Mostostal Kędzierzyn Koźle , najważniejsze walki bokserskie. Polsat Sport to sportowe emocje kilkanaście godzin na dobę.

Junior - emisja: 6:00 - 21:00

W swojej bogatej ofercie programowej Polsat stworzył specjalny kanał dla dzieci i młodzieży - JUNIOR. Codziennie od godziny 06:00 do 21:00 najmłodsi widzowie będą mogli oglądać najlepsze seriale animowane, młodzieżowe oraz familijne pochodzące od renomowanych producentów europejskich i światowych

Filmax - emisja: 21:00 - 2:00

Filmax to najlepsze filmy fabularne XX wieku, gwiazdorska obsada, emocje, miłość i prawdziwe kino akcji,

ON - Dla dorosłych: wybrane programy Playboy'a (w niedługiej przyszłości będzie osobnym kanałem) i Różowa Landrynka.

ON to także programy motoryzacyjne, sporty ekstremalne, filmy akcji, w godzinach wieczornych ciekawe programy erotyczne.

ONA - program przeznaczony dla kobiet niezależnie od wieku i zainteresowań.

ONA to najlepsze seriale, telenowele, seriale komediowe produkcji polskiej i zagranicznej.

Muzyczny Relaks - program poświęcony głównie muzyce polskiej., disco polo, dance, pop, muzyce współczesnej a także klasycznej. Kanał podzielony jest na bloki tematyczne. Nowi prezenterzy, listy przebojów, programy z udziałem gwiazd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Kurcze, gdybym wiedział, że taki temat tutaj jest, to bym zostawił - miałem ulotkę z okresu 2002 i nieco później sporządzoną na kartce ręcznie listę programów, ale wyrzuciłem wraz z śmieciami, bo nie pomyślałem, że się może przydać. Pamiętam, miałem wtedy SAGEM ISD 4285@, były gry pamiętam :D

 

BTW: pamiętam, że kiedyś był taki program chyba na pozycji 111 - INTERNET DATA RADIO czy coś w te klimaty (to bylo z dziesięć lat temu, mały wtedy byłem to mogło mi się pomieszać) i pamiętam, że jak się przez przypadek tam wjechało to się cały dekoder zawieszał i trzeba bylo odcinać z prądu (chociaż nie zawsze pomagało), i czasem były niezłe jaja, by sobie poradzić z przywróceniem dekodera do stanu używalności. Może ktoś kojarzy i pamięta jak się poprawnie ten kanał nazywał i dlaczego mi sie dekoder zwieszał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...

W CP najbardziej pamiętam kanał Polsat Muzyczny Relaks i ponieważ byłem zwolennikiem muzyki disco-polo ten kanał był absolutnie dla mnie.

Pamiętam jak jeszcze programy TVP1, TVP 2 i WOT zniknęły i musiałem je oglądać gdzie indziej

Ja osobiście nie lubiłem kanału TeleUniwersytet ponieważ tam były języki obce i różne inne przedmioty a ja wolałem uczyć się w szkole niż za pomocą tej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
1 Polsat

2 TV4

3 TVP1

4 TVP2

No to chyba do minionego czwartku (kiedy to podmieniono TVP2 na TVP2 HD) to była najdłużej trawająca część listy kanałów w zasadzie nawet teraz po wspomnianej zmianie nic się nie zmieniło poza jakością Dwójki rzecz jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...