Skocz do zawartości

Opticum HD X403p / 402p


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam Wszystkich, 

Używam od kilku lat Opticum X403p ale wczoraj chyba coś padło i nie wiem czy coś z tym mogę zrobić. Cały czas pokazuje zakodowane włożyłem kartę do oryginalnego tunera NC+ i działa prawidłowo a w Optcumie nie. Jak wejdę w system i w czytnik Kart pokazuje że Karta Mediaguard jest - czy mogę coś jeszcze zrobić czy porostu tuner się zepsuł. Nie jestem wymagający i wystarczy mi prosty tuner gdzie mogę ustawić kanały według swojej kolejności i by była dostępna na forum aktualna lista, natomiast zależny mi by działał na oryginalnej karcie i współpracował ze spliterem Greeneightsystem. Czy ktoś może doradzić jaki tuner kupić  za rozsądne pieniądze? 

I jeszcze jedno telewizor ma możliwość podłączenia modułu CI czy warto kupić taki moduł i do niego włożyć kartę i czy wtedy NC+ będzie działać?

Edytowane przez pracusele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój czas oglądania oferty nc na swoim sprzęcie prawie dobiegł końca. Dlaczego prawie? A no dostałeś blokadę na karcie tkz FEDC  i karta teraz działa tylko i wyłącznie w złomach nc. Możesz to ominąć inwestować w odpowiedni sprzęt.  Prawdopodobnie i tak na jakiś czas. Więcej tutaj.

Przeczytaj ze 20 ostatnich stron, a wszystkiego się dowiesz. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Witam wszystkich. Odgrzebałem ten tuner. Z przodu X4 a na naklejce od spodu x403p. Jest taki problem że na kilku programach m. in. STARS TV gdy na niego przełączam głos jest od razu a obraz wskakuje po minucie, dwóch. Na większości FTA jest wszystko ok. Wgrywałem różne softy, robiłem ustawienia fabryczne, skanowałem do każdego softu nową liste kanałów i nic. Przełączam na STARS TV lub na tym kanale wychodzę z menu i głos z czarnym obrazem który wyświetla sie po minucie, dwóch lub trzech. Czy ktoś spotkał się z czymś takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...