Skocz do zawartości

zanikajacy sygnał


jacek9223
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Posiadam monitor samsung z wbudowanym tv z dvb-t i mpeg4 wiec postanowiłem sobie podłączyć antenę i zobaczyć czy coś znajdzie i ku mojemu zdziwieniu po zawieszeniu anteny na haczyk na balkonie na 1 pietrze znalazło mi 18 cyfrowych i 2 analogowe i wszystko było ok nawet jak była jakaś buza nic się nie działo obraz ok . Ale jakiś czas temu coś się stało zaczął zanikać mi sygnał i poziom błędów zaczął mi wyskakiwać z 10 wcześniej miałem sygnał na poziomie 89/90 i o błędów i nagle takie coś :/ zobaczcie sami http://www.youtube.com/watch?v=k4n-kkmbj60 dodam ze nic nie było robione samo z siebie się tak zrobiło najpierw z polski się tak stało a potem już czeskie także przy antenie nic nie było robione i taka mam antenę http://img340.imageshack.us/img340/8944/dsc00562n.jpg wiem ze jest stara ale tak tylko chciałem zobaczyć czy coś w ogóle znajdzie i wszytko ładnie działało . dodam jeszcze ze w analogu łapie mi dość wyraźnie tvp1 na taki ustawieniu anteny obieram sygnał z Żagania ma do niego około 50 km nic mi nie zasłania . i nie wiem w czym problem :/ proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wygląda jakby sygnał był za słaby. Jeśli wcześniej odbierało, to na pewno nie jest to wina anteny. Sprawdź, czy gdzieś coś się nie rozłączyło. Wystarczy, że jakaś końcówka nie jest do końca dokręcona, albo nie jest dokładnie nakręcona na kabel i już może nie działać. Kable mają to do siebie, że lubią się rozłączać w różnych dziwnych momentach, bez żadnej konkretnej przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem już naprawiłem wymieniłem płytkę w antenie ale to nie ona była zepsuta tylko zasilacz dałem inny i jest ok a mi łapie tez 2 multipleksy tez z Wichowa i ten z Czech mam dokładnie z radiami 18 kanałów w dobrej jakości sygnał na poziomie 85% na tej starej antenie dzięki za duży odzew pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...