Skocz do zawartości

Wasze najciekawsze i najmilej wspominane kanały sat. analogo


Colin2000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...

FILMNET pamietam bardzo dobrze byl to jeden z pierwszych 5 kanalow satelitarnych ktore pierwszy raz w zyciu ujrzalem a bylo to na poczatku lat 90 w sklad wchodzily o ile pamietam Sky One,RTL Plus ,Lifestyle,SCRENSPORT, I chyba MTV a FILMNET wtedy oglodalem nalogowo film po filmie bylo ogromna przepasc miedzy Telewizja Polska a kanalami satelitarnymi w polskiej telewizji lecialy obrady sejmu lub filmy radzieckie a ja oglodalem takie wtedy hity jak COCTAIL,GOOD MORING WIETNAM czy Batmana to mi zapadlo w pamieci..... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onyx, Viva Zwei, Viva Plus, stara dobra Viva Niemiecka, MTV De i inne niemieckiej wtedy dostępne kanały w kablówkach.

Z polskich to RTL7, pierwszy Polsat2, pamiętam też paczkę kanałów ATV, szczególnie ATV Smyk (chyba pierwszy taki kanał w Polsce po polsku?).

Pamiętam też jak się czekało na zmianę CN najpierw na TNT (?) a później na TCM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Chciałem po 5 latach milczenia wymienić moje ulubione kanały które były dostępne w analogu a oto odpowiedź:

Ja lubiłem mnóstwo kanałów analogowych wystarczy tylko wymieniać Polsat, RTL 7, TV 4, TV Polonia, TVN, Canal+, RTL, SAT 1, Pro 7, Viva, MTV Europe, Cartoon/TNT, Eurosport, Sky One, Sky News i wiele innych znakomitych kanałów które pamiętam do dziś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Hot Birda królowały u mnie : RTL 7,Canal+,Eurosport ( z testami polskiej wersji językowej),Animal Planet (emisja testowa,dostępna także polską wersją językową w fazie testów),Polsat 2,TV Polonia, Onyx TV

Z Astry : Viva,Viva Plus,DSF,Eurosport DE,Cartoon Network/TNT,Premiere Promo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RTL (Oglądałem w nim ''Power Rangers'' oraz filmy w niedzielę o godz. 20:15).

RTL 2 (Za pasmo dziecięce od poniedziałku do piątku w południa).

Super RTL (Za pasmo dziecięce ''Toggo'', które do dzisiaj jest i wieczorne emisje ''Jasia Fasoli'').

ProSieben (Przede wszystkim za ''Simpsonów'' i ciekawe filmy).

Sat 1 (Za bajki, które były emitowane w soboty).

Cartoon Network (za bajki takie jak ''Scooby Doo'' czy ''Miś Yogi'').

VIVA, VIVA Plus, MTV, MTV2 Pop (przede wszystkim za muzykę).

RTL7 (Za filmy o godz. 20:00 i za ''Dragon Balla'').

Canal+ (Za niekodowane pasmo w którym oglądałem ''Łapu Capu'' i ''Diabelski młyn'', gdzie również oglądałem zakodowane pasmo oraz ciekawość, czemu taki jest dźwięk w ''dziwnych paskach'').

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...