Skocz do zawartości

Kanały Viasat


Bzyku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niech spadają z tym swoim kitem. Chociaż słyszałem, że te 2 dokumentalne Viasaty niezłe są. Ale jeśli tak to czemu siedzą w kablówkach tylko?

Ja bym był za zapisem mówiącym o tym, że jeśli jakiś zagraniczny kanał wchodzi do Polski i przez powiedzmy 3 miesiące nie znajdzie się w żadnej platformie to wylatuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był za zapisem mówiącym o tym, że jeśli jakiś zagraniczny kanał wchodzi do Polski i przez powiedzmy 3 miesiące nie znajdzie się w żadnej platformie to wylatuje.

 

Złapałem się za głowę :brawo: Jedynym źródłem sygnału TV nie jest tylko antena satelitarna, ale także sieć kablowa i IPTV - musisz się z tym pogodzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomo stacje dokumentalne Viasat są świetnej jakości, zarówno ich oferta jak i jakość sygnału, jak dla mnie tylko Planete jest ciekawsze, NGC i Discovery zostają daleko z tyłu.

Czemu nie ma ich w platformach cyfrowych, może ze względu na brak reklam na obu kanałach a co za tym idzie wyższą cenę na która operatorzy platform nie chcą się zgodzić.

 

Odnośnie Twojego pomysłu z zapisem to "śmiech na sali", bardzo Cię przepraszam lecz lata komuny się skończyły i nikt nie ma prawa niczego narzucać, szczególnie gdzie mają być dostępne płatne kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to platformy nie chcą ich dołączyć to jest ok. Jeśli natomiast niechęć leży po stronie samych Viasatów to jest to po prostu nie fair. Większość Polaków nie ma fizycznej możliwości założenia sobie jakiejkolwiek kablówki, bo one są dostępne jedynie w miastach, a te w których są Viasaty tylko w dużych miastach. Jednym słowem większość z nas choćby nie wiem jak chciała to nie uzyska dostępu do tych kanałów.

Stąd mój pomysł, bo wkurzają mnie kanały które są tylko w kablówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to raczej nierealny pomysł, coś takiego nie ma szansy w demokratycznym kraju z wolną gospodarką, może gdyby to była Wenezuela Hugo Chaveza to co innego, tymczasem mamy wolność i każdy może nadawać gdzie chce i co chce(niemal), co ma swoje wady i zalety jak w tym wypadku.

Najkorzystniej wychodzą na wszystkim kablówki, np u siebie mam w ofercie większość stacji ze wszystkich platform, plus te unikalne jak np Viasaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Kanał Viasat Nature, produkowany przez Viasat Broadcasting, już 5 maja 2010 roku pojawi się w polskiej wersji językowej. Nowa stacja trafi do kabla, jednak na chwilę obecną nie wiadomo jakich.

Stację poświęconą zwierzętom i dzikiej przyrodzie oglądać można od dawna w Skandynawii. Na tamtym rymku Viasat Nature dzieli program z kanałem kryminalnym Viasat Crime.

info: dvbnews.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Jednym słowem większość z nas choćby nie wiem jak chciała to nie uzyska dostępu do tych kanałów. (...)
Wzorem Explorer, History i TV1000 PL, pewnie i Nature na początku będzie niekodowany (satelita Sirius 4,8E). Przykładowo, gdy startował Explorer, później History, kanały dość długo niekodowały sygnału (nawet z kilka miesięcy od startu). Trochę krócej FTA był TV1000 PL.

A co do dystrybucji, to po prostu nadawca stawia na kabel. Widocznie taka forma dotarcia do widza jest również opłacalna, skoro zostanie wprowadzony kolejny kanał.

 

A nóż może w niedalekiej przyszłości jakaś platforma dołączy kanały Viasat'u tworząc dodatkowo płatny pakiet? Pomarzyć można 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Zgodnie z zapowiedziami, środę (5 maja 2010 roku) Viasat Broadcasting rozpoczął nadawanie nowego kanału - Viasat Nature. Kanał na razie nie jest dostępny w ofertach dużych graczy telewizyjnego rynku w Polsce.

 

nadawać będzie zakupione przez Viasat programy wielu znanych producentów takich jak BBC, ITV Global, ORF i TWI - wśród nich będą nagrodzone przyrodnicze pozycje filmowe o florze i faunie naszej planety, także te prowadzone przez światowej sławy podróżników i specjalizujących się w takiej tematyce prezenterów jak David Attenborough, Nigel Marven czy Ben Fogle.

[...]Obecnie trwają rozmowy z polskimi operatorami telewizyjnymi.

:arrow:http://media2.pl/media/64015-ruszyl-nowy-kanal-tv-viasat-nature.html

 

Znając życie i polskie realia, to tymi operatorami telewizyjnymi z którymi prowadzą rozmowy są kablówki :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kablówki powinny powiedzieć nowemu tworowi stanowcze nie. Wtedy musieliby pogadać z platformami i byłaby szansa na pojawienie się w nich Explorera i History.

 

@Rafix - nie będę sobie specjalnie anteny przestawiał żeby złapać jakiś jeden kanał bo to nie ma sensu, zwłaszcza że musiałbym oprócz tego odłączyć swój dekoder i podłączyć drugi, który mi został po CP, za dużo zachodu tylko po to żeby sobie przez 5 minut popatrzeć jak to wygląda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Wzorem Explorer, History i TV1000 PL, pewnie i Nature na początku będzie niekodowany (satelita Sirius 4,8E). Przykładowo, gdy startował Explorer, później History, kanały dość długo niekodowały sygnału (nawet z kilka miesięcy od startu). Trochę krócej FTA był TV1000 PL.

I jak? Jest FTA? Jeśli byłby niekodowany, to chyba znów zrobię zeza na Syriusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzorem Explorer, History i TV1000 PL, pewnie i Nature na początku będzie niekodowany (satelita Sirius 4,8E). Przykładowo, gdy startował Explorer, później History, kanały dość długo niekodowały sygnału (nawet z kilka miesięcy od startu). Trochę krócej FTA był TV1000 PL.

A co do dystrybucji, to po prostu nadawca stawia na kabel. Widocznie taka forma dotarcia do widza jest również opłacalna, skoro zostanie wprowadzony kolejny kanał.

Niestety nic na Siriusie FTA z rodziny Viasatów nie leci :(. Sprawdzone przed chwilą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawniej o VIASATACH myślałem sobie "a tam jakieś kanaliki", a teraz stwierdzam, że prezentują jeden z najlepszych poziomów. Jedno wiem na pewno, te kanały są świetne, ale wielkie polskie platformy nie interesują się tymi kanałami........ widocznie to nie na ich poziomie. :wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalne że

 

Viasat Explorer jest droższy od Discovery Channel

Viasat History jest droższy niż Discovery Historia

Viasat Nature jest droższy niż Animal Planet

a to dlatego że kanały Viasat nie nadają reklam, ( a w kanałach z rodziny Discovery Networks tych reklam jest coraz więcej)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak informuje redakcję ECHONET, Małgorzata Barańska z biura prasowego Viasat:

 

„Nowy kanał Viasat Nature, na terenie Polski będzie dostępny w ofercie m.in. sieci kablowej Stream Communications, Sat Film, TK Chopin, Jarsat, Chomiczówka oraz Promontel. Kanał będzie dostępny również u operatorów internetowych, którzy oferują usługę telewizyjną: Zamek Net oraz Play5.”

 

źródło: http://echonet.info.pl/content/view/1701/277/

 

Czy ktoś z Was ogląda telewizję za pośrednictwem tych kablówek?

Operatorzy włączyli już ten kanał do oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

I myślisz, że ktoś by się dał naciągnąć na to, żeby płacić 10 zł za oglądanie starych śmieci, powtarzanych miesiącami po kolei na wszystkich kanałach? Już to widzę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...