Skocz do zawartości

Problemy z kartą LV5HD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zakupiłem kartę NotOnly TV LV5HD, zaistalowałem sterowniki, wgrałem dołączone oprogramowanie TotalMedia 3.5 i tu zaczęły się problemy. Podłączyłem ją do posiadanej anteny zewnętrznej karta znalazła kilka programów i wszystko jest ok do momentu przełączenia na tryb pełnoekranowy obraz się tnie i nie da się oglądać (dodam że posiadany sprzęt spełnia wszystkie wymogi). Próbowałem innego programu np. iuvcr i tu jeż jest lepiej ale obraz dzieli się na jakby dwa u góry jest prawidłowy obraz działający płynnie w trybie pełnoekranowym, ale pod nim jest jakby drugi migający na zielono. Co może być tego przyczyną? Może polecicie inne programy do odbioru. W chwili obecnej sygnał analogowy, cyfrowy będę próbował jak dachy troszkę odtajeją i będę mógł założyć antenę ATX-91.

Pozdrawiam i dziękuję za wszelką pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Sorki za odkop, ale muszę coś napisać o tym "urządzeniu". Dałem za niego 160zł, bo chciałem też coś zgrać z VHS. Są z tym problemy (biały śnieg co chwilę i asynchron). Ok, jakoś zgrałem... Gdy dokonywałem zakupu byłem w zasięgu tylko jednego MUXA. Już na samym poczatku był problem z ustawienie anteny - co chwile sypie się obraz. Mieszkam 4 km od silnego nadajnika, więc nie powinno być problemu. Gdy doszedł kolejny MUX to już totalna porażka. Nie mogę ustawić tak, aby mieć 2 jednocześnie. Jakbym nie ustawił, to albo 1 nie działa, a w działającym są przycinki. Podłączałem inną antenę - jeszcze gorzej!! Najbardziej jest to wnerwiające, gdy chcę coś sobie nagrać.... Pożyczyłem od kolegi tuner kupiony na bazarze za 30zł. I co ciekawe, podłaczony do anteny ustawionej w takiej pozycji, że na mojej ledwo 1 mux odbiera, to na tym z bazaru odbiera IDEALNIE. Oba muxy. Także wniosek z tego taki, iż LV5HD ma bardzo słabą głowicę. NIE POLECAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...