Skocz do zawartości

TVN24


Mr. Music
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kluczowa w tej sprawie jest cena za tonę za poprzedniej władzy. Bo jeśli np. nie była wysoka na rynkach światowych, a u nas była wysoka przez inflację, to wygląda to już inaczej. Bez tej informacji wyciąganie takich wniosków jest spekulowaniem ;) 

Poza tym z tego wykresu nie wynika że TVN mówił iż cena masła jest wysoka przez PIS w poprzednich latach. Autor wpisu mógłby przytoczyć taką wypowiedź dziennikarzy w TVN24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, fanbonda napisał(a):

Rozumiem ten podany tweet tak, że za poprzedników  TVN 24 bił na alarm w sprawie cen masła twierdząc, że to wina rządu PiS nie mówiąc nic o zmianach klimatu, teraz zaś winę za cenę masła zrzuca na zmianę klimatu.

Każda bujda jest dobra o ile tylko ktoś w nią uwierzy.😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się szukać głębiej, znalazłem coś takiego. Czyli jednak w Polsce było drożej niż np. Anglii dla tego konkretnego masła, gdzie zarobki mają znacznie wyższe.

18.02.2022

https://dziendobry.tvn.pl/gorace-tematy/ceny-masla-w-polsce-a-w-anglii-jaka-jest-roznica-st5603644

Cytat

 

- Dzisiaj przyszedł czas na Anglię. Pan Stanisław przysłał mi zdjęcie cen masła z tamtejszego sklepu Tesco. Za 250 g kostkę masła marki "President" trzeba zapłacić 2 funty, czyli 8 funtów za kilogram. Po przeliczeniu obecnego kursu wychodzi 42,96 zł za 1 kg, czyli 8,59 zł za 200 g - czytamy we wpisie.

- Kostka masła (ale 200 g) tej samej firmy w Polsce kosztuje w jednym z warszawskich supermarketów 10,75 zł, czyli 53,75 zł za 1 kg. To o ponad 10 zł więcej za 1 kg, niż w Anglii! - zauważa Bosacka.

 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...