Skocz do zawartości

SAT Kurier miesięcznikiem?


Rekomendowane odpowiedzi

@Rahm - masz taki przycisk "zmień" - jak chcesz coś dopisać to go używaj - mniej zamieszania :D

 

Nie będziesz musiał tyle czekać na informacje, bo jak przejdziemy na miesięcznik to będą one znacznie świeższe. Poza tym mowa tylko o części serwisu - swego rodzaju premium :wink: Jest to póki co dopiero w fazie planów i raczej nie nastąpi to bardzo szybko (o ile się wogóle zdecydujemy).

 

Moge oczywiscie miec jeden post, ale widze, ze niektorzy maja malego fiola na punkcie ich ilosci. Chcecie to zmieniajcie cyferki kazdego ranka na 0, mnie na tym nie zalezy. Ale juz po prostu nie poruszajcie tego tematu. Wciskajac "zmien" ciagle na jednym nie doczekam sie odpowiedzi. Panie Orbita rozumiemy? Nic zlego przez to nie chcialem powiedziec.

 

A co do miesiecznika, dwu czy kwartalnika to jestem obiema rekoma za miesiecznikiem, czekam juz na nastepny numer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o cyferki a o bałagan i zbędne zaśmiecanie bazy się rozchodzi. Tak więc staraj się jednak dostosować, bo będę sam wyedytowywał (a nie lubię dodatkowej pracy :P )

 

To sklej mi w jeden post wszystkie Panie madralinski.

 

Edycja Mr. Orbita: Coś czuję, że zbyt długiej kariery na tym forum nie będziesz mieć :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Panie Januszu. Myślę, że częściowe zamknięcie serwisu internetoweg byłoby dużym błędem. SAT Kurier póki co jest trudno dostępnym czasopismem, bo przykładowo w moim mieście jest tylko kilka punktów, w których mogę go zakupić lub przynajmniej pooglądać.

 

Inna sprawa jest taka, że w sieci istnieje coś takiego jak reklama internetowa. Uważam, że Satkurier.pl generuje dość dużą ilość unikalnych wizyt. Myślę, że przystąpienie do sieci Ad.net lub sprzedaż miejsca na bannery na własną rękę pozwoliłaby wam zarobić.

 

Myślenie, że użytkownicy, którzy zobaczą kilka wyłączonych modułów w internetowym SAT Kurierze, zaraz pobiegną do kiosku po wersję papierową. Tutaj trzeba dość dużej promocji i poprawienia dystrybucji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Panie Januszu. Myślę, że częściowe zamknięcie serwisu internetoweg byłoby dużym błędem. SAT Kurier póki co jest trudno dostępnym czasopismem, bo przykładowo w moim mieście jest tylko kilka punktów, w których mogę go zakupić lub przynajmniej pooglądać.

 

Inna sprawa jest taka, że w sieci istnieje coś takiego jak reklama internetowa. Uważam, że Satkurier.pl generuje dość dużą ilość unikalnych wizyt. Myślę, że przystąpienie do sieci Ad.net lub sprzedaż miejsca na bannery na własną rękę pozwoliłaby wam zarobić.

 

Myślenie, że użytkownicy, którzy zobaczą kilka wyłączonych modułów w internetowym SAT Kurierze, zaraz pobiegną do kiosku po wersję papierową. Tutaj trzeba dość dużej promocji i poprawienia dystrybucji.

 

Dodam jeszcze, że kioskarze SAT Kuriera boją się, jak ognia, a dlaczego?

Czy dystrybutorzy boją się kiosków?

Najlepiej zaś jest w serwisach autoryzowanych Cyfry+ (np. na ulicy Zaporowskiej we Wrocławiu), tam SAT Kurier można kupić bez problemu, nawet kilka numerów wtecz. Dlaczego tak jest ? - .

-p-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I ja się dołaczam do tego żeby SAT Kurier został miesięcznikiem. Dwa miesiące to troche dużo, a zmiany na orbicie wystepują często więc to trafiony pomysł. Zwłaszcza że osttanio nawet na samym Polskim rynku telewizyjnym i radiowym jest duży ruch. Ludzie lubią być informowani na bierząco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

pewnie ze jestem za miesiecznikiem

 

jest wsrod was moze prenumerator? bo jestem ciekawy czy w prenumeracie sat kurier dochodzi do was wczesniej niz do sklepu?

pozdro :roll:

fiu fiu, wiadomo znany jest na rynku polskim ale niestety , ma juz nieaktualne newsy zaczym dojdą do odbiorcy, mało rozchwytywany,bardziej popularne sa za to strony o tvsat, więc wybór nalęzy do Ciebie co wybrac???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ostatniego numeru bo nawet 10km ode mnie go nie ma, ale jeśli nic się nie zmieniło to nadal dziwi mnie jedna rzecz. Po jakiego piernika wklejać do tego magazynu informacje, które pojawiają się 2 miesiące wcześniej na stronie internetowej???

 

I właśnie dlatego powinien on być miesięcznikiem.

 

Osobiście kupuję SK już od 2000 roku i nawet zamówiłem sobie numery z 1999. Mam już ładną kolekcję, dzięki której mogę porównywać i obserwować (z perspektywy czasu) rozwój naszych kochanych platform cyfrowych. Naprawdę można sobie dzięki temu wyrobić zdanie na temat naszych pupili. W szczególności Cyfry+.

 

SK jest OK. Jedyna rzecz, do której mógłbym się przyczepić, to wyrzucenie z zestawienia kanałów loga naszej "ukochanej" cyferki.

 

Ale jeżeli chodzi o pomysł z przekształceniem SK w miesięcznik jestem "za".

 

Jeżeli chodzi o cenę takiego miesięcznika, to 5,- byłoby według mnie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt. Z tą dystrybucją nie jest najlepiej. Poprawcie to.

 

Niby to SK jest dostępny w sieci saloników prasowych Ruch i Kolportera, a ja żeby kupić najnowszy numer musiałem przelecieć niemal przez całe Krosno. Byłem w 5 salonikach (gł. Kolportera), o zwykłych kioskach już nie wspominam i jakoś nigdzie nie było SK!!!

 

Za dystrybucję naciągana mierna!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...