Skocz do zawartości

Przekazy/feeds na 13°E


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Oglądałem na yt filmy związane z feedem i powiedzcie mi czy na HB na czestotliwosci 12.437 H SR:27500 są jakies feedy ? Ja u mnie nie zobacze bo mam dekoder TP a sami wiecie że nie moge ani swojej listy zrobić ani kanałów FTA, Feed dodawać. Z góry bardzo dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Bardzo ciekawe dosyły prezentuje kanał identyfikowany jako OU który nadaje z częstotliwości 11 470 V i SR=27 500. Przed chwilą prezentowali mecz ligi włoskiej Sampdoria Genua - Parma na żywo, ale nie było żadnego komentarza tylko dźwięki ze stadionu. W piątek był dosył jakiegoś meczu koszykówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Na kanale Eutelsat3D (tym na którym poleci transmisja z wyniesienia satelity o tej nazwie) lecą właśnie dosyły Al Jazeera English w HD

EDIT: przed chwilą emisje zakończono, obecnie pasy łowickie i pewnie oczekiwanie na transmisje ze startu rakiety który wyniesie E3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Na 13E są dwa dosyły w DVB-S2 z wykorzystaniem multistream. Czy istnieje możliwość odbioru (lub nagrania strumienia i potem rozbicia za pomocą odpowiedniego softu) tej paczki za pomocą normalnego tunera lub karty DVB? Ariva 52E pokazuje brak sygnału...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale da się nagrać w danej chwili tylko jeden ze strumieni, więc trzeba by je rejestrować po kolei. Później można to wrzucić choćby w VLC na komputerze, on pozwala na przełączanie kanałów, więc można taki strumień przejrzeć (ew. coś do analizowania strumienia, jak TransEdit lub SmartDVB też powinien sobie poradzić z otwarciem kompletnego TS). Nagrań można dokonać w zasadzie tylko przez TBS5925/6925 na komputerze, bo poza multistream jest tam jeszcze użyty PLS i przynajmniej na chwilę obecną nie znam innego sprzętu, który PLS może ugryźć. Reszta pokaże faktycznie brak sygnału.

 

W SAT Kurierze 7-8/2014 będzie tekst o takich różnych poukrywanych transmisjach, sposobie ich ukrycia oraz ich wykaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Na kanale wyszukiwanym jako Satlink OU leci sobie właśnie VH-1 (tylko nie wiem jaka wersja - wygląda jakby brytyjski, tylko zamiast reklam są bloki autopromocyjne). Jakość kiepska mimo całkiem sensownej rozdzielczości i przepływności - jakoś dziwnie kompresowany.

 

20975.jpg

 

Parametry techniczne:

Eutelsat Hot Bird 13B (13,0°E)

tp. 14 (11,470 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK)

 

ID: Satlink OU

PID V: 201 (MPEG-2/SD)

PID A: 202 (eng)

PID PCR: 201

SID: 2

PID PMT: 200

Provider: Satlink

Kodowanie: brak

Jakość obrazu: 720x576, 16:9, ok. 2,46 Mbit/s

Jakość dźwięku: 192 kbit/s MPEG stereo

 

EDIT: Koniec promocji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Na kanale identyfikowanym jako Satlink OU jest aktualnie przekaz kanału MTV Hits, jakoś fatalna, ale na upartego da sie oglądać.

 

Oj na dekoderze CPT (HD 3000) to dekoder się przywiesza na tym kanale na chwilę, a nawet jak właczy, to brak PID-ów..

 

EDIT: Oops.. na tp. 10853 jest takie samo ID.. włączyłem na to na 11471 i mam, ale tylko audio. Niedługo sprawdzę na Sagemcomie, to dam znać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...