Skocz do zawartości

[C+] HBO COMEDY


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki [beep]? mają te same wytwórnie co mieli + zwiększona ilość świetnych seriali + cykl filmów dokumentalnych BEZ CENZURY

 

Dokładnie. A to że nie robią juz takich filmów jak kiedyś to juz nie ich wina.

Tu sprawa jest względna, albo gorsze filmy teraz robią albo gusta sie wyostrzyły. Kiedyś to sie oglądało wszystko z VHS i człowiek nie narzekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego na stroni Cyfry jest napisane jest, że HBO Comedy jest w języku polskim i z wersją oryginalną :?: A ja widzę, że jest tylko polska, a dlaczego EPG nie jest "nadawane z tym kanałem" :?: A ja niemam EPG, bo nie mam dekodera z Cyfry, czy jest na to jakiś inny sposób :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jakoś na Disney Channel i Cartoon Network/TCM niema, a na tym drugim to powinno być już dawno. A co się dzieje z EPG na MTV :?: A czy na Trace nie powinno być EPG :?: I dlaczego na ESP też niema EPG :?: przecież nie muszą być polskie znaki w nim, może być tak jak na TVN'ach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jakoś na Disney Channel i Cartoon Network/TCM niema, a na tym drugim to powinno być już dawno. A co się dzieje z EPG na MTV :?: A czy na Trace nie powinno być EPG :?: I dlaczego na ESP też niema EPG :?: przecież nie muszą być polskie znaki w nim, może być tak jak na TVN'ach

 

 

Dziwne objawy masz. U mnie prawidłowo funkcjonuje.

A co do ESP to jest EPG tylko musisz zjechać na kanał, na którym poprawnie się włącza EPG i na tym kanale włączyć EPG a następnie strzałką do góry na pilocie przesunąć na ESP. Takim sposobem jest EPG oczywiście mówię o Mediasatach. A co do Trace TV to hmm, może nie być EPG ponieważ jest to tylko zagraniczny kanał, kodowany i tyle. Nie koniecznie musi być na nim EPG i z tego co również wiem chyba nie ma.. Pozdrawiam :D:wink::wink:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ale różnie to bywa. Posiadam drugi dekoder Ferguson i akurat na ESP poprawnie działa EPG natomiast na Disney Channel, no właśnie, to już nie działa, i pare jest jeszcze takich kanałów na których nie mam EPG ale i tak dobrze jest :wink: Natomiast na Mediasacie wszystko w porządku idzie :D Jest też zależność tego, że jeśli to nowy kanał, który dopiero wyszukałeś taki np. jak HBO Comedy właśnie, to trzeba poczekać. Np. na Mediasatach jest już od dziś przynajmniej u mnie EPG a na dekoderach ogólnych pojawia się EPG na tym nowym kanale później tak miałem w przypadku Cinemax2. Pozdrawiam :wink::wink:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale właśnie, dlaczego u mnie na ESP niema EPG :?: Skoro u Was to dlaczego u mnie niema :?: A dlaczego na DC na Mediasatach jest a normalnie nie :?: Dlaczego na HBO Comedy na Mediasatach jest a u mnie nie :?: DC był wprowadzony dość dawno i niema jeszcze EPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...