Skocz do zawartości

4Music TV (ex E4me TV)


RafiX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niewykluczone, że niedługo na 13E pojawi się kolejny ciekawy kanał pochodzenia arabskiego. Jest nim (prawdopodobnie) perska wersja "czwórki". Obecnie za wcześnie na konkrety, bo o nowym przekazie nie wiemy nic, nie znamy nawet nazwy tego kanału. Mamy już kurdyjską "czwórkę" z dużą dawką dobrej rozrywki, może teraz kolej na perską "czwórkę"? ;)

 

:arrow:Więcej>>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak na razie to trochę ubogie ich promo. :D Informacji w nim jakichkolwiek brak. No ale pewnie wkrótce się to zmieni.

Nadają w miejscu irańskiego kanału TV Market, który przerwał jakiś czas temu emisję i była tu plansza Media Broadcast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacja podmieniła materiały promocyjne, z których jasno wynika, że będzie to kanał muzyczny, skupiający się głównie na teledyskach europejskich i amerykańskich, w puszczanych materiałach można natknąć się na fragmenty muzyki takich wykonawców jak Pitbull, Bashunter, Christina Aquilera. Dobrze, dobrych kanałów muzycznych na Hot Birdzie to ze świecą szukać, "4" prezentuje się bardzo interesująco :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Perski kanał "4" rozpoczął emisję teledysków. Jest to kanał muzyczny, który prezentuje klipy europejskie, ale też perskie. Jakość kanału tragiczna, przy dynamicznych scenach obraz się rozsypuje... Nie ma żadnych reklam, lecą same teledyski, brakuje loga kanału, ale w wideoklipach są podawane informacje o wykonawcy i tytule piosenki. Być może z upływem czasu kanał będzie się jeszcze zmieniał, oby na lepsze, ponieważ materiały promocyjne zapowiadały się dużo ciekawiej niż teraz, gdy kanał już nadaje (raczej testowo).

 

PS: Zmieniona nazwa wątku, ale 4 Music to też chyba nie jest oficjalna nazwa kanału...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ponownie lecą teledyski. Jest też logo, nawet reklamy, czyli kanał już wystartował. Nadawca posiada dość ubogą bibliotekę wideoklipów, być może z czasem zostanie ona rozbudowana. Można by się jeszcze przyczepić do dużej ilości reklam i słabej jak na kanał muzyczny jakości obrazu i dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Włączyłem dziś na dłuższą chwilę na owy kanał 4 Hit i poza tragicznym obrazem jako kanał muzyczny prezentuje się całkiem dobrze. Najbardziej mnie natomiast zdziwił teledysk do piosenki dość znanego w Polsce wykonawcy (irańskiego pochodzenia) Arash'a - Suddenly. A co mnie tak zdziwiło? A no fakt, że teledysk to fragment Sopot Hit Festiwal 2008. Ciekaw jestem jakim sposobem materiał TVP dostał się do muzycznej telewizji z Iranu... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Moim zdaniem jak kanał 4 będzie tak dalej grał to ma szansę podbić świat. Posiadają bardzo zmienny repertuar, który nie zanudza teledyskami puszczanymi w kółko jak na VIVA, MTV, VH1. Posiadają lepszą jakość dźwięku, niż 4fun TV. Jakość obrazu mogli by trochę poprawić, ale wydaje mi się, że trochę czasu i nas zaskoczą jak tylko się wbiją na rynek światowy. Ostatnio nawet uwzględnili moją propozycję puszczania hitów z lat '90 (program RETRO).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...