Skocz do zawartości

4Music TV (ex E4me TV)


RafiX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sentence Ty chyba cały czas przed tv siedzisz:D

Telewizor gra 24/7, najczęściej na kanale "4", dlatego dużo piszę o premierach, ale piszę tylko o kilku nowościach, bo żeby spisać wszystkie premiery, to dnia by nie starczyło :D

 

Trzeci raz podam link dotyczący ramówki stacji, na razie program jest podany do dziś, z czasem dodają na kolejne dni.

http://www.youtube.com/watch?v=14mqF-fpc4Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary chyba śnisz, widziałeś na jakimś kanale arabskim itp EPG ?

Chociaż nie ukrywam przydało by sie

 

EPG na kanałach arabskich jest na satelitach Badr (26°E) i Nilesat (7°W). Przykładem mogą być kanały MBC, Al Jazeera Sport, Dubai One. EPG jest tam w języku angielskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można znaleźć jakąś ramówkę tego kanału ? Bo na oficjalnej stronie nie działa. Fajne rzeczy tam się czasem trafiają, a ja już nie chce na nie trafiać tylko przez przypadek.

 

program jest co jakis czas wystawiany na oficjalnym profilu telewizji na facebooku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś trochę kombinowałem z formatami... Obciąłem dolny i górny pas do sztucznego 16:9 (tak, jak to robi TVN przy zapowiedziach seriali nakręconych w 4:3). Tak się składa, że E4ME TV logo umieszcza trochę niżej i jest tylko ciut ucięte, prawie w ogóle. Belki się również znajdują się dość wysoko, więc nie są w ogóle obcinane. Dosyć przyzwoicie to wygląda, a już na pewno lepiej niż windowbox z czarnymi pasami, które szpecą po prawej i lewej stronie ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...