Skocz do zawartości

4Music TV (ex E4me TV)


RafiX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

W Polcse reklama na muzycznym kanale leći co 15 - 20 minut i trwa 4 minuty na E4me reklama leći raz po 20 mintutach raz po pół godziny i trwa nicałą minute więc to sobie można oglądać a na 4fun czy innych stacjach w polsce nie da się olądać bo bierze człowieka coś i jeszcze te zabawy sms na pół ekranu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na święta Bożego Narodzenia i krótko po nich dołożyli jeszcze z lewej strony belkę, która była ruchoma i zmieniała się w różne wzory świąteczne, także w napis "Facebook".

 

Dodam, że dawniej (przed belką na święta BN), "NEXT" była nakładana u góry ekranu po lewej stronie, później wprowadzono świąteczne belki w to miejsce, a "NEXT"/Za chwilę przeniesiono w lewy dolny róg, gdzie pozostało do dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo trzeba włączyć odbiornik, fajnie się czyta polskie wpisy na zagranicznych stacjach :)

 

@andrzejnet

Skąd czerpiesz wiadomości na temat ramówki dla e4ME TV?, chętnie bym spojrzał na cały układ.

Wiecie do której trwa pozycja "Facebook"? xD

 

Zrobiłem kilka zapów odnośnie polskich wpisów na ekranie podczas pasma "Facebook", które jutro wrzucę na forum, jak już wcześniej wspominałem, obecne zapy ode mnie nie są najlepszej jakości, bo robione telefonem.

 

Chciałbym aby także emitowali zapowiedzi w języku polskim, bo jak wiadomo tego kanału słucha wiele Polaków.

 

Pytanie:

Na "facebook.com/4MusicTV", swoje wypowiedzi i prośby piszemy w trakcie magazynu "Facebook", czy przed pozycją?

 

Kilka linków do clipów, które leciały wczoraj wieczorem i wpadły mi w ucho:

 

http://lelox.pl.wrzuta.pl/audio/2WhBYTj ... _kimnotyze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Nawet jeśli były prośby w emailach to było raz a nie za każdym razem kiedy jest jakaś polska piosenka :) widać że stacja otwiera się na polskich artystów :) PS.teledysk farba-ostatnia noc widziałem tylko na tym kanale :)

 

Całą mase teledysków zobaczysz tylko na tym kanale :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

NIe wiem dlaczego wiekszość ludzi uważa że viva to jest dla nich najlepszy kanał z muzyką przecież viva to najgorsze dziadostwo najwiecej reklam najmniej muzyki ostatnio widziałem co zrobili z klipem "i need a doctor " nie dosć że ocenzurują to jeszcze ucieli kawałek początku i koncówke jak dla mnie to porażka .

 

E4me TV jest było i będzie najlepszym kanałem muzycznym na HB nie mam pojecia co by polskie stacje misiały zrobić żeby go pobiły .

Kto tak sądzi rece w góre :jupi:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...