Jump to content
RafiX

4Music TV (ex E4me TV)

Recommended Posts

Guest Anonymous

Bo to jest porządny kanał, z muzyką z całego świata. Super stacja.

Kanał pod względem oferty muzycznej prezentuje się naprawdę dobrze i mam nadzieję, że szybko nie zniknie z Hot Birda.

Mogli by polepszyć jakość obrazy i może trochę oprawę lepszą dać. A jeśli chodzi o ich stronę www to nie działa już chyba 2 miesiąc.

Szkoda że w paśmie "lyrics" nie na oryginalnego tekstu piosenki, tylko dają po arabsku

Nie wiem czy to nowość, bo ogólnie mało można dowiedzieć się o tej stacji, ale obecnie leci program "Lyrics" i są napisy z oryginalnym tekstem piosenki - nie arabskim! Trafiłem na Katty Perry - "California girls", David Guetta - "Love is gone" czy utwór który niezwykle często można tu usłyszeć: Edward Maya - "This is my life" z tekstem utworu w języku angielskim, ale także np. K'maro - "Femme like U" ze słowami po francusku. Wszystko idzie w dobrą stronę! Nie zdziwiłbym się, gdyby wkrótce niegdyś emitowana tutaj Doda pojawiła się z polskimi napisami w "Lyrics" - chyba Polacy stanowią również nie małą część widowni tej stacji... :P

Dzisiaj przed południem porządnie rwało dźwięk, była też zawiecha i czarny ekran. Teraz już jest w porządku.

Oczywiście to mój najlepszy kanał muzyczny, dlatego, że kanał emituje różnego rodzaju muzykę: dance/hits/love/retro itd.

Widzę, że tutaj użytkownicy są bardziej obeznani na zagranicznych kanałach muzycznych niż na media2.

Nie wiem czy jest wam wiadomo, ale w tej stacji teledyski można sobie "zamawiać" e-mailem. Stacja nie tyle "otwiera się na polskie klimaty" co właśnie zapewne była to realizacja takiego "zamówienia".

Akurat nie zdarzyło się, żebym w paśmie "YOU" (bo tak się nazywa się ten program), spotkał polski teledysk, a trafiałem na polskie utwory już bardzo często, ale w innych pasmach. Tak więc nie koniecznie musi mieć to związek z widzami i ich "zamówieniami"... :wink:

Tak można zamawiać

Jutro jeśli dobrze rozumiem stacja ma pokazać koncert Live Anastacia... Jeśli coś źle zrozumiałem niech ktoś mnie poprawi

Ostatnimi czasy zaczęły się w stacji pojawiać teledyski irańskich wykonawców, głównie podczas pasma "Various". Osobiście uważam to za duży minus ze strony stacji, bo jak nie trudno się domyślić nie jestem fanem takiej muzyki, w przeciwieństwie do dużej części wręcz unikalnych teledysków amerykańskich i europejskich wykonawców, które dotychczas były emitowane w stacji. No ale zapewne Irańczycy wolą własne gwiazdy niż te z Zachodu i po prostu względy ekonomiczne wzięły górę...

Guest Anonymous

Wlaczam dzis ten kanal a tu masz ci los jakas plansza ze maja jakis problem mam nadzieje ze to nie koniec tego kanalu bo naprawde dobry jest :/

Plansza niestety jest już cały dzień. w tle ciągle lecą jakieś piosenki ale zamiast teledysku jest informacja o jakiejś awarii

Na koncie stacji na Facebooku znajduje się tylko informacja "DUE TO TECHNICAL DIFFICULTIES , 4 IS TEMPORARILY OF THE AIR !!!", która też znajduje się na planszy emitowanej obecnie z muzyką w tle:

15684517937270207437412.th.jpg

Wychodzi na to, że nie powinno być to nic poważnego i to tylko "tymczasowa" przerwa we właściwym nadawaniu. Jak na tą stację to nic mnie nie dziwi - już nie pierwszy raz stacja ma problemy techniczne, tylko po prostu nie zawsze przerywali emisję i nadawali wyłącznie planszę testową.

Guest Anonymous

No wszystko powróciło do normy .Znowu puszczają teledyski , szkoda tylko ze nie poprawili jakosci obrazu in dzwieku jakies 16/9 i bitrate 320 :lol2:

Na 16:9 wśród kanałów arabskich czy perskich ciężko jest natrafić