Skocz do zawartości

4Music TV (ex E4me TV)


RafiX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A pasmo "Cocktail" (cokolwiek to jest, bo jakieś dziwne było) kiedy leci? Bo widziałem to dzisiaj rano od 7:30.

 

EDIT: Mam już ramówkę środową:

5:30 Breakfast

7:30 Cocktail

8:30-10:30 nie widziałem

10:30 Lyrics

12:30 You

14:30 Hits

15:30 Dance

16:30 Women

17:30 Teen Tour Samsung Galaxy Chart

18:30 Beats

19:30 Rock

21:30 Dance

22:30 Hip-Hop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"COCKTAIL" to jedne z najstarszych pasm utrzymujących się do dziś. Myślałem, że już go nie ma, ale widzę, że rano jeszcze leci. Dawniej "COCKTAIL" prezentowało hot dance. A w weekendy od 05:30 leci "BREAKFAST WEEKEND", a'la "BREAKFAST", tylko belki mają inne kolory - bardzo jasne, przez co trudno cokolwiek na nich przeczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W paśmie "NIGHT DANCE" lecą teraz komercyjne klipy w wersji rmx, zamiast antykomercyjny hot dance. Ale kicha!

Są zmiany na lepsze - robi się coraz ciekawiej.

 

Wyleciała komercja rmx, powrócił hot dance - dużo premier. Nowością jest retro hot dance (2001, 2002, 2005). Wszystko w paśmie "NIGHT DANCE" niezmiennie w każdy czwartek od 21:30 do 23:29.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zauważyłem, że pewna playlista się powtarza w niezmienionej kolejności. Nie pamiętam całej, ale jej końcówka wygląda tak:

Scream and Shout Remix

Nelly - Hey Porsche

Fun - Why am i the one

Tydzień temu we wtorek widziałem ją 3 razy w ciągu jednego dnia - w porannym "Hits", popołudniowym "Hot" i wieczornym "Hits". Dzisiaj widziałem ją ponownie w paśmie Hot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncerty w każdy piątek o 11:30 czasu polskiego. Stacja przez tydzień zapowiada koncerty (pasmo LIVE) razem z zapowiedziami innych pasm, np. LYRICS czy TEEN TOUR SAMSUNG GALAXY CHART. Niedawno były koncerty Florence + the Machine, a wcześniej Davida Guetta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...