Skocz do zawartości

4Music TV (ex E4me TV)


RafiX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero początek stycznia, a w E4me TV już jest wysyp wideoklipów z 2014 (np. Ellie Goulding) w "HITS". Zgrzeszyłbym twierdząc, że E4me TV nie jest najlepszym kanałem muzycznym. Konkurencja może się tylko uczyć i przyglądać. Stworzyć w dzisiejszych czasach kanał niekomercyjny i utrzymać się na rynku 4 lata żadnych problemów finansowych, to nie lada wyzwanie. E4me TV jest wzorem do naśladowania.

 

W niedzielę o 19:30 nie było powtórki "LIVE", tylko "HITS" przez 2 godziny.

 

Nowość w "YALDA NIGHT PARTY": Sak Noel - I Am The Law (

).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIGHT DANCE - 09 01 2014

Wayne Taylor - Lose Control [2012]

Claydee - Deep Inside [2013]

2Elements - Tell Me Boy [2013]

Mdnight - I Will Lead You On [2013]

Avicii Ft.Don Tyminski - Hey Brother [2013]

Calvin Harris - Feel So Close [2011]

Disclosure Ft. Sasha Keable - Voices [2013]

Ben Pearce - What I Might Do [2013]

Armin van Buuren Ft. Kirsty - Free Of War ( Loverush UK Radio Edit ) [2012]

Dash Berlin Ft.Chris Madin - Fool For Life [2013]

Mia Martina - Missing You [2012]

DJ Diass Ft.Donna - Fade Away [2013]

Dani'el Ft.Osenkar - Music [2013]

Phonique Ft.Rebecca - Feel What You Want [2012]

Kaskade & Edx Ft. Haley - Don't Stop Dancing [2010]

Cosmic Gate - Back To Earth [2010]

Ida Corr - Naughty Girl [2012]

Robin Thicke, T.I. & Pharrell - Blurred lines ( Laidback Luke Remix ) [2013]

Daft Punk Ft.Pharrell Williams - Get Lucky [2013]

DUKE DUMONT Ft.AME - Need U [2013]

Sub Focus - Turn Back Time [2013]

Morandi - Everytime We Touch [2013]

Infernal - Self Control [2006]

Marius Ft.Giulia - Rain [2008]

Ela Rose Ft. David Deejay - I Can Feel [2009]

Joe T Vannelli, Vs. Eartha Kitt - Where Is My Man [2013]

Sonique - It Feels So Good [2000]

Stefano Noferini - The End [2013]

Stockholm Syndrome - Karma [2013]

Sean Bay & Shahzoda - Hands In The Air [2013]

Randi - Anybody [2011]

*Playlista zawiera oryginalne tytuły belek E4meTV.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Przy tym magazynie "VIVA CLUB ROTATION" wygląda gorzej, aniżeli demo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde pół godziny danego magazynu prezentuje inną muzykę. W "RETRO" często jest tak, że przez pierwsze pół godziny nadają eurodance, a później piosenki z lat 70-tych i 80-tych. Tak samo jest częstokroć z dance'em, czy innymi magazynami. Pierwsze pół godziny komercji i drugiej pół anty komercji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W E4me TV już nie ma w ogóle reklam, tylko zapowiedzi dwuminutowe co godzinę :( Co to może oznaczać? Jeżeli czas antenowy nie jest sprzedawany reklamodawcom, to kanał się zwija. W Ojom było tak samo. Chyba, że tutaj jakiś dobroduszny człowiek sponsoruje wszystkie koszty emisji :>

 

Dzisiaj o 11:30 "LIVE: AEROSMITH" (hard rock).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Martwi mnie brak reklam. Kanał jest naprawdę dobry i nasi mogliby się uczyć od nich w wielu rzeczach. Zwłaszcza w wykopywaniu zapomnianych teledysków. Skąd oni je biorą? No skąd? Stars.TV od początku istnienia ma problemy ze zdobywaniem nieco mniej popularnych teledysków. A E4me TV jak czasem coś wykopie, to mi kopara opada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak RBL.TV stała sie stacją z hitami dopiero teraz znalazłem zastępstwo. Co prawda już kiedyś oglądałem tę stację, ale miałem ponad roczną przerwę. Muzyka naprawdę bardzo fajna, dużo muzyki elektronicznej i dance, o czym zresztą dobrze wiecie. Format 4:3 mi nie przeszkadza bo oglądam tv na moim 14" CRT w formacie 4:3 także dla mnie to żadna przeszkoda :D

Informacja o tym, jakoby mieli się zwijać bardzo by mnie zdenerwowała, bo już nie widziałbym nic dla siebie na 13E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Format 4:3 mi nie przeszkadza bo oglądam tv na moim 14" CRT w formacie 4:3 także dla mnie to żadna przeszkoda :D
Mnie to również nie przeszkadza, aczkolwiek nie miałbym nic przeciwko, gdyby finalnie zmieniono format nadawania. Z tego względu, iż belki i logo są nieco niżej, to obcinam sobie czarne pasy i oglądam w 16:9 własnej "receptury".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nawet taki dobry telewizor, że praktycznie cała "4" mieści się po skalacji do 16:9. :D Dobrze, że belki są przystosowane do odbiorców "panoramicznych" (chodzi rzecz jasna o panoramiczne telewizory :mrgreen: ). Kiedyś pamiętam, jakieś 4 lata temu obcinało tylko belki z "NEXT", bo nie wiedzieć czemu były ciutkę niżej, na szczęście od jakichś dwóch lat jest wszystko tam gdzie być powinno. :D Ciekawe, czy kiedyś się skuszą na przejście w 16:9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nawet taki dobry telewizor, że praktycznie cała "4" mieści się po skalacji do 16:9. :D
Precyzyjnie, górna część logo ciut ścięta, ale jest dobrze.
Kiedyś pamiętam, jakieś 4 lata temu obcinało tylko belki z "NEXT", bo nie wiedzieć czemu były ciutkę niżej, na szczęście od jakichś dwóch lat jest wszystko tam gdzie być powinno. :D Ciekawe, czy kiedyś się skuszą na przejście w 16:9
Bo zmieniono grafikę. Ale u mnie nigdy belek "NEXT" nie ucinało przy obcinaniu pasów. Akurat "NEXT" było na styk. Potem stworzono fatalne belki, które pojawiały się na środku ekranu, zero przeźroczystości. Przeszkadzało to w oglądaniu, choć w gruncie rzeczy zostały te belki w "SUN IS UP". No i znów zaszły zmiany, wprowadzono belki u dołu ekranu i tak zostało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj natrafiłem na Honey Skarbek z jakimś kawałkiem "Insomnia"... troszkę w szoku byłem. w Polsce nie zrobi kariery to może chociaż w Iranie :) generalnie dość bogate playlisty w porównaniu do ESKI i 4FUN gdzie leci zapętlona playlista 40 klipów... ale już wyrosłem chyba z tego gatunku współczesnego dance bo nic mnie za bardzo nie bawiło na tym kanale... przydałoby się MTV RETRO z lat 90 z oryginalną grafiką ekranową. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klip "Honey - Insomnia" stosunkowo czesto sie pojawia w E4me TV. W polskich stacjach tego klipu nie zobaczymy. Ogladaj "RETRO", przewaznie przez pierwsze pol godziny nadawany jest eurodance.

Niektorzy juz tak maja, ze jak wychowali sie na starszej muzyce, to nowsza juz im nie wpada w ucho. W E4me TV wspolczesny dance jest bardzo dobry, a nie to co polskie stacje nadaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...