Skocz do zawartości

HD+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

witam userzy :)

właśnie stałem się całkiem przypadkowo nabywcą karty HD+ ver HD01 w związku z tym mam kilka pytań do Was. Jak można sprawdzić czy karta jest aktywna? Jeśl jest nieaktywna czy można ją uaktywnić na nowo? W necie jakoś itp? Jak i gdzie można ją najtaniej doładować? Jaki moduł CAM najtańszy polecacie do takiej karty? (bo mam tv sat samsung z gniazdem CI na moduł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy karta aktywna jak odpali na RTL HD to znaczy, że aktywna. Doładować można przez ich stronę 5,75 euro miesięcznie lub 70 euro rocznie. Jeśli samsung jest seri E,F,H,K to można go zrootować i oscama zainstalować i wówczas odpada zakup modułu. Kody też są na ebay. Co do modułu to chyba byś musiał odkupić od kogoś na portalu aukcyjnym, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeglądarce Google chrome masz tłumacza w razie czego. Adres https://www.hd-plus.de/reload/senderpaket podajesz numer karty jak sie podświetli na zielono będzie taki ptaszek to znaczy że ok. W sumie HD+ jest do użytku w Niemczech ale podałem Polski adres i działa. Płaciłem przez PayPal. Jak nie podswietli się opcja za 5 euro to znaczy że nie możesz mieć płatności miesięcznej i musisz za rok z góry zapłacić. Jeśli musiałbyś za rok z góry to może bardziej opłaca się nówka z pakietem rocznym choć nie wszędzie można je dostać. Ja mogę anulować subskrybcję i to jest plus opcji na jeden miesiąc oglądamy kiedy chcemy choć liczę się z tym że mogą mi kartę dezaktywować.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co tak kombinować.

Kupuje się kod - zdrapkę cena 70 euro - przez ebay.de albo znajomy w mediamarkt.

 

Wchodzisz na stronę hd+

https://www.hd-plus.de/reload/senderpaket

 

Podajesz numer karty - następnie podajesz numer z kodu zdrapki i klikasz dalej.

Masz w 15 minut uprawnienia.

 

Trzeba tylko uważać żeby nie kupić karty która wcześniej była zarejestrowana na abonament albo jest zdezaktywowana w systemie.

Jak jest zdezaktywowana w systemie to się wyświetli na czerwono zamiast na zielono.

 

Moduł CI+ do karty HD+ kupisz na znanym portalu aukcyjnym koszt około 150 zł. Koszt dekodera dedykowanego do HD+ to od 30 zł za używany.

Nie ma problemu każda karta działa z dowolnym dekoderem dedykowanym do HD+.

 

Karty HD+ działają także w oscam.

Karty HD+ w wersji HD01 i HD02 działają także w czytniku dekodera Ferguson Ariva z dodatkowym softem

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Posiadacze kart operatora niemieckiego HD+ będą mogli już 13 stycznia od godziny 13:00 oglądać w jakości UHD turniej piłki nożnej "Telecom Cup 2019" na kanale UHD1 z satelity Astra 19.2E.

W turnieju udział wezmą kluby: FC Bayern München, Borussia Mönchengladbach, Fortuna Düsseldorf, Hertha BSC Berlin.

 

https://www.telekomcup.de/presse.html

https://www.hd-plus.de/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W logotypie kanału Travelxp 4K pojawił się dopisek HDR, wcześniej  nie był widoczny. Pomimo, że kanał nadaje średni bitrate 17Mbit/s w mojej ocenie to jeden z najlepszych kanałów 4K pod kątem jakości jaki mam dostępny z satelit Astra/Hot Bird.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...