Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Już o tym napisałem wczoraj w temacie o ProSiebenSat.1 Media.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobra informacja - przyjdzie Nam oglądać premierę w 4K, tym razem tenisa ziemnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I przyszedł czas na premierę 4K w tenisie ziemnym.

Eurosport 4K nadaje właśnie turniej Roland-Garros z Paryża wyłącznie z kortu centralnego.

Obraz piękny, bitrate ~25MBit/s, kodek HEVC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Kodowana transmisja :) chwilowo było FTA.

647d5f5131f195da.jpg

Edytowane przez tweed77

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam userzy :)

właśnie stałem się całkiem przypadkowo nabywcą karty HD+ ver HD01 w związku z tym mam kilka pytań do Was. Jak można sprawdzić czy karta jest aktywna? Jeśl jest nieaktywna czy można ją uaktywnić na nowo? W necie jakoś itp? Jak i gdzie można ją najtaniej doładować? Jaki moduł CAM najtańszy polecacie do takiej karty? (bo mam tv sat samsung z gniazdem CI na moduł)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy karta aktywna jak odpali na RTL HD to znaczy, że aktywna. Doładować można przez ich stronę 5,75 euro miesięcznie lub 70 euro rocznie. Jeśli samsung jest seri E,F,H,K to można go zrootować i oscama zainstalować i wówczas odpada zakup modułu. Kody też są na ebay. Co do modułu to chyba byś musiał odkupić od kogoś na portalu aukcyjnym, 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy karta aktywna jak odpali na RTL HD to znaczy, że aktywna. Doładować można przez ich stronę 5,75 euro miesięcznie lub 70 euro rocznie. Jeśli samsung jest seri E,F,H,K to można go zrootować i oscama zainstalować i wówczas odpada zakup modułu. Kody też są na ebay. Co do modułu to chyba byś musiał odkupić od kogoś na portalu aukcyjnym, 

Dzięki za rady, gdybyś jeszcze jakiś link do doładowania bezpośrednio podał.. i ewentualnie mini instrukcję bo podejrzewam, ze po niemiecku tam opisane wszystko... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W przeglądarce Google chrome masz tłumacza w razie czego. Adres https://www.hd-plus.de/reload/senderpaket podajesz numer karty jak sie podświetli na zielono będzie taki ptaszek to znaczy że ok. W sumie HD+ jest do użytku w Niemczech ale podałem Polski adres i działa. Płaciłem przez PayPal. Jak nie podswietli się opcja za 5 euro to znaczy że nie możesz mieć płatności miesięcznej i musisz za rok z góry zapłacić. Jeśli musiałbyś za rok z góry to może bardziej opłaca się nówka z pakietem rocznym choć nie wszędzie można je dostać. Ja mogę anulować subskrybcję i to jest plus opcji na jeden miesiąc oglądamy kiedy chcemy choć liczę się z tym że mogą mi kartę dezaktywować.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tylko po co tak kombinować.

Kupuje się kod - zdrapkę cena 70 euro - przez ebay.de albo znajomy w mediamarkt.

Wchodzisz na stronę hd+

https://www.hd-plus.de/reload/senderpaket

Podajesz numer karty - następnie podajesz numer z kodu zdrapki i klikasz dalej.

Masz w 15 minut uprawnienia.

Trzeba tylko uważać żeby nie kupić karty która wcześniej była zarejestrowana na abonament albo jest zdezaktywowana w systemie.

Jak jest zdezaktywowana w systemie to się wyświetli na czerwono zamiast na zielono.

Moduł CI+ do karty HD+ kupisz na znanym portalu aukcyjnym koszt około 150 zł. Koszt dekodera dedykowanego do HD+ to od 30 zł za używany.

Nie ma problemu każda karta działa z dowolnym dekoderem dedykowanym do HD+.

Karty HD+ działają także w oscam.

Karty HD+ w wersji HD01 i HD02 działają także w czytniku dekodera Ferguson Ariva z dodatkowym softem

Edytowane przez tweed77

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karta HD+ w wersji HD01 działa w czytniku Ariva 250 Combo z fabrycznym softem. Nic nie trzeba kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zielony ptaszek jest, doładować można... więc jest szansa na odpalenie niemieckiej tv :)  dziękuję za wszystkie Wasze porady, jedynie jeszcze czaję się na moduł od HD+ by uruchomić to mimo wszystko w tv.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na kanale UHD1 by Astra /HD+ można w tej chwili oglądać serial produkowany dla ZDF, dodatkowo w lewym górnym roku jest widoczny nowy logotyp ZDF 4K. Jakość nadawana jest ~17-18 Mbit/s, kodek HEVC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

UHD1 by Astra / HD+ to program - kanał na którym nadawane są okazjonalne transmisje 4K.

Tak był z meczem z Eurosport 4K - były audycje z Funbox 4K, teraz ZDF 4K a wcześniej też z Pro 7 4K

ae2b74381b9ef382.jpg

Edytowane przez tweed77

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi