Skocz do zawartości

HD+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądzę, że do tego dojdzie. Oferta ta skierowana jest na rynek niemiecki i raczej nie będzie oferowana za granicą. W przyszłości mogą powstać samodzielne pakiety dla innych krajów, np. Francja. Ale szczerze w to wątpię, HD+ zostanie tylko w Niemczech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już będą w Niemczech dostępne te karty razem z modułami to będzie sobie można i w Polsce przez internet coś takiego zamówić. Nie wiem tylko jak będzie z

dopasowaniem tych softów przez producentów bo podobno to jest konieczne aby ten moduł ruszył. Też jestem bardzo zainteresowany z uwagi na Formułę 1 w HD na RTL-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

No pre-paid na rok jest z opcją przedłużenia, nie ma chyba innej wersji :)

 

Co do zgodności to zależy od tego jakie masz gniazdko CI. Jeśli CI+ (mało odbiorników tego typu) to kupujesz moduł koloru czarnego (dostępny np w sklepie Hollex), a jeśli zwykłe CI to koloru białego (dostępne na eBayu albo w niemieckich sklepach internetowych, ale nie wiem jak z aktywacją wtedy).

 

Tu jest np HD+ na zwykłe gniazdko CI

https://www.hd-plus.de/#/web-shop/ci-modul

http://cgi.ebay.de/HD-HDPlus-HD-Plus-CA ... 953wt_1139

 

W niektórych odbiornikach karta działa w samym czytniku, ale to już musisz doczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hm, nabyłem dzisiaj na ebayu za 120 zł aktywną kartę HD02 na 11 miesięcy (wyląduje goła w Opticumie x7), zobaczymy co tam ciekawego leci. Jeśli się sprawdzi to w przyszłości będę doładowywał (to już można zrobić bez kombinacji, wystarczy zmiana proxy na niemieckie).. Ktoś testował taką konfigurację?

 

Koniec uprzejmości ORF się zbliża, a tak będzie można zobaczyć conieco meczów, boksu i motorsportu w oczopalącym HD. Z reklamami, ale zawsze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samą kartę kupiłem :) ale zwróć uwagę, że większość osób na ebayu (należy sprawdzać wyłącznie w ebay.de, z ustawioną wysyłką do DEU) wysyła tylko do Niemiec, jak chcesz kupić taniej to zapytaj się czy ktoś nie zrobi wyjątku i nie wyśle do PL. Wtedy da się sporo zaoszczędzić, karta 9-11 miesięczna z wysyłką idzie za około 30 euro. Większość niestety wysyła tylko do Niemiec i trzeba się nieźle naprosić żeby kogoś znaleźć.

 

Z tego co czytałem to Technomate 6900 HD może zadziałać (na niżej wymienionym forum w jednej z aktualizacji softu wymieniono HD+ wśród dodanych do obsługi), ale tylko z białą kartą HD01. Czarnej nigdy w życiu nie kupuj, bardzo mało tunerów ją obsługuje.

 

Zarejestruj się na stronie "Nachtfalke sat board" i zajrzyj do działu Technomate ew. innych, niesamowita kopalnia wiedzy :)

 

Co do modułów, to karta w module (nieważne czy czarna HD02 czy biała HD01) działa zawsze. Problem w tym żeby tuner obsługiwał moduł.. Biały działa w zwykłych gniazdach CI (listę obsługiwanych tunerów znajdziesz na hd-plus.de), a czarny w CI+.

 

Na swoją kartę czekam, wyszła z vaterlandu dopiero we wtorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...

Dotarła dzisiaj do mnie karta HD+ (biała, bez modułu, Nagravision). Cała paczka śmiga bez problemu w czytniku uniwersalnym Technomate 6900 HD Combo. Dodam tylko, że oferta została poszerzona i zawiera więcej kanałów niż można to wyczytać z oferty sklepu Hollex dotyczącej modułu wraz z kartą. Aktualnie do odebrania są: RTL, RTL II, Super RTL, Sat 1, PRO 7, VOX, Kabel 1, N 24, Tele 5, Sport, DMaxx, Sixx, Nickelodeon/Comedy C. Oczywiście wszystkie w HD. Częstotliwości nadawania: 10773 H, 10832 H, 11464 H, 11641 H, 12574 H. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...