Skocz do zawartości

Liga Mistrzów w Cyfrze+


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie patrzyłem kanał 204 (SFi), niestety wyskakuje mi ze brak sygnału, 203 i 205 mi normalnie działaja. Tzn ze 204 jest teraz zakodowany czy mam cos nie tak z ustawieniami??

 

U mnie na 204 jest SFinfo i odbieram to idealnie, sprawdź antene albo przeskanuj niebo może ci coś to da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę Ci powodzenia w oglądaniu tego meczu na Sat 1, równocześnie informując, że mecz jest dziś(wtorek) a Sat1 pokazuje mecze środowe:P :D

 

P.S. chyba założę wątek Liga Polska w N i będę was tak wkurzać co tydzień pytając się co tydzień o to samo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli mnie pamięć nie myli to w ubiegłym sezonie była taka sytuacja, że Sat 1 transmitowało mecz wtorkowy LM bo tego dnia grał akurat Bayern. Wydawało mi się, że teraz zrobią tak samo, jednak okazuje się, że nie a szkoda bo jutrzejsze spotkanie i tak do obejrzenia również w Polsacie. Z drugiej strony i tak jutro chyba będę oglądał w Sat 1 bo tam transmisja w chyba w nieco lepszej jakości i pełnym 16:9.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha ile userów tyle opinii:

 

1. Jeżeli dajecie link z http://liveonsat.com/today.php?start_dd ... _yyyy=2011 to dajcie aktualny, poźniej sprawdźcie program Sat. 1 i tam nie ma transmisji.

2. Mecz na TVN Turbo - ściema, czytajcie dokładnie transmitują Puchar Polski

3. Rai 2 pokazuje jutrzejszy mecz, lecz koduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jakość wyżej wymienionych kanałów jest naprawdę słaba ale jeśli komuś naprawdę zależy na obejrzeniu meczu Manchester United - Olympique Marsylia to myślę, że warto poświęcić chwilę i przestawić antenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mnie pamięć nie myli to w ubiegłym sezonie była taka sytuacja, że Sat 1 transmitowało mecz wtorkowy LM bo tego dnia grał akurat Bayern. Wydawało mi się, że teraz zrobią tak samo, jednak okazuje się, że nie a szkoda bo jutrzejsze spotkanie i tak do obejrzenia również w Polsacie. Z drugiej strony i tak jutro chyba będę oglądał w Sat 1 bo tam transmisja w chyba w nieco lepszej jakości i pełnym 16:9.:D

 

Rai pokazuje mecze WŁOSKICH drużyn, chyba tylko domowe i nie ważne czy wtorek czy środa. A rok temu widocznie leciał Bayern, bo zapewne był to mecz 1/8 z Fiorentiną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...