Jump to content
alnis

Theme - X

Recommended Posts

Mam pytanie do obeznanych w temacie. Co dzieje się z pakietem kanałów Theme-X. Po likwidacji pakietu Sex View można było pakiet ten oglądać na posiadanej karcie, teraz wszystko zniknęło. Nawet planszy informacyjnej brak która przez pewien była widoczna po przejściu na nową częstotliwość. :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kanały już działają, trzeba przeszukać jeszcze raz 11,642 GHz, pol. H (najlepiej kasując wcześniej z listy te nazwy, które się wyszukały z planszami), ale... jeśli masz jakimś cudem kartę Conax na ten pakiet, to niestety nie będzie to działać. Kontaktuj się w takim przypadku ze sklepem, gdzie dokonałeś zakupu. Nie wiem też, czy już poprawili dekodowanie kanałów Theme-X Hardcore i Theme-X Groups - po włączeniu nie chciały wskoczyć na kartach, problem został zgłoszony nadawcy i czekamy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś posiada informację co stało się z tym pakietem? Od wczoraj zniknął z ekranu i żadnych wiadomości w tym zakresie nie mogę znaleść. A może po raz kolejny zmienili parametry? :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kiedy powroca kanaly theme x?

Zniknely 4 lipca po poludniu!

Diekuje za informacje;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widać,że wałek jest z tymi kanałami.Jakoś inne nadają i nie mają problemów technicznych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakrawa to na kpinę z klientów. Przynajmniej powinna być jakaś informacja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I oczywiście dystrybutor kart, firma prowadząca sat sklep nie chce wziąc odpowiedzialności za tę sytuację. Na swojej stronie szybko zamieścili taką oto informację : "UWAGA! Informujemy, iż nie ponosimy odpowiedzialności za problemy jakie mogą wystąpić w odbiorze sygnału nadawanego przez nadawcę." Czyli z pełną świadomością sprzedają towar niepełnowartościowy, oczywiście przy sprzedaży zaręczając, że wszystko jest o.k. A więc kto ma za te wady (brak odbioru programu) ponosić odpowiedzialność? Niech nie myślą, że dystrybutorzy kart tak łatwo uchylą się od odpowiedzialności, za wadliwy towar. W Polsce (i w UE podobnie) jest coś takiego jak Ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. –Szczegółowe warunki sprzedaży konsumenckiej oraz zmiana Kodeksu cywilnego. Zgodnie z tą Ustawą ... jeśli towar w ciągu 2 lat jest niezgodny z umową, to konsument może od sprzedawcy żądać naprawy lub wymiany na nowy i jest to wyłącznie jego decyzja co wybierze. Towar niezgodny z umową to towar, który nie nadaje się do użytkowania, zgodnego z normalnym użytkowaniem, lub nie spełnia oczekiwań składanych przez sprzedawcę, producenta , importera - w oświadczeniach lub reklamie. Okres 24 miesięcy to czas w którym możemy korzystać z Ustawy.

Sprzedawca musi przyjąć reklamację i nie może odsyłać nas do serwisu, hurtowni lub producenta - to on musi załatwić reklamację. Sprzedawca może, gdy są do tego podstawy wymienić sprzęt na nowy, albo zlecić ekspertyzę, lub naprawić sprzęt pod warunkiem jednak, gdy są podstawy do tego.

O sposobie załatwienia reklamacji zawsze decyduje klient - naprawa lub wymiana na nowy sprzęt. W określonych przypadkach może on dochodzić obniżenia ceny lub odstąpić od umowy.

W przypadku kart Theme X nie wchodzi w rachubę naprawa lub wymiana kart, a jedynie odstąpienie od umowy kupna-sprzedaży, czyli zwrot kart i pieniędzy za niewykorzystany okres abonencki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Informacja będzie w połowie tygodnia - czekamy na konkrety. Nie jest natomiast prawdą, że ktokolwiek nie chce ponosić odpowiedzialności. Zawsze przy każdej takiej sytuacji, jeśli okazuje się, że jest jakiś większy problem, to klienci każdej większej firmy są załatwiani profesjonalnie (i większości mniejszych z pewnością też). Takie uwagi są chyba już teraz na wszystkich sklepach z erotyką, bo po prostu sprzedawca tego nie nadaje i nie jest w stanie przewidzieć co nadawca zrobi. Może tylko obiecać, że jak problem będzie, to nie zostawi klienta z problemem - przecież tak jest od lat ;) Tak więc bez nerwacji - czekamy na informację.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już jest wiadomo, dlaczego ten pakiet nie nadaje.

 

Powód: Nadawca TYR Sat zdecydował się na krok wyłączenia całkowitego pakietu Theme-X, paczki 8 kanałów. Wyłączenie miało związek z niedojściem pieniędzy na czas od operatora transpordera, w tym przypadku od Satlink Communications. Nadawca zapowiedział, że można wymienić karty Theme-X na karty z dostępem do włoskiej paczki erotycznej Satisfaction (8 kanałów)* lub na 4 kanały* Satisfaction.

 

 

a) W przypadku, gdy mieliśmy karty z dostępem do ośmiu kanałów Theme-X

B) W przypadku, gdy mieliśmy karty z dostępem do czterech kanałów Theme-X

Share this post


Link to post
Share on other sites

To się robi już śmieszne.

28 grudnia 2009 r. kupiłem kartę Free Sex, a już w kwietniu tego roku, czyli po niecałych 5 miesiącach przestała działać. W ramach "rekompensaty", w czerwcu br. dostałem "za drobną dopłatą" 140 zł (z przesyłką) kartę SOS Theme X. Wyraz "dostałem" celowo napisałem w cudzysłowu, bo cóż to za rekompensata, skoro kosztowała tyle kasy.

A teraz po miesiącu od zakupu karty SOS Theme X okazuje się, że ta karta tez jest gó...no warta. Ciekawe ile teraz będzie kosztowała wymiana w ramach "rekompensaty"? Oczywiście dystrybutor uchyli się od odpowiedzialności i wszelkie koszty zrzuci na klienta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest jeszcze jeden problem. Jak wygląda sprawa z klientami którzy początkowo mieli karty na 12 kanałów SEX VIEW i odbierali zamiennie Theme X? Czy oni także mogą starać sie o wymianę tych kart /za ewentualną dopłatą/ na karty paczki SCT?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@jaktor - chyba Free-X (nie znam nic, co by się Free Sex nazywało ;) ), ale to wydaje mi się, że były one wymieniane na Free-X, więc jeśli wymieniłeś na Theme-X, to znaczy, że sam chciałeś, bo dotychczas wymieniało się karty na to samo ;) Pechowo, ale bez nerwacji jak pisałem. Jeśli oglądałeś tylko miesiąc, to jesteś w dobrej sytuacji, bo jeśli zdecydujesz się na SCT, to kartę SCT na ten sam okres i ilość kanałów (przy czym 4 Theme = 5 SCT) za jakąś symboliczną dopłatą (lub w ogóle bez). Generalnie zadzwoń do sprzedawcy, opisz, że już wymieniałeś kartę i teraz znowu masz problem, niech coś zaproponują ;) To, że oficjalnie jest podmiana na SCT to zaproponował dystrybutor na Polskę, ale przypuszczam, że przy dobrych chęciach bez trudu można się dogadać i załatwić sprawę w inny sposób - kwestia spokojnego trzeźwego podejścia do tematu.

 

@alnis - oczywiście jak najbardziej - na takiej samej zasadzie. Zadzwoń do sprzedawcy i podpytaj się o szczegóły ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...