Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Wzbogacenie oferty przez wprowadzenie kanału jest zmianą umowy, zatem jego wyłączenie można uznać za niekorzystną zmianę umowy, uprawniającą do skorzystania z prawa do jej wypowiedzenia."

Dostał ktoś aneks po dodaniu kanału? Jeśli nie to nie ma zmiany umowy, a kanał nadawany jest promocyjnie.

 

 

Nadawca sam decyduje o wyłączeniu kanału i nikogo o zgodę pytać nie musi. Inna sprawa, że w przypadku TVN HD+1, CP wziął go na swój transponder, więc może się jakoś dogadali i kanał nie zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak naprawde to cala radosc baonentow CP spowodowana wycofaniem TVN HD+1 i co za tym idzie wypowiedzeniem umowy jest wielce przedwczesna i nieuzasadniona? Wszelkie medialne przeslanki o wycofaniu TVN HD+1 jakie znalazlem dotyczyly wycofania z N i Cyfry+. Nigdzie natomiast nie widzialem informacji jakoby CP planowal podobnie...

 

Ma ktos cos na potwierdzenie tego stanu?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kolego Cyfrowy Polsat nie zapowiadał wycofania tego kanału z oferty. Wiadomo, że nadawca planuje zakończenie nadawania TVN HD+1, ale z jakiegoś powodu Cyfrowy Polsat przeciąga to między innymi poprzez umieszczenie TVN HD+1 na własnym transponderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, to jednak wyłączą ten kanał z końcem stycznia, to że jest na transponderze CP nie ma znaczenia, oni nic nie przeciągają, TVN musi nadawać ten kanał ze względu na zobowiązania wobec reklamodawców. Oni przyspieszyli po prostu wyłączenie kanału w Nce, żeby połączyć to z usunięciem innych kanałów. Także teorie spiskowe nie mają tu zastosowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mozecie pomoc mi,jestem posiadaczem CP i z listy kanalow ma zniknac cartoon network czy na tej podstawie moge wyslac im wypowiedzenie z dniem 2.02.2012 bezponiesienia kosztow ?

dostalem umowe a w niej pisze cos takiego: "powyzsze warunki obowiazuja od dnia 15-03-2011 pozostale waruki umowy abonenckiej- z zastrzezeniem zmian w czesci B umowy,ktroa zostala zalaczona do niniejszego potwierdzenia- pozostaja bez zmian" w tej czesci B jest ujety CN mozecie pomoc z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mozecie pomoc mi,jestem posiadaczem CP i z listy kanalow ma zniknac cartoon network czy na tej podstawie moge wyslac im wypowiedzenie z dniem 2.02.2012 bezponiesienia kosztow ?

Nie, nie możesz. Cartoon Network nie będzie wycofany z CP. Ludzie słuchajcie albo czytajcie dokładnie, a nie wymyślacie bzdury! W najbliższym czasie mogą wycofać TVN HD+1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na razie nie można wypowiadać umów, bo TVN HD+1 jest nadal w ofercie. A jeśli kanał zniknie (choć gdyby miał, to CP musiałoby szybciej o tym poinformować, a tego nie robi, więc wątpie, aby kanał zniknął), to jest 30 dni od zniknięcia kanał na wypowiedzenie umowy (oczywiście jeśli ktoś miał kanał TVN HD+1 zagwarantowany w umowie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chetnie zajalbym takze stanowisko w tym temacie a moja sytuacja wyglada nastepujaco. Posiadalem umowe Full Pakiet w "starym" Cyfrowym Polsacie i placilem okolo 109zl/m. Nie posiadalem jednak dostepu do VOD katalogu w starej ofercie, wiec podpisalem aneks do umowy (dokladnie 2010-05-10) na oferte "nowego" Cyfrowego Polsatu za 99zl/m z czym przedluzyla sie umowa o rok czasu, czyli do stycznia 2013. Nie widze w aneksie do umowy nigdzie zapisu kanalow, jednak w maju 2010 tvn hd+1 byl juz w ofercie - w "nowym" Cyfrowym Polsacie. Z tego wnioskowalbym, ze przysluguje mi prawo do zerwania umowy. Co sadzicie? Oczywiscie, jezeli tvn hd+1 zostanie usuniety z oferty, co wydaje mi sie bardzo prawdopodobne.

 

Chodzi mi o to aby skrocic sobie umowe o ten rok, poniewaz chcialem skorzystac z nowej umowy z internetem LTE. Przydalby sie ten modulek w podrozy a naprawde nie zamierzam sie wiazac z CP na nastepne 4 lata umowa....

 

Prosze o pomoc! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...