Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Zainteresował mnie ten temat kiedy przeczytałem o liście kanałów gwarantowanych. Z początku myślałem, że lista jest dostępna tylko w formie elektronicznej, do czasu kiedy kilka postów niżej nie pojawiło się zdjęcie z fragmentem umowy. Sam w swojej umowie (podpisana w czerwcu tego roku) nie mam w ogóle wykazu listy programów gwarantowanych. W promocyjnych warunkach umowy mam tylko nazwę pakietu i wysokość opłat za pakiet/dekoder. Czy to znaczy, że a) nie mogę wypowiedzieć umowy po wycofaniu kanałów które były w tym czasie gwarantowane ? B) zostałem oszukany w punkcie przez pracownika który nie podał mi pełnej umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Promocyjne Warunki Umowy do dodatkowy załącznik do umowy. Promocyjne Warunki Umowy, o których kolego mówisz to zapewne treść umowy czyli nie to, o co chodzi.

a) Możesz. Ale brak tego dokumentu to zawsze jakaś niepewność. ;)

B) Nie zostałeś oszukany, gdyż podpisując umowę potwierdziłeś, że prócz umowy dostałeś załączniki w tym m.in. Promocyjne Warunki Umowy.

 

@mirko1801

Raczej z końcem okresu rozliczeniowego. Jest to dzień miesiąca, w którym była podpisana umowa. Jeśli kolega czucza2005 podpisała umowę 20 dnia jakiegoś tam miesiące to umowa zostanie rozwiązana 20 stycznia, a nie z końcem stycznia.

PS. Cyfrowy Polsat nie zapowiadał wycofania TVN HD+1 z końcem tego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiking

 

Dziękuję za odpowiedź. Wygląda na to, że jest dokładnie tak jak napisałeś. Jestem jedną z tych irytujących osób generujących kolejki czytając dokładnie wszystko co mi się podsuwa do podpisania :) ale tym razem to nie wystarczyło. W wykazie dokumentów który dostałem do podpisania jest faktycznie umowa i osobny punkt - promocyjne warunki umowy. Myślałem, że Promocyjne warunki umowy które mam w otrzymanych dokumentach są właśnie tym czym być powinny a jest tak jak napisałeś, czyli zapewne tylko część umowy głównej. Dokładny tytuł tej strony to: Promocyjne warunki umowy (część szczegółowa) ale nie ma tam niczego poza cennikiem pakietów i czasem trwania promocji (w moim przypadku darmowe 3 miesiące). No cóż, trzeba być jeszcze bardziej uważnym, bo jednak brak dokumentu martwi nie ważne czy bym chciał korzystać z wypowiedzenia czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja obstawiam na tym, że CP nawet o tym nie poinformuje nas i po cichu będzie czekał jak te kilka dni przeleci. Po co ma informować, żeby ludzie składali wymówienia, a tak tylko nieliczni wyślą.

Taki przykładowy Kowalski co go nie interesuje forum internetowe o telewizji satelitarnej to o niczym nie wie. Te kanały co ma to ogląda i większość u mnie ma MINI HD z dekoderem SD to go nawet nie interesuje TVN HD+1. I tak mu nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Musi poinformować. Taki zapis jest w regulaminie. Może to wyglądać tak, że po wprowadzeniu nowego kanału w wysokiej rozdzielczości będą go reklamować w komunikatach, np. na kanale Dla Abonentów, a na dole ekranu napiszą drobnym maczkiem o wycofaniu z oferty TVNu HD+1. Ale muszą poinformować. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie wiedziałem, że o ofercie Cyfrowego Polsatu decyduje Cyfra+ bądź platforma n. To, że w platformie n czy Cyfrze+ kanał będzie dostępny do 31 grudnia nie oznacza to, że w przypadku Cyfrowego Polsatu będzie tak samo. Widać, że Cyfrowemu Polsatowi z jakiegoś powodu zależy na tym, aby TVN HD+1 był w ich ofercie dłużej niż u konkurencji dlatego m.in. kanał ten znalazł się na transponderze Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu mam płacić na umowie cenę taką jak bym nie miał umowy [ umowa na czas nieokreślony] Tak samo można powiedzieć Familijny HD za 39,90zł jak możesz 45zł płacić. też nie dużo. Ale zasada jest taka że zgadzałem się na tyle, a nie inną cenę wyższą i gorszą. :read:

A po 2-gie chcę się uwolnić od CP i w 2012 kupić "n". Przynajmniej dostanę dekoder HD a nie jak w CP SD lub dopłacać co miesiąc 5zł za dekoder.

 

EDIT 2012.01.01

I jak sprawdzał ktoś czy działa program TVN HD+1 :?: Czy z CP też już zniknął TVN HD+1 :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czucza - operator w swej łaskawości nie rozważa czy przyjąć wypowiedzenie umowy tylko je MUSI przyjąć. Wypowiedzenie umowy jest oświadczeniem woli jednej ze stron i druga strona MUSI je przyjąć.

 

Poza tym tylko mi przyszło do głowy, że Cyfrowy Polsat się dogadał z ITI i TVN+1 HD z Cyfrowego Polsatu wcale nie zniknie prędko, bo właśnie Cyfrowy Polsat będzie TVN HD "cofał" o godzinę i wysyłał na satelitę? Dlatego Cyfrowy Polsat nie informuje abonentów o wyłączeniu kanału z oferty i dlatego nie ma gwiazdki przy tym kanale na stronie internetowej ani w ulotce. Coś mi tu pachnie, że Cyfrowy Polsat niektórym przytarł nosa. ;) Szczęśliwego nowego roku wszystkim życzę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro uważacie, że Cyfrowy Polsat wyłączy z końcem stycznia TVN+1 HD to dlaczego nie ma informacji o wyłączeniu tego kanału? Poskładajcie sobie fakty jakie nas zastały do tej pory. Od dzisiejszego dnia Cyfrowy Polsat nie jest w stanie zachować nakazanego okrsu co najmniej miesiąc przed wyłączeniem kanału poinformować o tym fakcie abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN HD +1 nadal jest dostępny w przekazie satelitarnym, aczkolwiek kanał ten ma zakończyć nadawanie z dniem 31 stycznia 2012 roku. Oznacza to, że za miesiąc zostałby usunięty także z ofert Cyfrowego Polsatu, TNK HD i Telekomunikacji Polskiej oraz sieci kablowych.

https://satkurier.pl/news/71480/n-wylacz ... analy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...