Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o odpowiedz.Wypowiedzenie wysłałem w piątek tj.04.02.2011. (powołałem sie na kanały BBC). Teraz gdy sprawdzam iCOK to jest tam data następnej wpłaty 23.02.2011. (mój okres rozliczeniowy) natomiast kwota następnej wpłaty to 0.00. Nie wiem czy to już coś oznacza,czy zawsze tak pisze bo rzadko zaglądam na iCOK i nigdy nie zwracałem na to uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w jaki sposób się dowiem, że moje rozwiązanie umowy jest skuteczne?

 

List wysłałem w piątek 4 lutego (polecony, ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru) mój okres rozliczeniowy upływa dzisiaj tj.8 lutego, wchodząc na icok przy następna data płatności pojawiło się: 2011-03-08 i kwota do zapłaty: 37,90 zł tzn, że umowa nie jest jeszcze rozwiązana? Czy mam rozumieć, że w momencie pojawienia się kwoty: 0 zł lub np.daty 9999-03-08, że moje rozstanie z siecią Polsat jest definitywne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zadzwoniono do mnie z Polsatu w sprawie wypowiedzenia umowy, Pani uparcie chciala przedstawic mi "wybitnie interesujaca oferte", ale podjelam decyzje i nie zamierzam jej zmienic.

andi - z tego, co mi powiedziano - bedzie wyslane potwierdzenie rozwiazania umowy wraz z terminem zwrotu dekodera (jesli nie masz go na wlasnosc) , telefonicznie pani potwierdzila zakonczenie umowy zgodnie z koncem okresu rozliczeniowego i to wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o icok i kwota płatności, jeśli rozwiązanie dojdzie powinno pojawić się albo 0zł albo kwota prepaid - przynajmniej ja tak miałem gdy monitorowałem zakończenie swojej umowy, miałem familijny za 39,90 i przy rozwiązaniu data kolejnej płatności wynosiła 42,90 (tyle kosztuje pakiet familijny bez umowy)

 

jeszcze jedna sprawa o której pisał mentoris - jak okres rozliczeniowy jest 2 lutego i pismo wpływa 2 lutego to umowa jest rozwiązywana 2 marca ( z KONCEM okresu rozliczeniowego który zaczyna się 2 dnia każdego miesiąca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem wypowiedzenie 1 lutego. 3 lutego zarejestrowane w systemie cyfrowego polsatu. Jeszcze nikt do mnie od nich nie dzwonił.

Okres rozliczeniowy 22 dnia każdego miesiąca, czyli już płacić za kolejny miesiąc nie muszę gdyż wypowiedzenie u nich jest zarejestrowane z powodu usunięcia kanałów BBC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wypowiedzenie 28.01, dotarło 01.02 a okres rozliczeniowy miałem do 02.02 i z dnia na dzień miałem polsat z głowy:)

Juz wziąłem cyfre z multiroom i pasuje:)

 

Chociaz jak to zwykle bywa nie obyło sie bez komplikacji:

 

Miałem dużą nadpłate, oczywiście wysłałem pismo o jej zwrot jednak 02.02 mimo iż nie byłem juz klientem polsatu to zciągneli mi kasę za kolejny abonament:)

Sprawa jest w toku wyjasniania ale na 100% zwrócą mi niesłusznie pobrane pieniążki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wątku brzmi: Zmiany w ofercie (kanałach) - czy można wypowiedzieć umowę?

Wątek jest poświęcony dyskusji o możliwości (lub jej braku), sposobach, wątpliwościach, itp. przy rozwiązaniu umowy w wyniku zmiany oferty, regulaminu przez operatora.

Za dyskusję o ofertach przedłużeniowych będą przyznawane ostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ja wysłałem wypowiedzenie dnia 31. Stycznia 2011r, dzisiaj mi mija okres rozliczeniowy ale nie zapłaciłem i nikt do mnie nie dzwonił, na ICOK piszę data następnej płatności: 9.02.2011 42.90zł.

 

Tak więc jeszcze umowa jest nie rozwiązana..? Coś to długo trwa... :( Jak nie zapłace za Luty to co..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ponoć Polsat nie odbiera przesyłek poleconych z Poczty, a przynajmniej opóźnia ich odbiór. Tak, aby załapać się na następna opłatę lub przeterminowanie możliwości wypowiedzenia (pisma wysłane po 14-15 luty nie odbierane do końca okresu awizowanego (14 dni) nie dadzą podstawy do wypowiedzenia bo nie dotarły do polsatu w ciągu 30 dni od wycofania kanałów.

Pytam się ponownie ludzi, którzy zanosili wypowiedzenia osobiście czy polsat żąda okazania dowodu osobistego przy składaniu u nich pisma czy może moje pismo-wypowiedzenie zostawić ktoś inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z tego co mi wiadomo rozwiązanie umowy następuje w dniu doręcznia pisma.

To operator nie wywiązał się z umowy. Guzik mnie obchodzi ich regulamin. Prawo jest po mojej stronie. Wysyłać pisemne rozwiązania umowy z żądaniem zwrotu nadpłaconej kwoty i kropka !

 

Pismo wywiera skutki prawne z dniem doręczenia !

 

Polsat wycofał 4 całkiem fajne kanały - skandal. Dwa z nich były całkiem fajne (oglądałem je). Jednak CP to najgorsza oferta na rynku, prócz Polsatu Sport, który jest jedynym kanałem sportowym, który cenię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...