Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sukces!

Wprawdzie nie mam jeszcze pisemnego potwierdzenia, pismo wysłane w piątek, ale w związku ze zmianą kanału Animal Planet na BBC i po interwencji UKE - oraz po odrzuceniu propozycji kontynuowania umowy - moja umowa z Polsatem kończy się 2 maja :jupi:

Oczywiście bez ponoszenia kary umownej :jupi:

 

Dziękuję za pomoc wszystkim, którzy pomogli w każdym zakresie!

 

Mam nadzieję, że twój przypadek to będzie precedens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc moją batalię napiszę, że dostałem oficjalne pisma z UKE i od Polsatu:

Polsat napisał, że podtrzymuje swoją interpretację odnośnie zmiany ramówki kanału, ale w ramach dobrej współpracy rozwiązuje moją umowę bez kary

UKE potwierdziło stanowisko Polsatu, nie ma w piśmie żadnej obowiązującej wykładni przepisów, jest info o indywidualnym postępowaniu mediacyjnym

 

Gwoli informacji - Polsat wcale nie musiał przystępować do mediacji - przepisy taką ewentualność przewidują

Ale przystąpił, więc albo się przestraszył UKE albo miał coś na sumieniu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najważniejsze jest to że ja jako maleńki i szary klient mogłem nie tylko postawić się wielkiej korporacji ale przede wszystkim to ze odniosłem w moim mniemaniu sukces w tej batalii.

Nie jest ważna dla mnie interpretacja Polsatu choc liczyłem na bardziej wyraziste stanowisko UKE.

Od początku wiedziałem ze mam racje wiec nie był to jakiś wielki wysiłek.

Liczę ze będzie to precedens dla wszystkich klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc moją batalię napiszę, że dostałem oficjalne pisma z UKE i od Polsatu:
Polsat napisał, że podtrzymuje swoją interpretację odnośnie zmiany ramówki kanału
, ale w ramach dobrej współpracy rozwiązuje moją umowę bez kary

UKE potwierdziło stanowisko Polsatu, nie ma w piśmie żadnej obowiązującej wykładni przepisów, jest info o indywidualnym postępowaniu mediacyjnym

 

Gwoli informacji - Polsat wcale nie musiał przystępować do mediacji - przepisy taką ewentualność przewidują

Ale przystąpił, więc albo się przestraszył UKE albo miał coś na sumieniu :lol:

 

 

Masz tutaj pokazane, że racja jest po stronie CP i UKE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego miałoby nie pójść na ustępstwo? Przecież to nie jest jakis beton? Napisane jest jasno, że CP nadal stoi na stanowisku, ze był to rebranding, UKE potwierdziło to stanowisko, a stojąc na sprawie dobra klienta CP przychyliło się do jego prośby. Ja tu się nie doszukuje drugiego dna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Diana nie, nie jestem nieomylny, ale zauważ, że ja nie tworzę jakiś teorii, że mimo, że CP napisał, że podtrzymuje swoja decyzje, UKE to potwierdziło, wiec jakis organ nadrzędny, a podtrzymuje wolę abonenta o rozwiązanie umowy ze względu na chęć podtrzymania dobrych stosunków to nie dopatruje się tutaj Bóg wie czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby racja byla po stronie Polsatu:

nie uczestniczyliby w postepowaniu mediacyjnym

nie dzwoniliby do mnie z propozycja kontynuacji umowy

nie zgodziliby sie na rozwiazanie umowy

 

Wiesz jakie jest główne zastosowania ogona u wielu zwierząt? Opędzanie się przed insektami - plask i nie ma natrętnej muchy :wink: Właśnie to zrobił CP w Twoim przypadku 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...