Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SummerCruisin nie wysyłaj wypowiedzenia 31 lipca bo na stęplu pocztowym będzie data właśnie 31 lipca i ci mogą naliczyć karę.

A czemu mają naliczyć kare ? Mi się kończy umowa 26 grudnia a wypowiedzenie wysłałem w czerwcu i jakoś nikt nie robił z tego afery. Ja napisałem, że wypowiadam umowę w związku z wycofaniem z dniem 1 sierpnia z oferty ESPN CLASIC, a umowa ma być rozwiązana w najbliższym możliwym terminie przewidzianym w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez napisałem wypowiedzenie ze rozwiązuje umowę dnia 1 sierpnia ze skutkiem na koniec okresu rozliczeniowego z powodu wycofania kanału espn classic ale wyśle 1 sipernia jak już kanał zniknie. To mówisz ze wyslales już to wypowedzenie i nic nie robili ci problemów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SummerCruisin nie wysyłaj wypowiedzenia 31 lipca bo na stęplu pocztowym będzie data właśnie 31 lipca i ci mogą naliczyć karę.

A czemu mają naliczyć kare ? Mi się kończy umowa 26 grudnia a wypowiedzenie wysłałem w czerwcu i jakoś nikt nie robił z tego afery. Ja napisałem, że wypowiadam umowę w związku z wycofaniem z dniem 1 sierpnia z oferty ESPN CLASIC, a umowa ma być rozwiązana w najbliższym możliwym terminie przewidzianym w regulaminie.

 

A czemu nie? aby wypowiedzenie zostało rozpatrzone pozytywnie i bez komplikacji stempel pocztowy winien być wbity z datą z którą zaistniała przesłanka do postulowania bezkarnego rozwiązania cyrografu z CP. Sama wiedza wynikające z faktu że rzecznik CP poinformował że nasz ulubiony kanał znika z podstawy programowej nie jest tożsame z realnym zaprzestaniem emisji kanału. Tak więc w myśl obowiązujących przepisów, które CP może brać "pod linijkę" dość niefrasobliwym wydaje się zachowanie w którym wysyłamy wypowiedzenia przed 1.08.2013.

 

Skoro my mając jakąś wiedzę stosujemy prawo konsumenckie i zrywamy umowę bez konsekwencji Tak te same prawo konsumenckie działać może na nasza niekorzyść jeśli wykażemy się pewnym pośpiechem. - Zwyczajnie lepiej jest nie dać platformie cyfrowej pola do interpretacji przepisów i liczyć wyłącznie na ich dobrą wolę. TAK WIĘC CIERPLIWOSCI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez napisałem wypowiedzenie ze rozwiązuje umowę dnia 1 sierpnia ze skutkiem na koniec okresu rozliczeniowego z powodu wycofania kanału espn classic ale wyśle 1 sipernia jak już kanał zniknie. To mówisz ze wyslales już to wypowedzenie i nic nie robili ci problemów?

Na razie nie mam żadnego sygnału z ich strony, że coś jest nie tak. Przed samym wysłaniem wypowiedzenia dzwoniłem do CP kilkukrotnie i każdy z konsultantów informował mnie, że mogę wysłać wypowiedzenie już teraz zaznaczając w piśmie, że wypowiadam umowę z dniem 1 sierpnia i tak zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o pomoc, przegapiłem termin wypowiedzenia umowy podpisanej w dniu 31.05.12 ( PWU Wiosna 2012 -okres rozliczeniowy 1 mies., okres podstawowy 15 mies. -pakiet Familijny HD+ Pakiet Extra HD+Pakiet Sport HD). Niestety nie otrzymałem żadnej ciekawej oferty na przedłużenie, więc chciałbym zrezygnować z tej umowy. Dzwoniłem do BOK-u i zostałem poinformowany że jak wyślę wypowiedzenie to muszę płacić jeszcze 3 miesiące :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mktrzy Tylko wyślij wypowiedzenie po 1 sierpnia , bo jak wyślesz wcześniej to na 100 % dostaniesz karę umowną za wcześniejsze rozwiązanie umowy .

 

nie po 1 sierpnia ale od 1 sierpnia można wysyłaś wypowiedzenia. to tak dla pełnej zgodności :)

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/strefa-abon ... sprzetu.cp

 

czyli nie będzie trzeba wysylac już dekoderow pocztą wystarczy oddać w punkcie sprzedaży :) Jupi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...