Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie choć to interesi wcale już nie podnieca- wszak jesteśmy klientami platformy, która potrafi nadawać coś co faktycznie nie istnieje-(Zone Romantika). Mając takie doświadczenie wcale mnie nie zdziwi jak zaczną nadawać kolejnego ducha zza światów;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że masz pecha...

Bo zdaje się że juz korzystałeś z oferty po rewolucji programowej z dołączonymi kanałami i wtedy Zone Romantica został wyrzucony z listy kanałów gwarantowanych

 

Musisz sprawdzić, czy ten kanał jest gwarantowany w twoim pakiecie (czy możesz wogole oglądać Zone Romantica teraz - to jest podstawowe pytanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba wydaje mi się że Zone Romantica jest niegwarantowany

Powinienies miećz umową tzw. PWU (tzw. Promocyjne warunki Umowy z wykazem kanałów w pakiecie)

 

Trochę się dziwię że po 3 miesiącach posiadania pakietu premium chcesz zrezygnować z umowy. Skoro już się zdecydowałeś, że bierzesz najdroższy pakiet, to chyba powinieneś wiedzieć dlaczego to zrobiłeś - np. dla konkretnych treści (np. HBO) czy usług i wiesz że naprawdę będzie ci to potrzebne do szczęścia

 

Mam wrażenie że wielu ludzi podejmuje decyzje w sposób zupełnie irracjonalny, nieprzemyślany kierując się albo i nie - logiką - nie wiem może dla szpanu a może z innych pobudek (kaprys chwili, ślepa wiara w przereklamowany produkt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, kiedy konkretnie w kwietniu wyłączą Zone Romantica? Ja mam okres rozliczeniowy 14 dnia każdego miesiąca. Czy warto teraz wysłać im wypowiedzenie z dniem 14.04, czy lepiej poczekać aż fizycznie wyłączą ten gniot i dopiero wtedy wysłać wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dość k. CP. Spóźniłem się z wpłatą dwa dni i dostałem 3 maile, 3 sms i jeden telefon (w sobotę) do natychmiastowego uregulowania płatności pod groźbą DALSZEJ WINDYKACJI!!!. K. chyba w sob nie idą przelewy, nie?! Mam dość po prostu. Niech tylko Romantica przestanie nadawać, to wykopę ich na zbity r...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytanie z innej beczki. Niby Zone Romantica znika. Ja chciałbym wypowiedzieć umowę z Cepem i wziąść nową bo chce mieć dekoder PVR a ile razy dzwonie to nie mam szans.

Podpisywałem umowę na Familijny HD + HBO i Cinemax na 29 miesięcy, w tym 11 miesięcy Full Premium mam zagwarantowane.

Czyli jak np, w 9-10 miesiący tego mojego jeszcze Full Premium zniknie Zone Romantica to mogę wypowiedzieć umowę? Czy jak to jest?

 

Bo Zone Romantica nie ma w Familijnym HD, tylko wyżej. No ale z drugiej strony powinienem mieć przez 11 miesięcy Full Premium czyli wszystkie programy. Więc mógłbym wypowiedzieć umowę czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dość k. CP. Spóźniłem się z wpłatą dwa dni i dostałem 3 maile, 3 sms i jeden telefon (w sobotę) do natychmiastowego uregulowania płatności pod groźbą DALSZEJ WINDYKACJI!!!. K. chyba w sob nie idą przelewy, nie?! Mam dość po prostu. Niech tylko Romantica przestanie nadawać, to wykopę ich na zbity r...

 

Oni tak mają i lubią :D dlatego też uciekam z tego syfu zaraz jak ukochana Romantica zniknie, wybór padnie na podwyższenie abo w Cyfrze albo przejście do nC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koksik1000 - Od CP takich uprzejmości się nie spodziewaj, choć w/g prawa powinni abonenta poinformować, ale oni mają to w d :censored: więc jak wyłączą nasz ukochany kanał to pisz wypowiedzenie ( masz na to 30 dni) a jak nie wiesz jak to cofnij w tym temacie kilka/naście stron i wzory znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że w tym wypadku nie będą mieli wyjścia i będą musieli się poddać. ale czas pokaże. głęboko w to wierze że po 5 latach przygody z cp w końcu zaprzestane z nimi współpracy, Po ostatnich akcjach co miałem z nimi wolę nie mieć żadnej telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...