Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez wysyłam im wypowiedzenie w poniedziałek.do konca umowy zostało mi jakies pół roku(umowa podpisana 25.08 2009)

1 czy karte tez trzeba im oddac bo dekoder mam na wlasnośc?

2 czy ew. w przyszlości mogłbym podpisać umowe na tym dekoderze co mi zostanie po cp ,czy trzena bedzie nowy zakupić jak coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wysyłam im wypowiedzenie w poniedziałek.do konca umowy zostało mi jakies pół roku(umowa podpisana 25.08 2009)

1 czy karte tez trzeba im oddac bo dekoder mam na wlasnośc?

2 czy ew. w przyszlości mogłbym podpisać umowe na tym dekoderze co mi zostanie po cp ,czy trzena bedzie nowy zakupić jak coś?

jeśli chodzi o odpowiedź na drugie pytanie to będziesz mógł wykorzystać posiadany dekoder i kartę do podpisania w przyszłości ewentualnej umowy z CP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj po 11.00 miałem tel. z CP wszystko stało się jasne do 09.03.10 i czekać na pisemko z CP.

 

Ja tez wysyłam im wypowiedzenie w poniedziałek.do konca umowy zostało mi jakies pół roku(umowa podpisana 25.08 2009)

1 czy karte tez trzeba im oddac bo dekoder mam na wlasnośc?

2 czy ew. w przyszlości mogłbym podpisać umowe na tym dekoderze co mi zostanie po cp ,czy trzena bedzie nowy zakupić jak coś?

ad1. Nie

ad2.Tak możesz na ten sam dekoder podpisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było wysłać jeszcze dzisiaj to miałbyś pewność że wysyłając priorytetem doszło by do CP do 25 lutego a tak może być na sam styk. Priorytet powinien chyba dotrzeć w ciągu 2 dni ale nie chcę wprowadzać nikogo w błąd. Musisz zapytać na poczcie jak szybko Ci wyślą list. Naszykuj sobie dwie wersje i jeśli okaże się że wyrobią się z dostarczeniem przesyłki do końca okresu rozliczeniowego to zaryzykuj a jak nie to chyba będziesz im musiał zapłacić jeszcze za ostatni miesiąc i wtedy już na 100% powiesz im bye, bye CP :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIWAT :brawo: Dzisiaj dzwonił konsultant i dowiedziałem się iż moja umowa wygasa w dniu 07.03.2010r z końcem obecnego okresu rozliczeniowego.Udało się uwolnić od tego krwiopijcy :jupi:

Kto jeszcze nie wysłał wypowiedzenia niech się spieszy,to chyba ostatnie dni szansy na wypowiedzenie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem do nich przed chwilą -jeszcze nic nie doszlo.Zaczynam sie niepokoić.Wypowiedzenie wysyłane w poniedzialek ok 14 poleconym,priorytetem,za potwierdzeniem odbioru na ten adres ogolny(bez dopiski)Jak do soboty nie wplynie to w poniedzialek wysyłam jeszcze raz,ale tym razem na ten adres z dopiską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi żebym nie rozwiązywał umowy zaproponowali MEGA promocje - 1 miesiąc CP gratis :lol2::lol2::lol2:

Mi to samo zaproponowali, oczywiście się nie zgodziłem. Rozwiązuje umowę tylko dlatego, że niepotrzebny mi jest pakiet Relaks Mix, który mam obecnie a wole za to pakiet sport i pakiet HD i to na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Znika E! - czy można wypowiedzieć umowę?"- ostatnie dni promocji.

Wczoraj także otrzymałem tel. z CP koło 20.00 z oficjalnym potwierdzeniem o rozwiązaniu umowy z końcem okresu rozliczenia,pytam się czy jakiś papier wyślą odp. że nie jest to konieczne ale jeżeli chcę to przyślą.

:jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ja się zegnam z polsatem.zadzwonilem przed chwilą i miły pan poinformował mnie ze 24 wpłynęło do nich wypowiedzenie. W sumie to moglem w wypowiedzeniu wpisać date 25 luty(25 mam okres rozliczeniowy) ,ale wpisalem 25 marzec bo balem sie ze wypowiedzenie nie dojdzie przed 25 ,ale co tam pomecze sie jeszcze do 25 ,zwłaszcza ze i tak mam nadplatę.Pytanko jeszcze-powinno mi się cos zmienić w icok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Chciałbym się spytać ile jeszcze dni pozostało na bezproblemowe wypowiedzenie umowy z CP?

Otóż nie oglądałem CP przez 3 miesiące, już dawno po umowie i ona przeszła na czas nieokreślony, ale nadal trzeba płacić, no i dzisiaj za te 3 miesiące nieoglądania musiałem zapłacić :/ No i ok, zapłaciłem dzisiaj, uregulowałem, umowa dalej na czas nieokreślony pozostała, płacić trzeba a jeżeli chciałbym wypowiedzieć umowę to na 3 miesiące przed.

Ale jeżeli jak Wy tu piszecie wypowiedzenie umowy natychmiastowe z powodu zabrania kanału E!, to umowa od razu góra po miesiącu nie będzie mnie obowiązywała? : )

A CP brałem dawno dawno temu i właśnie nic z nimi nie przedłużałem, tylko umowa na nieokreślony czas przeszla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Chciałbym się spytać ile jeszcze dni pozostało na bezproblemowe wypowiedzenie umowy z CP?

Otóż nie oglądałem CP przez 3 miesiące, już dawno po umowie i ona przeszła na czas nieokreślony, ale nadal trzeba płacić, no i dzisiaj za te 3 miesiące nieoglądania musiałem zapłacić :/ No i ok, zapłaciłem dzisiaj, uregulowałem, umowa dalej na czas nieokreślony pozostała, płacić trzeba a jeżeli chciałbym wypowiedzieć umowę to na 3 miesiące przed.

Ale jeżeli jak Wy tu piszecie wypowiedzenie umowy natychmiastowe z powodu zabrania kanału E!, to umowa od razu góra po miesiącu nie będzie mnie obowiązywała? : )

A CP brałem dawno dawno temu i właśnie nic z nimi nie przedłużałem, tylko umowa na nieokreślony czas przeszla.

Z tego co piszesz to wnioskuję że masz już umowę na czas nieokreślony. Więc wystarczy że napiszesz do nich zwykłe wypowiedzenie umowy z zachowaniem trzy miesięcznego okresu wypowiedzenia. wzór wypowiedzenia masz tutaj http://images46.fotosik.pl/215/6056c82eca7447f5.gif bo nie wiem czy uda i się wysłać wypowiedzenie do 6 marca. a jak nie to przeczytaj cały ten wątek "od deski do deski" to powinieneś sobie poradzić z napisaniem takiego wypowiedzenia sam powołując się na zaprzestanie emisji kanału E!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...